Конкурс за статия

Приключили конкурси, състезания и игри - вижте участниците и победителите
Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Конкурс за статия

Мнение от vg » чет авг 12, 2010 12:08 pm

Включете се в развитието на най-новата част от Веселият Готвач - Кулинарен Навигатор и спечелете супер награда!

Преди да продължите да четете, моля вижте Какво е „Кулинарен Навигатор“?

Както вече знаете в Кулинарен Навигатор публикуваме статии с кулинарна насоченост на най-различни теми - колекции с рецепти, интересни факти, полезни съвети и други. Всеки може да се включи като автор, а сега дори можете да спечелите и награда. Изпратете ни ваша статия на една от посочените теми на e-mail vg@receptite.com и когато изтече крайният срок (12 Септември 2010) ние ще изберем най-добрите предложения и чрез гласуване на сайта ще бъде определен победителя.

Бъдете оригинални - споделете ваши знания или направете малко проучване, няма смисъл от копиране на готови материали.

Към някои от темите може да предложите и списък с рецепти от сайта - те ще бъдат включени като група в статията.

Теми:
:idea: Суши
:idea: Трахана
:idea: Шкембе-чорба
:idea: Тирамису
:idea: Плоски хлябове
:idea: Популярни турски десерти
:idea: Диетата на Дюкан

Правила:
:arrow: Участия за конкурса ще се приемат между 12 Август и 12 Септември 2010 г. на e-mail vg@receptite.com .
:arrow: Статията трябва да съдържа минимум 100 думи.
:arrow: Статията трябва да бъде по една от предложените по-долу теми.
:arrow: Статията трябва да бъде авторска. Използването на информационни източници като Интернет сайтове, книги, списания и други е разрешено, но със следните ограничения:
* Не копирайте цели готови статии или значителни части от тях.
* Дайте нещо от себе си, анализирайте, сравнявайте.
* Посочете кои материали сте използвали.
:arrow: Всеки може да участва с неограничен брой статии.
:arrow: Екипът на Веселият Готвач ще избере най-добрите предложения, а след това измежду тези полу-финалисти ще бъде определен победител с гласуване от всички посетители.

Награда:
Комплект за приготвяне на суши, включващ: ориз, водорасли, сос уасаби, соев сос и бамбукова подложка!
Изображение
Последна промяна от vg на съб сеп 18, 2010 12:41 pm, променено общо 1 път.
Екипът на "Веселият Готвач"


Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Мнение от vg » съб сеп 18, 2010 12:38 pm

Първият етап от конкурса приключи - вече не се приемат статии за участие.

До няколко дни статиите ще бъдат публикувани в Кулинарен Навигатор и ще бъде отворен конкурс отворен за гласуване за всички посетители на сайта. Вие ще изберете най-добрата статия и кой ще получи наградата :chef:
Екипът на "Веселият Готвач"

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » пон сеп 20, 2010 3:48 pm

Статиите са публикувани, а конкурсът е отворен за гласуване до края на месеца.

В крайна сметка избрахме 2 от получените статии, те са на различни теми, но и двете са много интересни, съдържателни и чудесно написани. Ето връзки към тях:

- Диетата на Пиер Дюкан през погледа на бивша „Дюканка“
- 10 любими турски десерта


Прочетете ги - всеки може да научи нови неща от тях, а след това ако желаете можете да дадете своя глас в конкурса - тук.

Победителят ще бъде обявен в началото на следващия месец, очакваме го с нетърпение :)

Аз лично пожелавам успех и на двете дами-авторки :thumup:
Aut viam inveniam aut faciam

lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » вт сеп 21, 2010 8:56 am

И аз пожелавам успех на двете авторки. Статиите наистина са интересни и поучителни! :thumup:
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » вт сеп 21, 2010 11:46 am

Вчера прочетох едната статия и реших, че за нея ще гласувам. Току-що прочетох и втората и сега съм много затруднена в избора си :? . Поздравления за труда и красноречието, уважаеми авторки!!!

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » съб сеп 25, 2010 1:00 pm

За съжаление се налага да прекратим гласуването в конкурса. Снощи имаше опит за нечестна игра от страна на една от участничките. За около час бяха регистрирани 7 фалшиви потребителски имена и с тях бе гласувано за статията "10 любими турски десерта". Не можем да поощряваме такова отношение и затова дисквалифицираме Емилия от конкурса, което прави Elti победител. Всички реални и нереални гласове са изтрити, като служебната победа е отбелязана с 1 глас.

И двете статии бяха много хубави и искрено съжаляваме, че трябва да приключим конкурса по този начин.

Нека да поздравим победителя - напълно заслужена победа на Elti :gold_cup: и очакваме да се свърже с нас за да уточним получаването на наградата.

Очаквайте и нови забавни и интересни конкурси и игри (с и без награди :) ).
Aut viam inveniam aut faciam

Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » съб сеп 25, 2010 2:17 pm

Честито на Еlti :clap: :clap: :clap:
Победата не е служебна,а напълно заслужена. :thumup: Аз бях сигурна,че тя ще спечели :P Хареса ми статията и начина по който е написана. :thumup: Благодаря на екипа на VG,за наблюдателността и справедливостта. :thumup:

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » съб сеп 25, 2010 9:13 pm

Честито на победителката и мойте поздравления :clap:
Много късмет и успехи ти желая от сърце и за напред :love:
Благодаря за справедливото отношетие на екипа на Веселия готвач.
В което аз никога не съм се съмнявала винаги са били прецизни точни и справедливи .Благодаря на неуморнияи справедлив екип и Ви желая много професионални успехи. :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб сеп 25, 2010 10:39 pm

Еlti, чудесно си написала статията - и най-важното е че си постигнала много важни изводи за себе си от прилагането на диетата. Човек се убеждава най-добре от нещата, които сам изпита върху себе си.

Да си призная честно аз все още не бях гласувала, защото и другата статия беше написана добре, поднасяше много информация подкрепена с рецепти и се чудя как може да се опита някой да манипулира изхода от състезанието.
В крайна сметка е въпрос не на награда /всеки може да си купи сам комплект за суши/, а по-важното е как другите ще оценят труда ти, как ще се представиш, ще избереш ли хубава тема за писане и т.н. и т.н.
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед сеп 26, 2010 10:04 am

Честито ЕLTI ! С голям интерес прочетох твоята статия. Напълно заслужена
победа! Статията е чудесна! Приеми моите поздравления! :gold_cup: :cook:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Отговори