Конкурс "Аз обичам"

Приключили конкурси, състезания и игри - вижте участниците и победителите
Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

здр

Мнение от PassionFlower » ср фев 17, 2010 11:13 am

Здравейте, сега видях какъв спор е възникнал тук.. относно това сърце,което се твърди,че е собственоръчно.Бях на кауфланд заедно с майка ми,пазаряхме още в събота за празника - пиле, руска салата (имаше много евтина без колбас обаче), карначета, крилца и едни шоколади по 0.85 стотинки...
Това същото сърце го имаше ама абсолютно същото 1:1,а на снимката на mona_liza сърцето даже е и опаковано - така както си беше и в Кауфланд.Загледайте се и ще видите отражението на светлината в опаковката.Ванеска е права, не е коректно спрямо другите участници.От сърце ще се радваме,ако някой наш съфорумник спечели,но нека всичко е коректно и лоялно.
И още нещо..Защо тогава сърцето,което е качила е толкова голямо и няма нищо общо с украсеното?.....
Поздрави и лек ден на всички :love:
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/


Потребителски аватар
mona_liza1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 10
Регистриран на: вт яну 13, 2009 9:35 am
:: 9 рецепти от mona_liza1
:: 11 снимки от mona_liza1

Мнение от mona_liza1 » ср фев 17, 2010 12:25 pm

PassionFlower-Не съм го видяла как изглежда в Кауфланд но не вярвам например запетайките да са толкова криви колкото са моите не съм такъв голям майстор.Преди много години ми бяха подарили такова сърце и просто реших и аз да направя такъв подарак,за това го направих с целофан.А дупките за които ме пита са за панделки.Ще те помоля,ако ходиш пак до Кауфланд да вземеш да снимаш едно защото ми е много интересно как изглежда,колко е голямо.Моето отдолу е с алуминиевото фолио дали и техните са така.Незнам колко са големи в Кауфланд но моето е доста голямо,може да ти изглежда малко на снимката но е голямо около 25 см.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср фев 17, 2010 12:39 pm

Тъкмо мислех да стана защитник на mona_liza1 и виждам, че тя може и сама да се защитава добре :thumup: .
Но нека да кажа и аз какво мисля. Може наистина тя да го е направила, просто да е взела идеята от някъде. Аз също мислех да направя подобно сърце за моето дете, което може да се сложи на вратлето. Преди доста години бях в Германия и ходихме на някакъв панаир, от където си купих подобно медено сърце. На него пишеше: Обичам те, Мишленце". Не ставаше за ядене обаче (иначе щях да го изям) и го подарих на един приятел.
И една смешна случка да ви разкажа покрай това сърце: купих си го аз и си го окачих на врата. Бяхме със снаха ми и си говорехме нещо и се смеехме, вървейки сред тълпата. Тъй като всички бяха обхванати от предколедно настроение, а също и от някакво специално вино, което се пиеше там по това време (забравих му наименованието) едни мъже ни се усмихнаха и казаха нещо. Не разбирам немски и моята снаха ми го преведе, просто са ни помислили за двойка :eek: :D .

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср фев 17, 2010 12:43 pm

Pavel написа:veselanka83> Моля те погледни страницата с условията - едно от изискванията за снимката е да бъде качена в Галерията на Веселият Готвач.

vanesa и mona_liza1> Снимките също не са в Галерията, а за проблема с Кауфланд - ще разучим въпроса, като вашата помощ е от полза.
Обърнете внимание на това, което казва шефът! Както казва един мой приятел "Шефът трябва да се слуша" и "На шеф никога не се отказва" :D


Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнение от PassionFlower » ср фев 17, 2010 12:49 pm

Изображение
Ето ги сърцата - това са само вариациите на снимката, както и да е не знам и не искам да се бъркам но или е някакво голямо съвпадение или и аз не знам. Както и да е успех!
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср фев 17, 2010 12:50 pm

Първоначално мислех и аз да предупредя Vanesa, че снимката и трябва да бъде в галерията на Веселия Готвач, тъй като е публикувана чрез друг сайт, но после я видях и в галерията и се въздържах. Но сега доколкото разбирам, взимайки участие в този конкурс, трябва да се публикува снимката от нашия сайт :). Така, 4е обърнете внимание на това, а и е мног по-бързо и лесно, отколкото да се качва и в друг сайт и от там да се копира!
И veselanka83 трябва да обърне внимание на това!
Успех!

Потребителски аватар
mona_liza1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 10
Регистриран на: вт яну 13, 2009 9:35 am
:: 9 рецепти от mona_liza1
:: 11 снимки от mona_liza1

Мнение от mona_liza1 » ср фев 17, 2010 1:36 pm

Видях го най-после прословутото сърце.PassionFlower-не можах да направя снимката голяма но ми хрумна да намеря брушурата с помощта на GOOGLE и смея да твардя,че моето на нищо не прилича пред тези красиви сърца.Благодаря ти.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср фев 17, 2010 3:58 pm

mimsi написа:sladki64e,невероятно предствяне!Явно мъжете ти наистина си заслужават любовта ти!
Благодаря, Mimsi! Да, мъжете ми са страхотни и аз ги обичам безкрааайно мнооогооо :love: !

vanesa
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 21
Регистриран на: вт авг 14, 2007 9:56 am
:: 1 рецепти от vanesa
:: 1 снимки от vanesa

Мнение от vanesa » ср фев 17, 2010 4:24 pm

Снимката ще я правя още днес/не , че не пробвах преди, но не ставаше/.

А за сърцето искам да Ви кажа, че Мона лиза , след снощния спор спретна веднага ръкави да приготвя сърцето и резултата е налице, нищо общо с първата снимка- купеното.
Не само по целуфан си личи , но и по панделката.А още и по това , че ако си правил глазурата ти и същия ден си я използвал тя стои някакси лъскава, колкото повече преседява тя става на дупчици и се рони-както се вижда на първата показана снимка.

Това е последния коментар по този въпрос.Аз мнението си го имама.Администраторите си решават.

Весела и топла вечер на всички!

Потребителски аватар
mona_liza1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 10
Регистриран на: вт яну 13, 2009 9:35 am
:: 9 рецепти от mona_liza1
:: 11 снимки от mona_liza1

Мнение от mona_liza1 » ср фев 17, 2010 4:31 pm

Скъпа Ванеса незнам мъж ли си жена ли си,защото в профила ти пише Гери мъж,но ако искаш вярвай ако искаш не.Това е твой проблем.Пожелавам ти успех да спечелиш първото място.И още веднъж ти казвам,че АЗ ГО НАПРАВИХ! СБОГОМ!


Отговори