Диетата на Дюкан

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » ср мар 25, 2009 8:14 am

Да ви кажа честно,спазвах я,да резултатите са страхотни,но трябва да се спазва цялата,тоест: цял живот на диета!Свалих 20кг,ама кой ще издържи 200дни на режим,незнам,защото аз издържах 70 и повече не успях,и си върнах кг.Сега,чече за втори път правя,безвъглехидратната,от нея съм по доволна,около 1-2г се задържат свалените кг,а ако качиш,пак може да я направиш.Какво са за 2г,да правиш 20дни диета,нищо!


Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » пет мар 27, 2009 3:06 pm

Вида,наистина цял живот на диета не става.Но трябва ограничения.И без това толкова храни са вредни.Колкото по засукано се готви едно ядене,толкова е по-вредно.
А тази безвъглехидратната е вид протеинова диета,нали? Само зеленчуци и месо,но зеленчуци без въглехидрати.Ако е тази диета ,за нея съм чела че на седмица се сваля по 1 кг.
Според мен която и диета да се прави ,след това ако се храни човек пак без ограничения,наистина ще качи дори повече от това което е бил преди диетата.
А спортуваш ли?

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » вт мар 31, 2009 12:50 pm

Деси,да месо и зеленчуци,безвъглехидратни!Не,не спортувам,и пак около 1година задържам кг,след нея,каквото и да ям,но не прекалено все пак!Свалих за 4дни почти 3кг.но се наложи да прекъсна,имах здравословен проблем и от вчера съм на нея,пак!Ще кажа резултата след 1седмица.

Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » ср апр 01, 2009 5:27 pm

Вида, без спорт е трудно да се стегнещ и само спорт без хранителен режим пак не става.Ако включиш спорт,резултатите ще са страхотни.Четох за твоята диета ,че е по-бавен резултата по 1 кг на седмица,но е по-траен и организма не се стряска.Но трябва да вкл. и спорт.На пътечка или велоергометър или скачане на въже се топи а на другите уреди е за стягане и оформяне.На въже най-много се стопява от другите уреди.Ако можеш поне 30 мин.,с почивки в началото ще е супер.
Пожелавам ти успех! :D


Потребителски аватар
ani_perla
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 146
Регистриран на: пет фев 06, 2009 1:21 pm
:: 67 рецепти от ani_perla
:: 114 снимки от ani_perla

Мнение от ani_perla » чет апр 02, 2009 3:02 pm

Деси,какво стана с твоята диетка?Почна ли я или чакаш да мине и Великден :P

Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » чет апр 02, 2009 10:54 pm

Ани не съм я почнала.Получих криза на язвата и всичките планове преустанових.За язвата трябва зехтин и ориз да консумирам,а в диетите това е забранено.Но сега само спорт, 4 дни фитнес и 2 дни в къщи,сладкото почти го спрях,позволявам си малко в кафето.И от зеленчуците въглехидратните само ориз си позволявам.Но така свалям 1 кг на седмица.С една дума само със спорт не става,трябва си хранителен режим.И обратното пак не става.
Ти направи вече 3 седмици май?

Потребителски аватар
ani_perla
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 146
Регистриран на: пет фев 06, 2009 1:21 pm
:: 67 рецепти от ani_perla
:: 114 снимки от ani_perla

Мнение от ani_perla » пет апр 03, 2009 9:31 am

Деси,повече от 3 седмици съм вече :roll: .Но сега май съм на етап,в който не мърдам ни надолу,ни нагоре :x .Хубавото е ,че поне см.си личат и това ме радва :thumbsup: .

Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » пет апр 03, 2009 1:46 pm

Ани,почвай спорт.Увеличаваш серийте, за да оформяш.После пак ще сваляш.А и казват ,че първите 8-10 кг.лесно се свалят после е трудно.Така че не се предавай.Стискам ти палци!

Потребителски аватар
ani_perla
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 146
Регистриран на: пет фев 06, 2009 1:21 pm
:: 67 рецепти от ani_perla
:: 114 снимки от ani_perla

Мнение от ani_perla » пет апр 03, 2009 2:43 pm

Деси,аз си правя коремни преси всеки ден и някакви упражнения за тялото и после с количката навън :P .За фитнес няма време :wink:

Потребителски аватар
desislawa
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 88
Регистриран на: ср яну 28, 2009 8:05 pm
:: 47 рецепти от desislawa

Мнение от desislawa » пет апр 03, 2009 9:50 pm

О мила ти само покрай бебето ще свалиш,спокойно.:)


Отговори