Невероятна воля / Всичко е възможно

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » съб авг 08, 2009 3:41 pm

Да се включа и аз по темата,искам само да кажа,че може би зависи от колко килограма започваш да сваляш килограми за да ти висне кожата,защото аз свалих около 25кг,тръгнах да свалям от 72-3кг,но не ми е провиснала кожата никъде :? и още по противни на твърденията че от рязко отслабване увисва...аз отслабнах за 2-3месеца толкова кг и няма увисвания никъде.
Съгласна съм с Рали че в БГ анорексичните тела се ценят ,а нормалните биват "освирквани"!!!


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб авг 08, 2009 4:44 pm

Веси е права.


Това дали кожата ще увисне се определя до голяма степен от генетичните заложености.

На мен 2 пъти ми се е налагало да слабея - след раждането свалих 22 кг за 3 месеца и по-късно бях напълняла много, свалих отново 30кг за 6 месеца. Без особени грижи, без нищо - нямам нито стрии, нито някъде 1мм излишна кожа.

И понеже знам каква дисциплина се иска - желязна и безпощадна - се възхищавам много на хора, които успяват такива на пръв поглед непосилни неща! И на себе си се възхищавам, даже и да е нескромно.

Но точно толкова важно е запазването на теглото след това, и то се постига единствено, както Неви е писала, с преосмисляне на целия начин на живот! Дано Светлана да успее да го задържи, нейното си е направо подвиг :thumup:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » нед авг 09, 2009 12:23 am

Аааа,изтървала съм,ама не е късно :P :P Аз свалих за 1 година 40 килограма.Не увисвала кожата ли????Увисва и още как!!!През дрехите не личи,но без тях...Е,сега качих 20,искам да ги сваля,ама...сега не ми се удава много.Но не се отказвам :P Определено е повече ИНАТ,отколкото воля :D :D А тази жена-ШАПКА И СВАЛЯМ!!!Но сигурно и пластичния хирург си е свършил работата.
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
samira
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 40
Регистриран на: ср юли 01, 2009 7:08 pm
:: 82 рецепти от samira
:: 81 снимки от samira

Мнение от samira » нед авг 09, 2009 5:53 pm

Абе момичета,нещо нереално и странно ми се вижда това,да ослабнеш толкова за няколко месеца,звучи ми като научна фантастика :lol: то за това не стига само воля и желание на духа ами не знам и още какво, и чудно какви средства е използвала тази жена така да отслабне :? тя направо се е стопила бе :lol:


Потребителски аватар
kqmrosen
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 133
Регистриран на: съб ное 15, 2008 5:22 pm
:: 73 рецепти от kqmrosen
:: 54 снимки от kqmrosen
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Мнение от kqmrosen » нед авг 09, 2009 8:08 pm

:wink: Еееееееееееее....... аз едно немога да разбера как си е оправила кожата на корема,ръцете,краката и лицето.Нереално ми се вижда това с тази жена,защото когато отслабваш кожата ти увисва и да не ми ги говорят,че с ходене или с фитнес се оправя всичко от това скорострелно отслабване.После да не стане и йо-йо ефекта.
Изображение

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » нед авг 09, 2009 8:18 pm

Незнам до колко това е истина,но аз лично поселдната снимка не ми се струва че е тялото на тази жена,т.е.мисля че е монтаж..Мнение по темата немога да дм,защото не съм сваляла рязко килограми и незнамдали кожата увисва и какво става.Но мисля че за да отслабне така човек има хирургическа намеса/то поне за отстраняване на мазнините../
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
Galya68
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 132
Регистриран на: вт май 05, 2009 8:05 pm
:: 30 рецепти от Galya68
:: 45 снимки от Galya68

Мнение от Galya68 » пон авг 10, 2009 12:59 am

Момичета и момчета,за мен невероятна воля е това,което ще видите във този клип.Самият Ник казва,че няма невероятни неща,достатъчно е да искаш да го направиш и да вярваш в себе си.Без думи!!! http://www.youtube.com/watch?v=vzySGzO093U
Радвай се на живота.По-късно е,отколкото си мислиш!

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пон авг 10, 2009 1:23 am

И според мен без намесата на пластичен хурург тази драстична разлика ми се вижда нереална :? Не казвам ,че не могат да се смъкнат килограмите,но има и липосукция
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон авг 10, 2009 1:27 am

Гале, нямам думи!

Разплаках се от гордост, каква воля и оптимизъм може да има човешкото същество!

Ник е толкова лъчезарен, толкова усмихнат и положителен!

Невероятно!






И като се замисля само, как има хора, които ВЕЧНО се оплакват, вечно недоволничат от съдбата си, вечно и с удоволствие играят ролята на онеправдани жертви! Срамота!

Трябва по-често да отварят очи за такива необикновени хора с необикновени съдби, поне тогава може би ще успеят да осмислят кое в живота е действително важно!

Благодаря ти много за клипа! Повдигна ми духа!



:flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Vera
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 15
Регистриран на: вт апр 22, 2008 7:23 pm
:: 4 рецепти от Vera
:: 1 снимки от Vera

Мнение от Vera » пон авг 10, 2009 10:05 am

Докато гледах клипа, не можах да сдържа сълзите си. Това е някакво чудо, силна воля и желание за живот. Благодаря за добрия пример за всички нас, сега можем да кажем, че нашите тревоги просто са никакви. Когато видя нещо такова, дни наред се загнездва в душата ми и ми дава сили за моите дни. Благодаря!


Отговори