Помооооощщ, имам нужда от диета!?

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Потребителски аватар
neli1100
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 226
Регистриран на: пон яну 25, 2010 8:07 pm
:: 181 рецепти от neli1100
:: 619 снимки от neli1100

Мнение от neli1100 » чет мар 25, 2010 10:49 pm

Иве,браво и продължавай :clap:


lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » чет апр 15, 2010 6:15 pm

Иве, как върви диетата? Как са килограмите? Дай отчет. Аз започнах 90 дневната диета, но съм още в началото. По нататък ще споделя резултати. Хапвам разнообразна храна и не се чувствам гладна.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » чет апр 15, 2010 8:34 pm

Здравейте!

Аз направих прекъсване по Великден и семейния ни юбилей,и започнах отново диета този понеделник.Нарича се Осемседмична и пак е на д-р Байкова.Засега нищо повече не съм свалила,но и не качвам.Лошото е,че си развалих дисциплината - не спазвам часовете за хранене и не пия достатъчно вода.Хубавото е,че се убедих,че с режимите на д-р Байкова се чувствам прекрасно.Не съм гладна,наспивам се за по-малко време,сутрин,като се събудя, не се чувствам като пребита.А точно така се чувствах преди тези диети и сега,по време на паузата.Изглежда наистина имат детоксикиращ ефект.Много съм доволна,момичета!Препоръчвам я на всеки,който иска да отслабва здравословно,а дори и само да си прочисти организма.

Потребителски аватар
neli1100
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 226
Регистриран на: пон яну 25, 2010 8:07 pm
:: 181 рецепти от neli1100
:: 619 снимки от neli1100

Мнение от neli1100 » пет апр 16, 2010 6:48 am

Аз лично сматам,че за да бъде една диета успешна трябва храната ,която съдържа да я обичаме.Покрай велигдин и рожденните дни,от трите килца,които свалих съм качила два,просто да помериша и съм си го сложила,та от понеделник съм на диета да ги изчистя.Ще споделя резултата,но за тези,които се интерисуват през деня съм на вода и чай,най-много ябълка.Вечер салата по-избор и ако има месце ,може заедно със салатата.
СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ ,КОИТО ИМАТ НУЖДА ДА ОСЪЩЕСТВЯТ ПРОМЯНАТА.
Аз съм довална от себеси,30кг. ,като 1,2 се колебаят ,но веднага и лесно мога да ги смъкна.Това ми е лошото лесно качвам,трябва много ,много да се внимава с храната,ако неискаме труда ни да е напразен.На 9май,правя 2г. от както съм стартирала диетата и бих искала да забия кантара на 30 доло,но аз съм си оттринирала психиката и ще го направя,а ако успея и повече
още по-добре,но задоволително е да ги запазя
Запазването е по-трудно от свалянето,според мен.
Последна промяна от neli1100 на вт апр 20, 2010 5:16 pm, променено общо 2 пъти.


lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » пет апр 16, 2010 9:55 am

neli1100, Браво! :clap: Страхотна промяна! Възхищавам ти се. Аз сега съм на нещо като разделно хранене, но стриктно спазване на часовете между храненията и малко количество в чинията. Успех до 9 май!
Изображение
Изображение

guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » пет апр 16, 2010 2:06 pm

gigi.2000,моля публикувай диетата

Потребителски аватар
gabi_2000
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 103
Регистриран на: ср юли 01, 2009 11:44 am
:: 4 рецепти от gabi_2000
:: 38 снимки от gabi_2000

Мнение от gabi_2000 » съб апр 17, 2010 10:38 am

Да си призная и аз имам нужда от диета.Преглеждам ги само от време на време.Джиджи намерих една на Байкова,която през два часа се яде дамо мляко.За нея ли става въпрос.Не мога да свикна с мисълта,че трябва да ям в определени часове и то без любимите ми баници и сладки работи.Освен това съществува и т.нар."йо-йо"ефект.Преди време бях отслабвала доста с глад.Не бях на диета просто бях на работа.Ставах рано и нямах желание за ядене.Ядях към следобят и вечер,като се прибера.В резултат получих рязко падане на кръвното налягане и едно "изгаряне"в хранопровада,дължащо се на това,че сърцето няма какво да помпи или нещо такова.Тогава си купихдрехи с по-малък номер,които сега стоят в гардероба.
Исками се да поговорим малко и за хранителните добавки за отслабване.Пили ли сте и какви,има ли ефект от тях.В един вестник попаднах на плодова киселина,с която отслабваш с 26 кл.за един месец без "йо-йо"ефект.

Потребителски аватар
mimoza784
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 57
Регистриран на: пон яну 25, 2010 3:49 pm
:: 83 рецепти от mimoza784
:: 509 снимки от mimoza784

Мнение от mimoza784 » съб апр 17, 2010 3:22 pm

Здравейте момичета :)
Първо искам да кажа, че съм просто възхитена от Нели и Роси. Изглеждате прекрасно. Поздравления :clap: :clap: :clap:
Аз също се опитвам да се преборя с излишните килограми. От началото на седмицата съм на Японско чудо, но не мога да издаржа на този режим. На работа ми е лесно, но като се прибера вкъщи - само изкушения около мен. Мъжът ми и той все забравя, че съм на диета и все посяга да ми бута нещо сладко в устата :( :( :( За сега успявам да се въздържа, но не мога повече. Преди години съм я спазвала тази диета - чудо и бях много доволна от резултата. Но с годините май ангела ми отслабна повече от мен :D
Искам да попитам Роси, наистина ли можес да ядеш такива калорични неща като пица. Чувала съм за тази диета, но ми бяха казали, че не може да се консумират такива изкушения.
Последна промяна от mimoza784 на съб апр 17, 2010 4:02 pm, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
mimoza784
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 57
Регистриран на: пон яну 25, 2010 3:49 pm
:: 83 рецепти от mimoza784
:: 509 снимки от mimoza784

Мнение от mimoza784 » съб апр 17, 2010 3:25 pm

ЯПОНСКОТО ЧУДО

(Сваляте 3- 4 кг. седмично!)


ПЪРВИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ВТОРИ ДЕН

Закуска – чаша кафе и парче сухар.
Обяд – две твърдо сварени яйца.
Вечеря – парче шунка, салата подправена с лимон и една чаена чаша кисело мляко.

ТРЕТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – зеленчуци и плодове.
Вечеря – две твърдо сварени яйца, салата подправена с лимон и шунка.

ЧЕТВЪРТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две твърдо сварени яйца и сок от моркови.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) и салата подправена с лимон.

ПЕТИ ДЕН

Закуска – настърган морков подправен с лимон.
Обяд – печена риба подправена с домат.
Вечеря – не се яде.

ШЕСТИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – две големи парчета пилешко месо (варено или печено) и салата.
Вечеря – парче две твърдо сварени яйца и морков.

СЕДМИ ДЕН

Закуска – чаша кафе.
Обяд – парче месо (печено или варено без мазнина) и плод.
Вечеря – парче месо (печено или варено без мазнина) или риба и салата подправена с лимон.
От 7-ия ден до 14-тия ден диетата се повтаря същия ред . . .

Успех на всички :wink:

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » съб апр 17, 2010 9:55 pm

Пропуснах да кажа:не вярвам на никакви добавки.Не вярвам,че може да свалиш за месец 30 килограма и да останеш кльощав и здрав завинаги,ядейки каквото и колкото пожелаеш,неспортувайки каквото и да е,благодарение на чудодейни безопасни хапчета.

Но ДА,има хитрини!Голяма чаша вода преди хранене,минимум или никаква консумация на "празни калории",2,5-3 литра вода всеки ден,...много зеленчуци и плодове,които носят малко калории,много витамини и са обемни и трудно смилаеми,зелен чай,чаша гореща вода сутрин,със или без лимонов сок,поне малко допълнително физическо натоварване...Ако всичко това придружава един разумен режим на хранене,успехът е гарантиран.
Говоря така,сякаш съм преборила моите килограми.Е,не съм :oops: ,но точно така смятам да ги боря.Пожелайте ми успех и...хайде с мен :roll: !


Нели,чак сега видях и твоите снимки.Извинявай,че те пропуснах в поздравленията :P !Страхотни резултати си постигнала,ще ми бъдеш стимул :thumup: !


Заключена