Предствете се с 2 думи..

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
koki1
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 2
Регистриран на: съб мар 28, 2009 1:02 pm
Местоположение: Благоевград

Мнение от koki1 » чет фев 04, 2010 8:43 pm

Здравейте, казвам се Краси на 34 год. Приятно ми е да съм част от вас. Имам едно сладко момче на 9 год. :D


marian
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 9
Регистриран на: пон окт 05, 2009 4:12 pm

Мнение от marian » пет фев 05, 2010 2:28 pm

Здравеите и от мен .Казвам се Мариана ОТ ДОСТА ВРЕМЕ САМ РЕГИСТРИРАНА НО НИКОГА НЕСАМ ПИСАЛА, заради лошиа ми правопис, но реших ,че в краина сметка това нее толкова важно . :lol: Родена сам в софиа ,родом сам от Ботевград,а от 10 години живея в Испаниа.Имам си две ангелчета момиченце на 4 годинки Дженифар, и момченце на 7 месеца Радослав.На 26 години сам ,и се радвам че ви има всяко влизане в саита ,е мини екскурзиа до Балгариа за мен.Обшто взето е това което мога да кажа за мен. :chef: :clap: :celebrate: :eek:РАДВАМ СЕ ЧЕ ВИ ИМА

Потребителски аватар
CVETETTO
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 6
Регистриран на: ср фев 18, 2009 2:15 pm
:: 3 рецепти от CVETETTO
:: 8 снимки от CVETETTO

Мнение от CVETETTO » пет фев 05, 2010 6:37 pm

Здравейте Весели готвачи и от мен .Казвам се Цветелина и съм от град ПЛОВДИВ. Това е любимият ми сайт с удоволствие приготвям ястия и сладкиши на любимите ми хора. :D

pepopen
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 7
Регистриран на: ср яну 27, 2010 1:54 pm

Мнение от pepopen » пет фев 05, 2010 6:51 pm

здравеите казвам се Петър от Пловдив съм,на 40 години и обичам да готвя .Има страхотни рецепти и идеи.С удоволствие се ровя.По нататъка и аз ще кача някоя глезотийка,но за сега само ще се кефя и експерименирам. :chef:


Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » пет фев 05, 2010 10:29 pm

Привет на всички новодошли! :love: :love: :love: Браво, много пловдивчани станахме. :clap: :clap: :clap:Време е за среща. :thumup:

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » пет фев 05, 2010 11:29 pm

Поздрав и от мен за новодошлите :clap: Ще видите,че тук е суперррр :thumup:
Глупаво е да правиш планове за цял живот, когато не си господар дори на утрешния ден!
Сенека

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » съб фев 06, 2010 7:39 pm

ЕЕЕ и аз да се впиша тук.Въпреки че от миналата година съм в сайта.А и вече съм пристрастна найстина вие сте супер,приятно мие да си пишем.Ами незнам но май магията на веселия готвач е голяма.Аз съм на 33години,родена съм в искърското дефиле, зодия Козирог.По професия магистър икономист,работя като учителка,софийска снаха съм,но живея във Врачанка област.Семейна пред закона от три години,но със съпруга ми живеем вече 6години заедно.За съжаление все още нямам деце но се надявам щъркела да ни навести скоро.Инвитро или ще си осиновим.Каквото ние предопределила съдбата,едно е сигурно ще бъде желано и обичано.Обичам хубавата музика,да плета и да чета книги.Събирам си ученически бисери.И дарявам съпруга си с цялата любов на земята.Той е невероятен и всеки ден благодаря че го имам.

lqna
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 47
Регистриран на: нед май 31, 2009 10:14 am
:: 31 рецепти от lqna
:: 85 снимки от lqna

Мнение от lqna » нед фев 07, 2010 12:53 pm

Здравейте и от мен.Казвам се Биляна и съм на 34г. зодия -Дева.Омъжена със син на 5 мес. и 30 дни.Живея във гр.Варна.
На 14.02 имаме год. от сватбата и рожд. ден на съпругът ми! :)
С удоволствие се ровя в сайта и експериментирам въпреки, че от бебчо не ми остава много време.Благодарение на веселият готвач открих толкова лесни и вкусни за приготвяне неща...
На MUNA пожелавам в най-скоро време едно малко съкровище, което да изпълни домът Ви със смях!

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » нед фев 07, 2010 3:19 pm

lqna много благодаря дано твоето пожелание да се сбъдне скоро или както казваше баба ми от твойте уста в божийте уши.Предполагам че с този юнак не скучаеш и деня ти минава като приказка.

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » нед фев 07, 2010 8:25 pm

Добре дошли на новите домакини!Този сайт наистина е с най-яките рецепти.Забавлението е 6!!!


Отговори