До VG

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

До VG

Мнение от BABY » пет яну 09, 2009 2:27 pm

Здравей VG!
Днес се получи проблем.Незная дали е само при мен :( !!Влизам сутринта във сайта и не мога да се логна.Пробвах и трите варианта на FLEX TYPE и не става.Влизам във форума и мога да пиша,а да коментирам рецептите-не мога :( Влезнах с мозила феърфокс-там обратното-логнах се,а не мога да влезна да пиша във форума.
Дайте идея какво да правя,че вече не знам :( :( :( :( :(


Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Мнение от vg » пет яну 09, 2009 3:13 pm

Най-вероятно е бил кратковременен проблем - сега не се случва. Ако можеш да ни дадеш малко по-подробна информация би било полезно - някакво съобщение за грешка ли ти излиза или ... ?
Екипът на "Веселият Готвач"

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » пет яну 09, 2009 3:32 pm

Ами вижте сега.Аз съм си го направила така,че всеки път да не пиша име и парола.Днеска ми иазлизат полетата да си напиша името и паролата,и аз съответно почвам да си ги пиша.Но на буквата В/тука може да се пише/ там ми излиза само Ф.И на трите варианта на FLEX TYPE.Влезнах във форума и както виждате мога да пиша,но ако искам да си отделя някоя рецепта в ЛЮБИМИ или да коментирам-не става.
Влезнах във сайта с MOZILLA FIREFOX.Taм пък обратното-написах си името и паролата ,влезнах,отделих си 1-2 рецепти,но не мога да влезна във форума за да пиша.Незнам какво става.До сега не ми се случвало такъв проблем.Дано се оправи по скоро,че....направо е луда работа.Мога ли от едното да влизам във форума,а от другото в рецептите :D :(

Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Мнение от vg » пет яну 09, 2009 4:24 pm

На сайта има система за писане на кирилица независимо от това какво имаш инсталирано на компютъра. Проблемът звучи, като че си цъкнала кирилизатора на сайта. Пробвай да го сложиш в позиция "EN" (в момента най-вероятно е на "BG") - във формичката за логване се появява под бутончето за "Вход" и отдясно на другите полета където можеш да пишеш - например, коментари.

Надяваме се това да оправи проблема - ако не стане, пиши ни пак.
Екипът на "Веселият Готвач"


Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » пет яну 09, 2009 4:48 pm

:P Пробвах всичко,преди да ви пиша но не се оправяше.Явно се изплаши като ви писах и само се оправи след това.Сега всичко е ОК.Все пак БЛАГОДАРЯ за вниманието ВИ.
Поздрав-BABY!! :clap:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед яну 11, 2009 11:38 am

Аз имах също проблем, като ни показваше, че моят лог-ин е невалиден, погрешно потребителско име или погрешна парола.
За жалост не се сетих да копирам съобщението.
Във форума можеше да се влиза.

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » вт яну 13, 2009 4:10 pm

Vg,
пусках два пъти снимки за момини гърди и пача в деня на написването им и двете още не са излезли - има ли някакъв проблем със самите снимки?

Потребителски аватар
desyj
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 96
Регистриран на: ср авг 29, 2007 10:46 am
:: 64 рецепти от desyj
:: 43 снимки от desyj

Мнение от desyj » ср яну 14, 2009 11:57 am

Здравей Vg от , вчера съм пуснала снимки които не са публикувани , а други са излезнали към рецептите :? , днес се случи същото , не ми харесвате снимките ли :rotlf:

Потребителски аватар
fatme
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 9
Регистриран на: пет дек 05, 2008 2:24 pm
:: 5 рецепти от fatme

Мнение от fatme » ср яну 14, 2009 2:47 pm

като триете рецептите които ви изпращаме просто убивате желанието ни да пращаме рецепти и да влизаме във вашия сайт :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » ср яну 14, 2009 3:24 pm

fatme написа:като триете рецептите които ви изпращаме просто убивате желанието ни да пращаме рецепти и да влизаме във вашия сайт :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Рецептите се трият,защото се дублират !!!!


Заключена