Бойкот? Лична неприязън?

Мнения, препоръки, съвети - всичко свързано с функционалността, съдържанието и дизайна на сайта и форума
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пон апр 27, 2009 2:11 pm

:? :? :? и аз не виждам с колко се оценява дадена рецепта,но мисля че администраторите знаят и ако има някаква саботация се намесват.!
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон апр 27, 2009 2:23 pm

И на мен ми направи впечатление : единици за толкова оригинални рецепти! Окаяно държание.

Абе какво да се каже - като писах тук и админите казаха, че ще следят - и край: спряха да оценяват мои рецепти. За мен това е достатъчно доказателство, че някой се втурва да мъсти, като няма къде да си отреагира черногледството и почва да "прави мръсно" из форума.

Веси (и всеки друг) си знае, защо намерените рецепти са я грабнали - защото наистина са интересни и хубави.
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » пон апр 27, 2009 3:25 pm

Наистина има някои странни тенденции, макар да не е много сериозно. Не се безпокойте, ще оправим каквото трябва.

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » пон апр 27, 2009 7:12 pm

Знаете ли аз също завиждам(но добронамерено)на тези които могат и знаят да готвят и именно за това сам тук за да се науча,но никога не бих критикувала някоя рецепта която не ми харесва просто ще я отмина.Момичета не се ядосваите на такива завистници. :)


Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » пон апр 27, 2009 10:05 pm

magi71 написа:Рени, и аз това забелязах :? , но ти как виждаш с какви оценки е гласувано?
Маги, горе в самата рецепта има оценка: цифра/цифра (брой гласували).
Първата цифра ако е под 5, значи някой е гласувал с ниска оценка.Това го разбрах при бойкота на рецептите на Рали.
Когато и двете цифри са 5/5 - значи всички са гласували с 5.Това е което разбрах сама (предполагам е така).

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пон апр 27, 2009 11:34 pm

Някой хора си мислят че като оценят някоя рецепта с ниска оценка,ще свалят мнението на другите..мисля че всеки има мнение,и може да го каже,но да оценяваш така... :? това е малко детско разбиране...аз лично ако ми хареса дадена рецепта,дори и да няма никаква оценка,като реша ще я пробвам.
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » вт апр 28, 2009 11:23 am

Рени, и аз това го виждам. Мислех, че може по друг начин да се разбере.
Аз лично вече не гледам оценките на дадена рецепта, а коментарите за нея, и най-вече дали ми допада по вкус.
:thumup: :thumup: :thumup:

Потребителски аватар
milniq
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 125
Регистриран на: ср дек 03, 2008 11:29 am
:: 232 рецепти от milniq
:: 215 снимки от milniq

Мнение от milniq » вт апр 28, 2009 2:02 pm

Здравейте! Не смятате ли, че това негативно отношение към дадена рецепта може да идва от участници от други сайтове, /временно пребиваващи в нашия/. Хора, които са се регистрирали в нашия само за да наблюдават да не им крадем рецепти и да ги представяме от свое име. /сайтовете няма да споменаваме, защото са доста, а и всеки знае от къде е взел дадена рецепта/. Тези хора с това си поведение, според мен целят да ни настроят една срещу друга и затова измислят все възможни начини като този с ниското оценяване. Което ние неможем да забележим от кого точно идва. И да се разправим лично с него. И така се получават нежелани реакций от страна на участниците. Моля, Ралица и останалите които се чувстват засегнати от тези проблеми да ги заделят на друга страна и да не се впечатляват. Защото в противен случай маже да се получи и нежеланото. Аз лично бях се подразнила в началото от самата Ралица, от това, че все тя всичко знае. Но сега вече знам, че е наистина так и не се дразня. Виждам, че ме превъзхожда в много неща и сега чета с удоволствие нейните коментари и не бих и навредила по никакъв начин. Това смея да си го призная защото, по начина по който се развива темата, аз се сметам за една от тези които тя приема за отмъстители. А на мен не ми е приятно. Ралица затова моя съвет е наистина да не обръщаш внимание на ниските ти оценки, защото и аз със сигурност имам такива. А това не ме интересува, както казвт другите. "Когато реша да пробвам някоя рецепта НИКОГА не се влияя от оценките за нея. Важното е, че на мен ми харесва, а това какво казват други за блюдото е без значение. Това са думи на neli.mag. Аз напълно ги подкрепям и мисля, че това е най-важното. Нека да ги оставим тези хора да си пишат каквото си искат, и да им покажем, че не ни пречат и немогат да ни настроят отрицателно една към друга.
Нека запазим сайта си чист от интриги и провокации.
Приятен ден и се усмихвайте повечко. :) :P :flow2:
Изображение

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » вт апр 28, 2009 11:26 pm

Склонна съм да се съглася с Миленчето.Знаете ли какво ми направи впечатление?3-4 ново регистрирани посетители пишат само провокативни коментарии и се заяждат.Рецепти не съм видяла от тях.
Наистина всеки има различно мнение и виждания за нещата.Но нали мнението може да се изкаже учтиво и културно??!!А не провокиращо и заяждащо.Затова мисля че е по добре да не отвръщаме на тези коментари!!!Все пак сме интелигентни хора и не бива да падаме до такова ниво-като тяхното!!А те нека си пишат каквото си искат :)
www.receptite.com/recepta.php?r=10180]Домашна 3-дневна извара[/url]
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » вт апр 28, 2009 11:31 pm

да така е BABY,и аз забелязвам нещо такова.,но и аз се старая да не им обръщам внимание.Нали знаеш по умния си замълчава пръв. :thumup:
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Заключена