Какво сготвих днес - Февруари '11

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » съб фев 19, 2011 3:20 pm

Здравейте!
И аз да се отчета за 2 дни:вчера - пилешка кавърма, днес - кисело зеле с патица на фурна.Десерта и в двата случая е плодове.
Приятни почивни дни!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


Потребителски аватар
pepeleon
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 162
Регистриран на: пет авг 06, 2010 6:03 pm
:: 114 рецепти от pepeleon
:: 673 снимки от pepeleon
Местоположение: Италия,Кадолино

Мнение от pepeleon » съб фев 19, 2011 3:29 pm

Здравейте :D :chef: !!!
Брааааво на вас много вкусотийки виждам!
Аз напоследък също правих някои неща.
Ще карам по памет-бутер хот-дог,пармиджана,маринован октопод с картофи,тиквеник,карфиол гратин,лазаня с артишок,пица,пиле с картофи в плик печени,крем карамел,кекс с лимонова кора.Днес пържоли с горчица на фурна,минестроне(зеленчукова супа),запечени картофи,моркови,прясни домати,спанак незнам как да го озаглавя може би зеленчукова запеканка,туршия за салата,а десерт реване и плодове които никога не липсват.
Е това е за сега от мен.
Приятни почивни дни!!!
Учи се от всички,това е-Мъдрост.Имай власт над себе си,това е-Силата.Искай това което имаш,това е-Богатство..

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб фев 19, 2011 4:50 pm

Днес закуската беше тостове,а за вечеря салата от Моркови и Краставици,Питка с прясно мляко и Зеле с ориз.Десерт има още малко от сладкиша с компот и тарталети с малини.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб фев 19, 2011 5:08 pm

Здарвейте и от мен :chef: ,
за закуска имаше принцеси с кайма,чай за децата и кафенце за мама :) ,обяда беше пълнени чушки
с ориз и кайма от снощи,а за вечеря: кисели краставички,обезкостен заек със зеленчуци,десерта е маденки.
Спокойна вечер!!!
:flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб фев 19, 2011 6:16 pm

Здравейте :D
Закуската беше добруджанки с кисело мляко, за обяд-леща, а за вечеря свинско джоланче с ориз и зеленчуци, салата от печен пипер с катък и десерт портокали.
Спокойна вечер :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб фев 19, 2011 9:45 pm

Привет :chef:

Днес у нас имаше Салатки от пресни зеленчуци - домати, краставици, моркови и ряпа, Яйца на очи с плочка сирене, Печено зеле на фурна с месо от домашна кокошка. Десерта е Плодове, Сладолед с орехови ядки, Натурален шоколад :serve:

Хубава вечер :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » нед фев 20, 2011 9:43 am

Да се отчета и тук :)
Снощи хапнахме кисело зеле със свинско за мезе миди / пресни задущени с лук , чесън , магданоз, винио и черен пипер/ тук им викат пипате и салатка от сварен сух боб /от консерва :wink: /
За десерт пак сиропирано руло много се харесва
За днес приготвям супа от агнешки дреболии , лазаня за десерт киндер пихгвин има и от рулото . За вечеря мисля да направя картофени слънчогледи за мезе , салатка стъргани моркови , пилешки крилца в уок и тирамису

Потребителски аватар
pepeleon
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 162
Регистриран на: пет авг 06, 2010 6:03 pm
:: 114 рецепти от pepeleon
:: 673 снимки от pepeleon
Местоположение: Италия,Кадолино

Мнение от pepeleon » нед фев 20, 2011 10:21 am

Добро утро весели готвачи и готвачки!!!
Днес закуската бе-палачинки с конфитюр,мед,течен шоколад с две думи по избор кой каквото обича.Разбира се не липсваше кафето и млякото и плодове и сок.
За обяд започвам че днес съм решила да се поразвихря та първо-паста с аспержи,риба тон и бешамел на фурна.Второто ще е полента с наденица в сос,а за десерт кростата с крем и мандарини.
За вечеря пържена паста с крем от зрял фасул и сос от домати мнооого е вкусно,печена шунка с мед и бира и зеленчуци за гарнитура,а за десерт се надявам да ни остане от кростатата+плодове разбира се.
Весел неделен ден ви желая!!! :chef: :love:
Учи се от всички,това е-Мъдрост.Имай власт над себе си,това е-Силата.Искай това което имаш,това е-Богатство..

Потребителски аватар
Jordanka1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 436
Регистриран на: нед сеп 20, 2009 4:03 pm
:: 4 рецепти от Jordanka1
:: 28 снимки от Jordanka1
Местоположение: Белослав-Варненско

Мнение от Jordanka1 » нед фев 20, 2011 11:20 am

Здравейте весели :chef: днес сме на домашна кокошка-едното ще е супа а за другото незнам или със зеле или с ориз за десерт от тиквата и крем на д-р Йоткер какао

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед фев 20, 2011 12:02 pm

Ние тази седмица сме все на вечеря, приготвена от мъжа ми,т. е. спагети, боб, яйца. :wink: :) Добре, че поне салатите са готови - руска, снежанка, туршийка, кисело зеле. :) Да видим тази вечер с какво ще ме изненада :? :wink: :roll:
Петя, по това, което чета, виждам, че готвиш много интересни ястия. Качи ако можеш рецептите за тази паста с риба тон и бешамел на фурна и полента с наденица. Много любопитно звучи и пастата с крем от зрял фасул, тази печена шунка с мед просто ме изкушава, кажи как се правят.


Заключена