Какво сготвих днес - Юли '11

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб юли 30, 2011 7:05 am

Здравейте, готвачета:) Все още се чудя какво да е днешното ни меню и реших да взема идеи от вас, ама... Миленка, добре, че не чете мъжа ми- ще ми иска и той миди, скариди, калмари, с които аз съм скарана:D Никога не съм приготвяла- е, и не ме карат насила:D Той по принцип си пада по месото, но като сме в България си оттяжда на морски дарове:D
Вчерашното ни меню беше пълнени пиперки и доматки с кайма и ориз, милинките за плажа и останалата тортичка.
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » съб юли 30, 2011 12:01 pm

ИзображениеЕто с това се занимавах цяла сутрин!Направо нерви не ми останаха ви казвам!!!То цветя падаха то дръжката излиза..........ужас!Ама крайния резултат си го бива :clap: :clap: :clap: Доволна съм от себе си момичета.Като за аматьор добре се справих май :oops: Днес НЯМА да готвя!!!Лек и успешен почивен ден на всички от мен!!!

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » съб юли 30, 2011 2:05 pm

О, Ирина, поздравления за разкошния резултат - наистина си е заслужавал изхабените нерви.
У нас днес ще има кюфтета на скара /разбирайте грил тиган/ , панирани пилешки хапки запечени в тефлонов тиган, салата от печен пипер, домати, краставици и чесън, за десерт сладолед от пъпеш.
Хубав ден на всички :D !
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
cvetkQ
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 114
Регистриран на: пет окт 15, 2010 10:41 pm
:: 6 рецепти от cvetkQ
:: 2 снимки от cvetkQ

Мнение от cvetkQ » съб юли 30, 2011 7:47 pm

Здравейте весели готвачи днес аз сготвих за закуска спагети за обяд нямаше какво а за вечеря аз не вечерям много често :chef: :love:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юли 30, 2011 8:04 pm

Здрвейте приятели :D ,
Ирина страхотна торта браво заслужавало си е нервите и ядовете :clap:
Ние от снощи си имаме ядене ,остана и за днес а то е салатка от домати и краставици,мусака и диня, тази вечер аз съм на купон ,синът и той,дъщерята на село, мъжо на път така ,че няма да готвя.
Лека вечер!!!

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » нед юли 31, 2011 10:30 am

Ние днес на обяд сме на доизяждане на манджата от снощния купон(агнешко с дробене на пещ,зеле-също в печено в пещта и кюфтета),но за довечера няма как да не си направя чушки с доматен сос и сиренце.Нашите донесоха вчера от село,цяла чанта с домати(мноооого вкусни домашни мммм.....)люти и сладки чушленца,патладжан.......все вкусотийки от село.Лек и слънчев ден на всички!


Заключена