Какво сготвих днес - Януари '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Re: Какво сготвих днес

Мнение от i4eto3421 » вт яну 10, 2012 6:58 pm

За вечеря ще приготвя риба Пангасиус,печена с майонеза,лук и кашкавал,телешко варено и леща/тя ще е за утре/.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт яну 10, 2012 7:09 pm

Привет :chef:

Вчера у нас пак имаше лекичка вечеря с Пухкав омлет :bliz:
Днес майстор-готвач беше половинката /нали си е още в отпуск :wink: / - Салата от кисело зеле с червен пипер и зехтин, Леща яхния. Десерта е Ябълки, Банани :serve:

Топла и спокойна вечер :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт яну 10, 2012 8:29 pm

Тази вечер хапнахме шопска наденица на грил, лютика за гарнитура, за десерт бисквитена торта, плодове и вафлички.Успях да сготвя за утре - пилешка супа и лучена яхния с пилешко. Десерта ще го мисля утре, но сигурно ще е плод.
Спокойна и топла вечер!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » ср яну 11, 2012 8:16 am

Първо искам да поздравя Веси за завръщането и във форума и то със страхотна снимка :clap: :clap: :clap: Искам да ви кажа,че тази жена е виновна за моето развитие в кухнята!!!Когато за пръв път влязох във форума тя имаше толкова много снимки,че свят ми се зави :eeek: Казвам ви честно,направо полудях от еуфорията,която ме обзе в кухнята.Естествено съпругът и децата бяха очаровани от резултатите които постигах.Е имаше и неща,с които не се справих,но......Та май се увлякох.......вчера имахме ориз на фурна със свински ребра,туршия от карфиол и моркови,маслини и огромно количество сусамки,бонбони и вафли :D :D :D Децата са във възторг :yee: За днес мисля да извадя малко риба(мряна).Ще я опържа и с малко пържени картофки ще мине обяда.А за вечеря направо не знам какво ще измисля :? :? :? Ами хайде лек и спорен ден от мен :winkiss:


Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » ср яну 11, 2012 11:00 am

Здравейте!

За вечеря снощи направих гъбена чорба и пълнени чушки, десерта плодове и шоколад. От същото има и за довечера.
Лек ден на всички!

Потребителски аватар
maggie07
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 157
Регистриран на: съб авг 23, 2008 8:41 am
:: 13 рецепти от maggie07
:: 24 снимки от maggie07
Местоположение: Пирдоп

Мнение от maggie07 » ср яну 11, 2012 3:04 pm

Здравейте и аз като Ирина имах своя фаворит запленил ме с невероятните си приготовления -за мен това беше и е-Маги71!Преди се чудех тази жена как смогва с толкова вкусотии ,а и нали ми е адашка....
Та по темата -снощи спагети "болонезе",днес пържен картоф и наденица на грил тигана!за довечера мъжлето е наред-тутманик!

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » ср яну 11, 2012 9:53 pm

BABY, добро представяне :thumup: . Ще издадеш ли и начина на оформяне? В средата мисля, че са рози от салам, но тези страничните нямам идея как са се получили така.
Аз не си бях в къщи и се спасих от готвенето, но имам една не показана салата от миналия петък, та сега ще се разпиша с нея :)
Салата Рибен вир
Изображение
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет яну 12, 2012 8:32 am

Здравейте!
Вчера направих супа от домашна кокошка с чесън без застройка(любима е на съпруга ми), месце от кокошката с ориз и зеленчуци
и един пухкав кекс :hungry: Днес съм втора смяна и няма да готвя :thumup: Приятен ден!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет яну 12, 2012 12:25 pm

Здравейте! За днес ще приготвя винен кебап със задушен ориз за гарнитура. Салатката ще е от готовите туршии - кисело зеле или маринован патладжан.
Приятен ден на всички!

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » чет яну 12, 2012 12:41 pm

Снощи зарязахме пълнените чушки! От магазина купих готови блатове за пица, извадих каквото имаше в хладилника и извиках тригодишната ми дъщеря да помага. Казах й, че тя ще направи вечерята и детето много се въодушеви! Нареди краставички, гъбки, пушен бут и кашкавал много странно и нестандартно, но бяха най-вкусните ни пици! :hungry: Снощи се вълнуваше как цял ден днес ще разказва на градината, че е готвила!


Заключена