Меню за рожден ден

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Отговори
didolinkata
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 1
Регистриран на: съб мар 10, 2012 9:07 pm
:: 1 рецепти от didolinkata
:: 1 снимки от didolinkata

Меню за рожден ден

Мнение от didolinkata » вт мар 13, 2012 5:42 pm

Здравейте понеже съм нова в форума и незнам къде да си постна темата и за това ще питам вас скоро наближава рождения ден на синът ми и искам нещо оригинално предполагам,че няма до сме малко хора да ви кажа честно омръзнаха ми все кюфтета и кебапчета харесах си някои неща и ги добавих в папка обща. Готвя от този саит и съм много доволна ще ви бъда много благодарна, ако можете да ми помогнетел.Приятна вечер на всички.


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет мар 22, 2012 2:40 pm

Здравей,

няколко пъти чета темата ти, но всеки път ми прави впечатление, че всъщност няма формулирана, ясно изказана молба. Преполагам (само предполагам), че искаш примерно меню.
За тази цел би трябвало да кажеш поне колко е голям синът ти, какви са ви хранителните навици, на маса или с бюфет ще празнувате. Освен това нямаме представа какви са ти готварските умения (защото си нова и не те познаваме :) ) или пък дали искаш некомплицирани, лесни неща или по-луксориозни, засукани блюда.
Мисля затова никой не ти е отговорил до сега.

:) :) :) :)
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
krumqna
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 2
Регистриран на: ср дек 03, 2008 8:12 pm
:: 3 рецепти от krumqna
:: 22 снимки от krumqna

Мнение от krumqna » вт мар 27, 2012 7:52 pm

Всяка година спретвам мини изненада за майчето ми рано сутринта ... последната идейка беше сладка ягодова тортичка:))) Изображение


Отговори