Какво сготвих днес - Юни '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Re: Какво сготвих днес

Мнение от sbt03 » чет юни 07, 2012 4:38 pm

Здравейте! Днес вкъщи менюто е супа от тиквички и картофени кюфтета. Десертът е ягоди и кайсии. Хубав следобед и приятна вечер! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет юни 07, 2012 6:42 pm

Здравейте приятели :) ,
ние днес сме на салатка от краставици,
пържени тиквички със кисело мляко и чесън,
дроб по селски,а десерта е череши.
Хубава вечер!!!!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет юни 07, 2012 6:55 pm

Привет :chef:

Снощи успяхме да изпреварим дъжда и си свършихме работата на село. Донесох си вишни, които сега ще изчистя от костилките и ще прибера във фризера за сладкиши. От останалите ще направя сок, колкото може по-натурален /с малко вода/ :wink:
За вечеря - Мешана салата със сирене, Прясно зеле на фурна с пилешки хапки. Ако имам време ще спретна и едни Мъфини с вишни :hungry:

Хубава вечер :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 08, 2012 8:23 am

Привет веселушки,днес при мен - от вчера остана храна и няма да готвя, аз лично днес ще хапна домати,краставици и маслинки - много са ми любими,за десерт - снощи ни донесоха страхотни череши.Хубав и неповторим ден момичета.


neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » пет юни 08, 2012 3:49 pm

днес се отчетох подобаващо със салата от домати краставици и пресен лук,пържени зелени чушки,рапани пане,пържен сафрид и пържени попчета,за десерт череши

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » пет юни 08, 2012 5:27 pm

Здравейте момичета!Днес ме сюрпризираха неприятно-утре трябва да отида на работа.Тази вечер съпругът ми се върна и затова трябва да сготвя повече.Да има утре за него и момчетата и да си вземе като тръгва обратно на село.Запретвам ръкави и започвам-пилешка супа,свинско със зеле,пълнени тиквички и свински дроб на скара.Салатата ще е домати и краставици а за десерт-плодове.Приятна вечер на всички!
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пет юни 08, 2012 10:09 pm

Вчерашно от мен Макаронена пита

Изображение

Изображение

Днес направих таратор, мъжът ми забърка миш-маш и за десерт сладолед (почерпка от комшиите :) . Иначе си бяхме без десерт).
Хубава, топла и спокойна вечер!
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юни 10, 2012 10:07 am

Привет :chef:

Снощи нещо се замотах в други теми и не стигнах до тук :wink: За вечеря имахме Таратор, Печена сьомга с вино, Карамелен сладолед :hungry:
За днес вече сложих във фурната Прясно зеле с пилешко месо. Салатката ще е Шопска, а за десерт мисля да спретна Мъфини с вишни, но ако се случи, ще ги видите в снимките :wink:

Хубав и усмихнат ден :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 10, 2012 10:55 am

Днес - Пържени тиквички подлучени,Чушки пълнени със сирене и яйца,запечени на фурна,десерта е череши.Може би много от вас знаят, как да приготвят тиквичките с по -малко мазнина и да станат хрупкави,но ще споделя моя начин - нарязвам тиквичките на кръгчета,леко ги посолявам и ги топя в брашно една по една,подреждам в тава и оставям 20-25 мин.да попие брашното и да се образува върху всяко кръгче кашица,пристъпвам към изпържване, става много бързо и мазнината не потъмнява.Хубав ден веселушки.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юни 11, 2012 1:35 pm

Момичета,не готвите ли,само аз се изявявам тук,също и Бони,хайде,чакам ви тук.Днес - приготвих Шишчета от пилешко филе - с гъбки,чушки,домати,лук,мариновах ги предварително и станаха много вкусни,също и Картофи Мастър - неотразими са,ароматни, десерта - плодове - череши и ягоди.Хубав ден сладуранки,чакам ви тук.


Заключена