Какво сготвих днес - Септември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Какво сготвих днес

Мнение от milena75 » пет сеп 21, 2012 10:25 am

Здравейте!
Днес за обяд ще направя спагети карбонара, а за вечеря от вчера останаха кюфтета със сос фрикасе. За десерт има нектарини.


Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » пет сеп 21, 2012 12:40 pm

Здравейте! :chef:
Днес менюто е пържени кюфтета, печени наденички, салата със зеле и моркови, салата с домати и краставици. За десерт Сладкиш с ябълки и бисквити.
Изображение


Хубав ден! :flow2:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 21, 2012 2:54 pm

Светланка, прекрасно изглежда сладкиша с ябълки и бисквити,в завършен вид :thumbsup: ,положително е лек и вкусен - ще го пробвам.Днес моето меню е - пилешки дробчета панирани и изпечени на фурна, има и от супичката с броколи, десерта е плодове.Хубав и спокоен ден :chef: :giflo2: :sun:

MariaPetkova
началник печка
началник печка
Мнения: 55
Регистриран на: вт мар 11, 2008 8:20 am

Мнение от MariaPetkova » пет сеп 21, 2012 4:56 pm

Здравейте :chef: Тези дни не готвех,ама днес си пристига мъжа ми и започнах. :D Снощи направих бисквитена торта.Сега приготвям френски хлебчета,ще пържа пилешки хапки,бутчета и крилца,гарнитурата е пак пържено-картофки.Утре - е зелен фасул. :clap: Приятна вечер.


kontesa38
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 24
Регистриран на: вт окт 11, 2011 4:22 pm

Мнение от kontesa38 » пет сеп 21, 2012 7:30 pm

Здравейте мили дами,днес за обяд имахме бял боб яхния с наденица,пукани чушлета и за десерт круши.Вечеря - салата от розови домати с пресен лук,сирене и маслини , салата от печен патладжан,печена капия и магданоз и едно огромно плато с панирани хапки от кашкавал,сирене и пилешко филе - десерт сладолед и плодове.Приятна вечер на всички

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет сеп 21, 2012 10:37 pm

Здравейте! Аз още не мога да се организирам след летните пътешествия, а утре ще ме нападнат и гости. Менюто ще е Салата от печени тиквички, Салата *Пъстра есен*, Тарама хайвер-концентрат и за основно капама от патица, зелеви сърми и пълнени пиперки в гювеча. За десерт не съм измислила все още какво да е, но имам време до утре да ми дойде някоя идея. В краен случай във фризера има ванилов сладолед и може да спретна по една мелба с много плодове.
Желая ви приятни почивни дни!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб сеп 22, 2012 9:24 am

Здравейте :chef:
Снощи приготвих пълнени чушки с кайма и ориз, тази сутрин сложих бобец да ври, замесих тесто за норвежки питки,
направих пухкави кюфтета (само да ги изпържа), а за десерт ще направя бисквитена торта :cook: :serve: :bliz:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Melina
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 81
Регистриран на: пон фев 27, 2012 3:06 pm
:: 8 рецепти от Melina

Мнение от Melina » съб сеп 22, 2012 2:06 pm

Здравейте момичета!Не съм писала отдавна защото баща ми беше болен и това ми беше приоритет.Сега вече е възстановен напълно и имам повече свободно време.Тази сутрин правих туршия от карфиол и камби и междувременно сготвих леща.Ще опека карначета, а десертът ще е грозде.Приятен ден на всички!
Човек трябва да бъде достатъчно голям за да признае грешките си,достатъчно умен за да спечели от тях и достатъчно силен за да ги поправи!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб сеп 22, 2012 5:44 pm

Привет мили :chef: , днес не готвих, занимавах се с печене на чушки,имаме храна от вчера и не се наложи.Мелина, дано баща ти се оправи и лошото да остане назад.Хубава и спокойна вечер. :winkiss: :giflo1: :winkiss:

neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » нед сеп 23, 2012 9:13 am

Здравейте и от мен
Вече опекох 1 тавичка сьомга на фурна,пека икономичен сладкиш без яйца със сладко и съм заредила и 1 тавичка пепър стек с биволско месце Салатата ще бъде от домати.Това е за днес.


Заключена