Какво сготвих днес - Ноември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Makaweli » ср ное 14, 2012 6:27 pm

Привет Готвачета :chef:

Тази вечер съпружието се изявява в кухнята - мен ме боли зъб и гърло :( Това не значи, че няма да уважа труда му :tongue:
Та вечерята ни ще бъде Печени чушки с чесън, Маслини с лук, Задушени пилешки бутчета с пъстри зеленчуци. По чаша домашно червено вино :wine: и Ябълки за десерт :hungry:

Дани, ето тук малко украински рецепти от нашия сайт, но може би е вече късничко :wink: Не зная от колко часа е мача :roll:

Картофени хомбовци
Ръжени хлебчета с ким
Пълнено пиле с гарнитура лапша
Варенки със сливи
Торта Наполеон - II вид

Хубава и топла вечер на всички :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » ср ное 14, 2012 7:03 pm

:wink: Днес менюто за вечеря ще е мусака за мен,а за приятеля ми пица с бекон и др.За десерт има нарове,ябълки и т.н.т.Лека и спокойна вечер на всички :love: :love:
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » ср ное 14, 2012 9:23 pm

Здравейте, :) :chef: !
Тази вечер направих прясно зеле с 2 вида месо-патешко и свинско и понеже окъснях с яденето, нямахме салата/не ми стига времето/, за десерт плодове-нар, мандарини и ябълки.
Желая ви много топлина в душите на фона на студения ноемврийски ден! :love:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » чет ное 15, 2012 12:10 am

Здравейте весели :chef:. Днес нищо не съм готвила защото ми се случи доста неприятна случка и нямах мито желание нито сили да готвя.Бях си напазарувала за цяла седмица и всичко взех на промоция толкова се радвах,че спестих пари :thumbsup:.Отбих се и в друг магазин видях сирене на промоция,оставих си покупките на масата определена за багаж и влезнах да пазарувам и на излизане какво да видя някой ми задигнал торбите с покупките е разплаках се. Незнам добре чешки за да обесня на касиерките какво се е случило. Обадих се на мъжът ми и той дойде,утре ще видим на видеозаписа от камерите кой е крадеца.Дано успеят органите да си свършат работата.diankatou, благодаря за рецептата. А на малката госпожица успех в готвенето :thumup: между другото и аз правя така патладжаните,тиквичките и чушките като теб. Лека и спокойна нощ и един невероятен ден!


Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » чет ное 15, 2012 3:07 am

Елена13677,не се притеснявай за откраднатите покупки,да разбирам колко е "гадно" да ти откраднат каквото и да е било....Давам пример....Предното лято,август отивах да си платя застраховката на колата,но моя з.агент го нямаше и реших да се помотам.Да не се впускам в подробности ,в последният магазин за дрехи в който влязох,в центъра,излязох"празна"....Еми нямаше ми го портмонето на излизане :o Още на момента си блокирах картите по телефона от магазина,а след като беше оведумен и управителя,спуснаха щорите докато дойде и полиция....Магазина е на два етажа,освен испанци .....имаше и две румънки,може би майка и дъщеря,но откаде да знам....След като ги арестуваха,на мен ми казаха да отида в комисарията след час....Разбирасе отидох,но румънките не бяха там и мойте 320 евро също,а пък портмонето ми го намери една от служителките в магазина,още когато и не бяха дошли и ченгетата....но празно....
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 15, 2012 8:06 am

:winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug: Добро утро, ЕЛИ, МАНУЕЛКА - мислех си,че само в БГ се случват най -лошите неща, но явно съм се лъгала - стана ми много тъжно за ЕЛИ, миличката, толкова се радвала и накрая - празни ръце, не е за подминаване и случая с теб МАНУЕЛКА, не знам какво да ви кажа мили деца, но ми е жал, че млади хора като вас се сблъскват с такива супер неприятни моменти в живота, искрено се надявам никога повече да не изпитвате всичко това.ЕЛИ,успокой се, такива хора рано или късно ще платят за стореното зло, не се притеснявай, гледай да си здравичка, останалото ще се подреди.Пожелавам ви спокоен и успешен ден.

nikito03
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: вт ное 13, 2012 4:20 pm

Мнение от nikito03 » чет ное 15, 2012 9:43 am

dnes sgotvih zaek s kartofi na furna :thumbsup: :serve:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет ное 15, 2012 11:22 am

Привет и от мен :)
Ели,много неприятна ситуация,
пиши какво е станало днес.
За днес:
салатата ще я мисли половинката,
запържен боб,пържена риба чернокоп,а
за десерт курабета забързаната домакиня
станаха страхотни :)
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » чет ное 15, 2012 1:31 pm

Здравеите, готвачета :chef: :giflo1:
Цяла вечност не съм писала тук :D
Ели, Мануела, представям си какво ви е било- дано да не се повтори никога.
Днес започват Коледните пости, които пък аз никога не съм спазвала :wink:
закуска: мекици със сирене :bliz:
обяд и вечеря: яхния зелен боб, печено пиле и сиренце :serve:
следобедно време децата ще хапват ябълки и банани, а ние с кафето курабии :coffee: :wink:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » чет ное 15, 2012 9:18 pm

Здравейте!
Искрено съжалявам за неприятните случки, които са ви сполетели Ели, Мануела. И на мен ми се случи на пазара преди време, но още помня шока и гнева, в които изпаднах.
А аз днес не готвя :clap: - имам си от вчерашното зеле, направих само един таратор и прибавих към десерта портокали.
Хубав петък, приятели, с много усмивки и настроение! :wink:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


Заключена