Какво сготвих днес - Декември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Makaweli » нед дек 09, 2012 5:38 pm

Привет :chef:

Днес нали съм свободна - беше си време за експеримент и той се получи много успешен. Миналия месец си взехме от село прясно ярешко месце. Яретата бяха млади и понеже майка ми не ги отбиха, цяло лято сукаха мляко. Та месото е крехко и сочно. Затова реших и начина на приготвяне да му съответства и ето какво измайсторих:

Изображение Агнешко с плодов сок

Останалото беше: Шопска салата, Извара с горчица и чесън, Задушени пиперки в доматен сос :hungry:
Десерта е Мандарини, Ябълки :)

Хубава вечер и успешна нова седмица :rain: :wine: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед дек 09, 2012 5:42 pm

За вечеря ще правя кашкавал пане и картофки
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед дек 09, 2012 9:44 pm

БОНИ,ти не си наготвила ,а просто си сътворила ,харесва ми и поднасянето с нара и въобще като цяло красиво и сигурно много вкусно,щом е яренцето крехко и най-вече домашно и знаеш какво ядеш,най-важното :love: Аз,успях само една супа топчета за да има ядене за децата ,но почти не хапнаха в къщи ,така че най-вероятно ще остане за утре. :) Лека нощ! Таня,и твоето меню ми допада .....когато бях малка ми беше любимо ,и продължава.... :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 10, 2012 8:11 am

Добър и успешен да е денят ви весели :chef:.БОНИ,много красота и естетика има в твоето блюдо,не се съмнявам,че е вкусно, :clap: мила.Днес, ще приготвя Миш - маш - имаме доста останала храна от вчера,затова постничко,но пък вкусно,има и салатка,десерта е плодове - грозде,мандарини,круши и сочни ябълки.Прекрасен ден,весели кулинарчета. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :cook: :serve: :bliz: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон дек 10, 2012 5:32 pm

Бони, аз дето не ям агнешко и ярешко, като видях творението ти започнах да си представям какъв е вкусът му. Браво :clap: ! Страхотен и много примамлив вид!

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » пон дек 10, 2012 8:35 pm

Здравейте, мили веселушки!
Аз пак имам проблеми с нета и затова ме няма редовно на отчет. Сега ще споделя за вчера и днес. Вчера: за закуска хапнахме една получила се невероятно добре дърпана баница от предната вечер, за обяд - шкембе; вечеря - принцеси с кайма и айран; през целия ден имаще за подслаждане и освежаване ябълки и портокали. Днес:за днес бях направила вчера една тенджера боб, със салатка от прясно зеле и плодове за десерт.
Хубава вечер и спорна нова седмица!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пон дек 10, 2012 11:30 pm

Здравейте мили :chef: .Тази вечер бяхме на свински пържоли в доматен сос,шопска салата само,че с чери доматчета а бебчо си хапна супичка от броколи.За десерт сладки с шоколадово покритие и мандарини.Спокойна нощ и прекрасен ден. :flow1: :flow2: :flow1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт дек 11, 2012 8:58 am

Привет,весели :chef: приканвам ви да пишете всеки ден тук - от вас и вашите изяви в кухнята черпя разнообразие в дневното меню,чакам ви.РЕНИ,радвам се,че си писала,че сте добре,нета се оправя,само да сте здрави.ЕЛИ,давай на бебока броколи и други свежи зеленчуци - да порастне голям юнак :thumbsup: .Днес при мен нещата се нареждат повече от добре -имаме доста храна - ще приготвя една вита баница за разнообразие,десерта - плодове,имам доста дюли,ябълки,круши,замислям пак да изпека на фурна с мед и канела,мого ги харесваме.Весел и незабравим ден, мили приятелки. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :flow2: :hug:

neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » вт дек 11, 2012 9:09 am

Днес ще спретна картофена яхния.Малко разтоварващо. :yee: :clap:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт дек 11, 2012 10:26 am

Здравейте!
Днес за обяд ще направя Сърдити картофи, а довечера ще дояждаме лещата.
Спорен ден!


Заключена