Какво сготвих днес - Януари '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Re: Какво сготвих днес

Мнение от remiva » пон яну 14, 2013 10:25 pm

Добър вечер!
Днес направих пилешка супа и пиле с картофи на фурна.Десерта е плодове.
Спокойна нощ!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт яну 15, 2013 12:10 am

Здравейте весели :chef:.Нашето меню днес за вечеря беше: пържоли с бира,пържени картофи със сирене :serve: :hungry: :bliz: .За десерт плодове и вафли.Спокйна нощ и прекрасен ден.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт яну 15, 2013 7:17 am

Добро утро,весели :chef:, днес ще сготвя - Телешко варено със зеленчуци,Риба, печена във фолио със зеленчуци, десерта е плодове - ябълки,ананас, мандарини.Успешен и спокоен ден,момичета. :winkiss: :sun: :winkiss: :cook: :serve: :bliz: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

dani15
чирак с черпак
чирак с черпак
Мнения: 8
Регистриран на: пет май 27, 2011 12:16 pm

Мнение от dani15 » вт яну 15, 2013 11:10 am

Здравейте и от мен весели :chef: .нашето меню за вечеря е боб със зеле и плодове -ябълки,портокали.Успешен и спокоен ден :thumbsup: :sun: :) :cook:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт яну 15, 2013 11:35 am

Днес съм на боб с туршия :hungry: :hungry:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rangelova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 9
Регистриран на: чет сеп 03, 2009 2:48 pm

Мнение от rangelova » вт яну 15, 2013 5:41 pm

Здравейте,все не се решавам да се включа и пиша.Вие сте такива кулинари,че чак изпитвам страхопочитание към вас.Аз много се старая в готвенето,но не винаги се получава-добре е,но знам,че може и по-добре,но уменията ми са до там.... :( :( Днес направих картофена салата и свинско с кисело зеле.За десерт има ябълков сладкиш и ябълки.Хубава вечер на всички! :)

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт яну 15, 2013 5:52 pm

Здравейте :) :chef: !
rangelova, добре дошла сред активно готвещите, тук е весело и приятно, а и можеш да научиш много неща, защото никой от нас не се е родил научен. :wink:
Сега за готвенето днес: имам от вчерашната супа и малко от картофите на фурна, затова сега пека пилешки горни бутчета и ще направя салата от прясно зеле; за десерт - портокали/ у нас те са на почит/.
Хубава вечер край семейните ви огнища!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт яну 15, 2013 6:14 pm

Привет :chef:

dani15, rangelova, ДОБРЕ ДОШЛИ СРЕД ПИШЕЩИТЕ :giflo1: :giflo1: :giflo1: Иначе отдавна сте регистрирани и знаете колко весело е тук :) Не се притеснявайте момичета, никой от нас не се е родил научен :tongue: Всички си имаме своите провали :gaf: :facepa: и вкуснотийки :bliz: :hungry: , така че давайте смело напред :cook:

Снощи изпекох Пилешки бутчета с чесън и лимон, които мариновах от предишната вечер и изпробвах един сос, който не съм приготвяла /досега съм купувала готов/ Изображение Сос хиляда острова. Получи се много вкусничко :tongue: За тази вечер ни остана от храната и сега ще спретна само един Булгур за гарнитура. После ще споделя какво се е получило :wink:
Десерта ще бъде Ябълки и чаша домашно червено вино :wine:

Топла и спокойна вечер на всички :heart: :heart: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт яну 15, 2013 11:57 pm

Здравейте весели :chef:.Добре дошли на новите кулинари :thumup:.Аз готвя само вечеря тъй като мъжът ми е на работа и сме само с малчо.Тази вечер бяхме на яхния от стар фасул и пушени кренвирши.А на малкия човек направих крем супа от тиквички,морков и картофи.За десерт плодове.Спокойна нощ и весел ден.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 16, 2013 7:35 am

Добро утро,весели :chef:, днес при мен -поръчала съм готово изпечена скара за обяд,имаме такава услуга от цех за колбаси,доставката е до дома - много удобно и на приемливи цени, ще приготвя и Булгур за гарнитура - много обичам тоя продукт,Салата зеле,червено цвекло,моркови,Руска салата за именниците утре,десерта е плодове.Ще направя подготовка за утрешния Антонов ден - мариновани пилешки и свински пържолки.Прекрасен и весел ден на всички. :thumbsup: :cook: :serve: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена