Какво сготвих днес - Август '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Re: Какво сготвих днес

Мнение от sbt03 » ср авг 21, 2013 11:12 am

Здравейте и от мен! :)
Днес имаме още от лятната манджичка, за десерт има курабийки или както ние ги наричаме Захаринки, грозде.
Салатата е ясна с домати, краставици и сирене. :)

Хубав ден! :) :chef: :cook:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср авг 21, 2013 12:01 pm

Здравейте :) ,
ние днес ще сме на салатка от домати и краставици,
печени чушки със доматен сос,мусака има и от вчера малко пълнени чупки с кайма,
пържена речна риба уловена от половинката,а за десерт пъпеш.
Приятен ден!!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 21, 2013 1:31 pm

:winkiss: :giflo1: :chef: :giflo1: :winkiss: Привет,весели :chef: днес се развихрих в кухнята,като хала,резултата - Солена Шарлота - по рецептата на Светлето, леко промених нещата,сложих ред и печен на грил патладжан,нямаше време да цедя мляко,но улучих прекрасно от магазина - нямам думи,много вкусна Шарлота,честичко ще си я приготвям, направих Баница със спанак и сирене - спанака беше замразен,но го запържих леко с глава лук,получих много похвали от Митачето,а той,както съм писала е доста скъп на подобни излияния,десерта - грозде,праскови.Приятен и усмихнат ден на всички!!! :cook: :serve:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср авг 21, 2013 1:38 pm

:winkiss: :winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :winkiss: Мила Светле, искам сърдечно да ти благодаря - за прекрасните рецепти,за твоята креативност и постоянство в кулинарията,толкова си млада,а интереса ти към готвене и усъвършенстване не намалява,напротив, искрено съм възхитена от теб,много бих се радвала да има много такива млади момичета,като теб ! С голямо уважение и обич - Катя. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » ср авг 21, 2013 4:43 pm

Сърдечно благодаря, Кате, за прекрасните и мили думи! Радвам се, че ти е харесала "тортичката" и че си добавила и нещо от себе си. :) :giflo1:
Поздрави и хубава вечер! :) :hungry:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » ср авг 21, 2013 6:30 pm

Здравейте!
И ние, като Ивка, ще хапнем печени, панирани чушки с доматен сос, ще направя и таратор, а за десерт има прекрасни сочни ябълки.
Хубава лятна вечер, :) :chef: ! :night: :heart: :night: :heart:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср авг 21, 2013 11:50 pm

Здравейте весели :chef:.Днес не ми остана време за готвене цял ден търчах по разни нотариуси,преводачи :( :( :( .Едно пълномощно да направиш големи главоболия.С малчо хапнахме на крака по един дюнер за обяд,а за вечеря пържени кюфтета и пържени картофи.За десерт сладолед и шоколад.Спокойна :night: и разкошен ден

gischo
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: чет авг 22, 2013 1:25 pm

Мнение от gischo » чет авг 22, 2013 1:35 pm

Привет на всички във форума! :) Вкусничко изглежда при вас, често ще се приютявам, за да черпя свежи идейки :)
Аз днес, като за първи път, се включвам с нещо нискокалорично, защото незнайно как точно през лятото, когато уж се хапва по-малко, сме качили килца и трябва калориен контрол на менюто :) Та вкъщо току-що ометохме една тенджера киноа с тиквички и сушени домати.

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » чет авг 22, 2013 4:58 pm

Здравейте и от мен! :)

Ние днес ще сме на печени и след това пържени червени чушки. Към тях ще направя и доматен сос с босилек.
За десерт има панакота с шоколад. И да се оплача, чее не се получи толкова добре, колкото ми се искаше...
Язък ми за шоколада и за млекцето от баба. :(
Е, става за ядене, майка ми уж го хареса. Но на мен ми е много тежък с тази сметана... Може би и желатинът ми дойде в повече, едни слагат едно пакетче, други пък цели две желатин. Аз сложих едно и пак не е като желе, ами тип масло с шоколад... Ще се изяде някак, но съм много разочарована. Загуба на продукти, от които можеше да направя далеч по-ядливи неща... :confused: До тук бях с тези модерни панакоти...

Хубава вечер! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет авг 22, 2013 11:32 pm

:giflo1: :giflo1: :chef: :giflo1: :giflo1: Добре дошла при нас ГЕРИ - много ме впечетли рецептата - Киноа с тиквички и сушени домати,ползвала съм киноа само веднъж,но сега ще потърся да си купя,за да приготвя тая рецепта,благодаря за което.ГЕРИ,пожелавам ти весело пребиваване сред нас,няма да си разочарована,повярвай ми! :hug: :hug: :hug:


Заключена