Какво сготвих днес - Декември '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от elena13677 » пон дек 02, 2013 11:28 pm

:zwyncheta: :emotshapka: :zwyncheta: Привет весели :chef:.Покрай моите болки в гръбнака не стигам до отчета.Вчера правих Котидж пай и салатка от домати с майонеза.Днес сме на кюфтета салатките са две разрядка със сирене и яйца и мексиканска салата.Десерт плодове и сладкиш Черната торта.Спокойна нощ и весел и усмихнат декемврийски вторник


Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт дек 03, 2013 7:41 am

Здравейте!
И аз като Ели не стигам до отчета :ooppss: . Снощи хапнахме за вечеря макарони със сирене, за десерт имаме прекрасни ябълки. Днешното ни ядене ще е леща, която вече се вари. към нея ще направя зелева салата и ще взема пушени ребра, за десерт отново ябълки.
Прекрасен вторник, :) :chef: ! :zwyncheta: :elha: :zwyncheta: :elha:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт дек 03, 2013 9:40 am

Здравейте :chef:
Снощи по-късно сварих зрял боб и направих домашни курабийки. Има и много плодове :cook: :serve: :hungry:
Хубав ден на всички :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

mai4oti71
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 10
Регистриран на: пет ное 01, 2013 6:42 pm

Мнение от mai4oti71 » вт дек 03, 2013 12:43 pm

здравейте :chef: ,днес ще правя пилешко филе с кисело мляко,яйца,майонеза и кашкавала :flow2: :serve: а за десерт негарско дупе :clap: любим сладкиш на моите момчета :clap: днес ще са ми на гости :love: до скоро мили дами :music: :music: :music:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт дек 03, 2013 7:29 pm

:emotshapka: :eleni: :emotshapka: Привет,весели :chef: - днес не се наложи да влизам трайно в кухнята,взехме си храна от Грил -магазина,погрижих се само за салатите - Печени чушки подлучени,Свежа салата от домати,краставици и моцарела,десерта е мандарини,ананас и ябълки.Прекрасна вечер на всички!!! :hug: :hug: :hug: :santa:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср дек 04, 2013 2:03 pm

:emotshapka: :chef: :emotshapka: Привет,весели :chef: ,днес сготвих Пиле - грах яхния,Салата от червено цвекло,моркови,зеле,десерта е мандарини,круши, ябълки.Приятен и лек ден момичета!!! :cook: :serve:

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » ср дек 04, 2013 6:45 pm

Здравейте!
Днес спрятам едни сарми, предколедно :) . Не съм измислила салата и май няма да има такава. За десерт има плодове.
Топла и уютна вечер, :) :chef: ! :emotshapka: :elha: :emotshapka: :elha: :zwyncheta:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср дек 04, 2013 10:55 pm

:emotshejna: :elha: :emotshejna: :eleni: :emotshejna: Здравейте весели :chef:.Днес за моето семейство приготвих супа топчета и свинско с лук в халогеннова фурна(рецептата е от сайта)салатката ни е от варени яйца,маслинки ,кисели краставички с майонеза.За десерт ябълки,мандарини.Спокойна нощ и прекрасен ден :candle: :santa: :candle:

kpucu
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1
Регистриран на: пет юли 23, 2010 4:38 pm
:: 5 рецепти от kpucu
:: 4 снимки от kpucu

Мнение от kpucu » пет дек 06, 2013 10:01 am

Здравейте и Честит празник на всички!!!!!!! Страхотен ден, страхотно усещане за идващата Коледа. По традиция днес ще си готвим шаран избрала съм Пълнен шаран за Никулден за първи път ще готвя шаран, надявам се вкъщи да останат доволни! :) Днес по традиция се украсява елхата, така че настроението е още по-празнично! Хубав ден приятели! :) :) :eleni: :elha: :cook:

viki_katri
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 20
Регистриран на: пон апр 22, 2013 9:52 am

Мнение от viki_katri » пет дек 06, 2013 11:48 am

Здрaвейте весели готвaчи честит прaзник нa всички при нaс вече се усещa изцяло коледното нaстроение нaвaн е толковa крaсиво осветено прaзнично. Пожелaвaм нa всеки от вaс весешо прекaрвaне нa тези прекрaсни прaзници и също тaкa еднa вълшебнa коледa. Нaшето меню зa днес е пaстървa нa тигaн с чеснов сос и гaрнитурa кaртофенa сaлaдкa зa aперитивa имaме рaкийкa червено вино шопскa сaлaдкa и сухи мезетa.


Заключена