Кухненски робот / чопър

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Отговори
janina
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 11
Регистриран на: съб май 02, 2009 4:58 pm

Кухненски робот / чопър

Мнение от janina » чет май 07, 2009 10:31 pm

Искам да си купя някакъв кухненски робот / чопър, не от най-сложните, просто нещо, което да кълца, да пасира. Не съм ползвала преди и приятелките ми нямат, затова реших да ви питам тук за съвет. В магазините има доста скъпи уреди, но едва ли всички отговарят на рекламите си. Ако използвате такъв уред, бихте ли препоръчали своя?


Потърсих, но не намерих таква тема - ако има, дайте линк, ще ми е интересно да видя какво сте дискутирали по-рано :)
Благодаря :chef:


Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » пет май 08, 2009 8:17 am

Janina,аз имам голям кухненски робот но не го ползвам често защото пада голямо миене и т.н.Миналия месец си купих /малък/ блендер.Той е на фирма CROWN,и е комбиниран -има и пасатор /отделно/и кана към него.Много съм доволна.Купихме го от Техномаркет и струва 48 лева.Не е скъп а ми върши много хубава работа.Има и само блендер/чопър/ без пасатор към него.
Дано съм ти била полезна.
Изображение

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » пет май 08, 2009 9:24 am

Здравейте,аз също имам голям кухненски робот ,но нещо не ми е практичен - наистина после пада голямо миене и сушене.В ежедневието ползвам малък блендер -чопър с пасатор.Много е практичен и не заема голямо място.Купувала съм го преди години от Метро марка Филипс.Дано съм била полезна. :thumup:

janina
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 11
Регистриран на: съб май 02, 2009 4:58 pm

Мнение от janina » пет май 08, 2009 6:26 pm

Благодаря за коментарите :) Към нещо малко ще се ориентирам, че наистина иначе няма да се ползва. Като знам как не ползвам фритюрника заради трудното му миене и само си седи :wink:


mitachi
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 36
Регистриран на: нед дек 23, 2007 1:24 pm
:: 5 рецепти от mitachi
:: 13 снимки от mitachi
Местоположение: Дупница

Мнение от mitachi » вт май 12, 2009 8:04 pm

Един съвет от мен, който се занимава с техника. Колкото и малко да е, препоръчвам да е от Philips. Там обикновенно тия неща не се ремонтират. Ако стане нещо в гаранционен срок, се издава протокол за замяна-ДИРЕКТНО. Внимание!!! Избягвайте да купувате такива неща от магазини, които не са ви наблизо. Примерно, да сте на почивка на море, и да решите да си купите нещо. Замяната се извършва в магазина от който е закупена стоката. Изисквайте надлежно попълнени документи, и най вече, КАСОВАТА БЕЛЕЖКА прикрепена към гаранционната карта. Тя е най важния документ, че сте закупили тоя уред. А за фритюрниците нямам думи. Първо задушават картофите и няма нищо общо с пържени картофи. Аз си ползвам подходящо тенджере с кошничка.


Отговори