Истинско или професионално?

Дъра-бъра за всичко в кухнята

Любителски или професионални снимки предпочитате?

любителски
34
81%
професионални
4
10%
нямам предпочитания
4
10%
 
Общо гласове: 42

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт апр 13, 2010 3:28 pm

Аз съм повече за любителските снимки.Когато приготвя някоя рецепта от списание и тя е със професионална снимка резултатът в повечето случаи е провал/никога приготвеното от мен ястие неможе да изглежда така както е в списанието/.Съответно започвам да се ядосвам и т.н.А когато приготвя ястие със любителска снимка,моето става почти същото.Това ме радва и с радост споделям рецептата с мои познати.


Потребителски аватар
neli1100
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 226
Регистриран на: пон яну 25, 2010 8:07 pm
:: 181 рецепти от neli1100
:: 619 снимки от neli1100

Мнение от neli1100 » ср апр 14, 2010 2:02 pm

Аз съм ЗА ЛЮБИТЕЛСКИТЕ снимки,защото там се усеща реалната идея на крайната цел и в подходящо настроение и индивидуални възможности можеш да прецениш до къде можеш да развиеш определена рецепта ,било то като вкус или декорация.Но смятам,че професионалните ти дават възможност да си доразвиеш собствената фантазия на домашни условия,няма нищо лошо да се стремиш към по-доброто независимо от резултата.
ДажЗА МЕН ПРОФИСИОНАЛНИТЕ СНИМКИ СА КАПКА ИДЕЯ И ПОГЛЕЖДАМ НА ТЯХ КАТО НА УЧЕБНИК,А НА ЛЮБИТЕЛСКИТЕ СЕ РАДВАМ СЪС СЪРЦЕТО СИ,ЗАЩОТО СЕ УЛАВЯ ЧУВСТВОТО НА ГОТВАЧА.
Даже смятам че в домашни условия се проявява по-голям професионализъм с подръчни материали и прибори да постигнеш въздействаш ефект,от колкото с професионални.

Отговори