халогенна фурна

Ако търсите рецепта, идея или съвет - тук е мястото, където да попитате
Отговори
anka
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 3
Регистриран на: чет апр 22, 2010 8:20 pm

халогенна фурна

Мнение от anka » ср яну 11, 2012 11:36 am

Здравейте,колеги!От два дни си купих халогенна фурна и срещам проблем -какви съдове мога да използвам в нея?От малкото рецепти,които открих се споменава само за алуминиеви тавички за еднократна употреба!Въпроса ми е може ли да се използват тавички емайлирани,алпака,карамични?Благодаря предварително за отговорите!Извинявайте за невежеството ми,но се страхувам да не я повредя(фурната) ако експериментирам!!


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср яну 11, 2012 7:17 pm

Моеш да ползваш всякакви съдове, които ти се събират във фурната - аз съм пекла кекс в тефлонова форма, готвила съм в купа от йенско стъкло, слагала съм тавичка от алпака.
Успех!

anka
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 3
Регистриран на: чет апр 22, 2010 8:20 pm

Мнение от anka » пет яну 13, 2012 4:01 pm

Благодаря,milena75!Човек се учи докато е жив,особено за готвенето!Благодаря за бързия отговор!

Потребителски аватар
mamcheto61
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 185
Регистриран на: съб сеп 11, 2010 11:32 am
:: 195 рецепти от mamcheto61
:: 1056 снимки от mamcheto61
Местоположение: c.Cтрaнcко Хacковcко

Мнение от mamcheto61 » вт яну 24, 2012 10:10 am

:) Аз използвам предимно алуминиевите тавички,но не еднократно,измивам си ги и поне още 5-6 пъти ги ползвам.Имам и тавички които ми стават във фурната и тях ползвам също..и както е казала миленчето в по-горният пост и тевджерките от йенй-глас и кексовите форми са подходящи стига да се събират във фурната,а рецепти за халогенна фурна мога да ти предложа тия които аз лично съм приготвяла и то не веднъж.Ето линка към моите рецепти..http://www.receptite.com/recepta.php?ca ... ion=search и другата страница http://www.receptite.com/recepta.php?pr ... up=&page=2

Надявам се да съм помогнала малко. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


anka
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 3
Регистриран на: чет апр 22, 2010 8:20 pm

Мнение от anka » ср яну 25, 2012 11:15 am

Благодаря за помощта!Ще ми е от полза.Ще ги пробвам тези дни и веднага ще пиша за резултата!Усмихнати дни ти желая!Аматьор


Отговори