Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет май 13, 2010 11:00 pm

Роси,
Аз се включвам късно, че бях извън града:)
Първо и най-важно ти желая от сърце успех на двете матури :thumup: :thumup: :thumup:
Вярвам че ще се справиш блестящо. По всичко личи че си смело и упорито момиче, което знае как да се справя с нещата. А матурите са първото по-сериозно изпитание пред теб. Ще имаш пред себе си нови и още по-сложни предизвикателства - и в учението, и в живота.
Дерзай, бъди смела, бори се и ЩЕ УСПЕЕШ :thumup: :thumup: :thumup:
Изживей пълноценно всяка минута от оставащите със сегашните си приятели, това ще ти направи много приятни спомени за тези дни. Някои приятели ще ти останат завинаги, други ще избледнеят с времето. За сметка на това живота е пред теб и ще има още нови и нови приятели :wink:
А за бала - до тогава има още мнооого време и мноооого емоции. Изживей ги щастливо :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » пет май 14, 2010 12:25 am

Роси,успех и на двата фронта.Бади силна и красив, така както можеш,само ти.Желая ти,много здраве,за да можеш да устоиш на вси4ки трудности,които ще срешнеш по пътя си,много късмет,за да осъштествиш ме4тите си и много любов,за да бъдеш себе си.Успех мила.

Потребителски аватар
tillia
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 510
Регистриран на: ср фев 20, 2008 8:23 pm
:: 721 рецепти от tillia
:: 2770 снимки от tillia
Контакти:

Мнение от tillia » пет май 14, 2010 2:46 am

Роси, от все сърце ти желая УСПЕХ! Малкият ми внук днес също е на матура и знам какво ви е. Но вие сте умни и амбициозни деца и ще се справите! Ще ви стискам палци! :thumup: :love:
http://da-gotvim-s-tillia.blogspot.com/
http://www.snimka.bg/?profile,albums

Истината е въпрос на гледна точка !
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет май 14, 2010 8:54 am

Изображение

Добро утро!

Успешен ден на всички :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнение от PassionFlower » пет май 14, 2010 2:14 pm

Благодаря Ви много, както вече казах Вие сте невероятни. Искрено се радвам на пожеланията, които получих и подкрепата, която днес на матурата беше с мен през цялото време. За първи път отивам на изпит без грам съмнение, страх или притеснение. Падна се 2-ри вариант на матурата.Сигурна съм, че ще имам хубава оценка, разбира се имаше и трудни, и лесни въпроси, даже някои много ме затрудниха и ги налучквах, но пък за сметка на това бяха само 2-3 въпроса :) Наистина се надявам на успех, тъй като мисля да кандидатствам или с тази оценка, или с оценката от предварителните изпити. Сега остана само матурата по френски език да мине, но там вече наистина не се притеснявам, тъй като с френския сме си на ти от 2 години :) По английски език са ми оставили 3-ка за срока и 3-ка за годината, но изобщо не ме вълнува тази оценка.То единия език за сметка на другия :) по френски имам 6, влиза в дипломата, а най-хубавото е, че откакто съм влезнала във френската гимназия всяка година съм имала 6-ца по френски. Това ми надува дипломата, ще видим все пак на 17-ти юни, когато е и дипломирането ми. Благодаря на всички ви толкова много. Обичам Ви :love: :hug: :hug: :hug:
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет май 14, 2010 2:35 pm

БРАВО РОСИ :thumup: :thumup: :thumup:

От сърце ти пожелавам отлична оценка и УСПЕХ :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » пет май 14, 2010 4:13 pm

Роси аз се включвам малко късничко,но и аз ти стискам палци за висока оценка :thumup:
Глупаво е да правиш планове за цял живот, когато не си господар дори на утрешния ден!
Сенека

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » пет май 14, 2010 4:36 pm

Роси :thumup: ,много успех ще успееш.Какво ще кандидатстваш?Във втори вариант имаше въпроси уловки.Но съм сигурна че ще успееш.

Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 158
Регистриран на: нед май 17, 2009 7:12 am
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнение от PassionFlower » пет май 14, 2010 7:04 pm

Ще кандидатствам тук в Стара Загора в Тракийския университет - начална педагогика с чужд език. Вече ходих на предварителни изпити :) Нека излезнат резултатите от матурата и ще видя с коя оценка ще кандидатствам. :love:
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/

Потребителски аватар
MUNA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 394
Регистриран на: нед ное 29, 2009 12:45 pm
:: 63 рецепти от MUNA

Мнение от MUNA » пет май 14, 2010 7:09 pm

Успех със сигурност ще успееш. :love: Много късмет и в понеделник :thumup: .


Заключена