Жени да си направим малко комплименти.....

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Отговори
Потребителски аватар
nailyan
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 81
Регистриран на: ср сеп 22, 2010 11:04 am

Жени да си направим малко комплименти.....

Мнение от nailyan » вт сеп 28, 2010 3:39 pm

Хаахахааа,защото жената е творение на БОГ....Мъжкото съсловие може и да възроптаят ноооо така си е.Тя е домакиня,грижовна майка,всеотдайна съпруга,професии наравно с мъжете и господ и е дал инежност,красота,финес ,форми най добрите атрибути на характера.....Пресилвам ли...Неееее.Ето моето предложение за жената...

http://www.youtube.com/watch?v=P04cRY_o ... r_embedded


Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » чет ное 11, 2010 7:04 pm

Ами, по принцип смятам, че за думата "комплимент" ще има много спорни мнения! Аз лично смятам, че има много изказвания от типа похвали, които само целят да заблудят човека насреща и да го накарат да се почувства поласкан и съответно да свали гарда. И тогава - УДАР и...едно на нула за врага. Дааа, комплиментите са хубаво нещо, но само когато са искрени и са изказани от сериозни хора, които не хвалят често, нито напразно!!! Иначе, какъв е смисъла да ви похвали човек, който е много под нивото ви (било то интелектуално, физическо или някакво друго)...просто такъв комплимент не би имал никакво значение. Най-ценното нещо за мен е да мога сам да похваля себе си за нещо. Да имам висока оценка за себе си и тогава верояно и другите ще забележат това. Пък после кой знае...току виж заваляли КОМПЛИМЕНТИ :love: :D :love: :D :love:

Отговори