Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '10

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » чет окт 07, 2010 9:22 pm

Ох,сега чак си пийвам от коктйлчетата! След работа , работа вкъщи.....и сега е време за мен!
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет окт 07, 2010 9:44 pm

Здравейте момичета.Нали знаете,че който си няма работа си намира :D .Е и аз така.Рашихме тази зима да се отопляваме на дърва и въглища,и то в последният момент/както винаги :/ /За да отопляваме целият апартамент трябва да махнем вграденият гардероб в коридора.Нали се сещате,че всичкият багаж трябва да се изнесе :shock: ,а и да му се намери място.А с малчо около мен е пълна лудница :D .Пожелавам ви петъчен успешен ден.

Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » чет окт 07, 2010 9:47 pm

Лека нощ и сладки сънища :love:

Изображение

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет окт 07, 2010 11:53 pm

дравейте,сутринта заведох момчето си на градина, но нещо му домъчня за мене, а снощи каза че много му харесвало на градината :/ Довечера съм на родителска среща на каката, а тя ще ходи на родителската на малкия :D Няма как съвпадение се получи!
Успях и вечерта да се вредя за компа, че малкия се беше разиграл Изображение Тази вечер ходих на родителска среща на каката - ми то май даскалите не са заинтересовани от учениците си както по моето време. Но все пак годините са тежки и доста различни от предишните Изображение А и родителите не дойдоха всичките и си тръгнаха рано, останахме само дузина накрая Изображение А самата кака беше на родителска среща на малкия - нали е вече голяма, възрастен човек/пълнолетна/ Изображение
В къщи е около 18-19С, но още не сме пускали отоплителните уреди, засега се обличаме по-сериозно! Дават другата седмица да е по-топло, но ще видим Изображение Пожелавам ви лека нощ!
Изображение


Потребителски аватар
nailyan
ентусиаст с миксер
ентусиаст с миксер
Мнения: 81
Регистриран на: ср сеп 22, 2010 11:04 am

Мнение от nailyan » пет окт 08, 2010 8:44 am

Бях си на почивка в БГ,и след два дни се прибирам.Тази сутрин пия кафе пред компа,разглеждам темата и пеших да споделя.
Хубаво ми е в България.Настроението ми е НОСТАЛГИЧНО.

http://www.youtube.com/watch?v=pMDwiDLzh4w

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пет окт 08, 2010 8:57 am

Изображение
Заповядайте на ароматно, сгряващо и ободряващо кафе!
Нека в деня ви има много слънце, обич и топлота!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет окт 08, 2010 9:01 am

Изображение

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wavpWRK6IX8?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wavpWRK6IX8?fs=1&hl=bg_BG" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Добро утро :)

Макар че навън е дъждовно, все пак денят е петък и човек може да отпусне душата си :wink:
Маги, пак много хора сте останали в края на родителската среща. Преди 3 г синът ми завърши училище и на срещите идваха не повече от 5-6 родители всеки път. И това беше математическа гимназия:shock:
nailyan, дано преживяванията ти тук да са хубави, направи си добри спомени, за да има какво да те сгрява когато си заминеш от тук. А при възможност другото лято пак ще си дойдеш - сега светът стана малък с глобалните комуникации :thumup:

Хубав и усмихнат ден на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » пет окт 08, 2010 9:48 am

Здравейте
И днес реших да не ходя на работа май е по добре да изчакам да ми мине . Преди 2 дни нещо ме схвана гърба /плешката/ та чак като ме резне и дъха ми спираше от болка. Изписаха ми инжекции .Слагам ги вече 3ти ден поотмина ми но все още като си наведа главата или си вдигна ръката да се облека или среша ме пробожда остра болка.
Между другото реших да се подстрижа късо , че ми писна все да има косми из къщи :( .
Дано се оправя до събота ,че сме канени на рожден ден и ме помолиха да направя руска салата и ТОРТАТА. Реших този път да я украся с фондан ,досега все със сметана и плодове я правя. Дано да скопосам фондана :oops:
Е nailyan хубаво си е в БГ но все пак избора да сме далеч от рудина си го взимаме ние . А и то сега с интернет е по лесно . Видеообаждане по скайп слагаш компа на масата и си бъбриш с приятели и роднини докато си пийваш ракийката :clap:

Потребителски аватар
melek
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 327
Регистриран на: ср май 05, 2010 3:58 am
:: 82 рецепти от melek
:: 387 снимки от melek

Мнение от melek » пет окт 08, 2010 3:21 pm

Здравейте :love:

Хайде на кафе....

Изображение Изображение

Приятен ден :)

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пет окт 08, 2010 3:43 pm

Привет муцита! :) :) :)
Изображение

Днес сутринта водих дядо на лекар, после с мъжо се разходихме до Горна Оряховица, че имаше работа, и напазарихме в Кауфланд :) А времто е ужасно студено, много бързо дойде зимата тази година и още не мога да му свикна! Сега ще готвя пиле, но още не съм решила как точно :?

nailyan, прави са момичетата - с интернет светът е малък! И аз така поддържам връзка с приятелки.

STELKINA, подстига ли се вече, може да ни покажеш новата прическа :P А за тортата - не се съмнявам че ще докараш както трябва :thumup: Само гледай да се оправиш за купона, че може да се поразвихрите!


Заключена