Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 27, 2011 6:37 pm

Здравейте дами,

Седнала съм на кафе и чета как е минал днешния ден във форума :)

Маги, вие сте герои - да правиш такъв сериозен ремонт през зимата си е истинско приключение :thumup:

Миленка, това с мухъла сестра ми си го изпати /казвала съм че също живее във Варна/ когато смениха дограмата. Може би дървената дограма "диша" по някакъв начин, но с PVC- то има такива проблеми. Правиха саниране отвътре, след това отвън - мисля че сега е добре. А колкото до намислената екскурзия до "Островче" със сигурност няма да съжаляваш. Аз бях там в началото на ноември. Базата е хубава, има външен басейн, вътре е добре отоплено и стаите са добре обзаведени. Има сауна, фитнес, масажи и релаксиращи процедури. Ресторанта и кухнята са добри. Базата се намира в гората и на около 500 м има язовир, в който може да се лови риба. Освен в гората другаде няма къде да идеш. Разград е на 5-6 км, а Търговище - на около 20-тина км. Трябва да си прецените какво ви се прави, за да изберете подходящо време за посещение :wink:

Ива, приятна разходка през почивните дни :)

Ивка, новината е ЧУДЕСНА :clap: Радвам се, че резултатите са добри :thumup: А лечението и възстановяването ще го направите, в това съмнение няма. УСПЕХ :thumup:

Ето че вече си изпих кафето и сега отивам да се завъртя в кухнята и да се правя на работна :wink:

Спокойна и щастлива вечер от мен :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет яну 27, 2011 8:27 pm

Иве,много се радвам,чудесна новина.Сега всичко зависи от лечението,а аз не се съмнявам,че то ще е най-доброто. :thumup:

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » чет яну 27, 2011 9:23 pm

magi71, поздравления за ентусиазма. Но щом сте към края е похвално и като гледам действа добре на "майсторката" (неуморна е) :D :D :D . Сега те чака приятната част - обзавеждането. Успех!

milena75, ти ме расмя. :D :D :D Чета аз
milena75 написа:...аз вече се притеснявах, че никога няма да се научи да чете
и решавам, че говориш за голямо дете. Продължавам да чета и....изненада :o
а догодина ще е първи клас.
Сега не ми остава друго освен да поздравя детенцето ти за волята.

i4eto3421, готова съм да ви правя компания. И на мен пак ми се ходи някъде. А към Габровския регион тръгвам веднага. Хубаво да си изкарате и да разказваш после. Искам и снимки. В Тетевен не съм ходила и ще ми е интересно да го видя.

Е, много е хубаво това, че споделяте за места, по които сте ходили. Сега от Миленка чух за този комплекс "Островчето" и любопитсвото ми пламна. Разгледах го в нета. Вижда се хубаво, даже много хубаво.

ivkaa75, чудесна новина. То се знаеше, че ще е така - я колко народ ти стискахме палци. А ние сме силна група (знаеш го) :thumup: .

Приятна вечер на всички! :winkiss:
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 28, 2011 12:14 am

Elti, аз не съм майка с болни амбиции, но като слушам мои приятелки с деца на възрастта на моето понякога получавам комплекси. Техните могат да четат отдавна, за смятанего да не говорим. Ние с мъжа ми сме решили, че няма да изпреварваме времето и сме оставили нещата да се случват, когато им дойде моментът. Радвам се, че моето момиченце само проявява желание, без някой да я кара. Онзи ден сама си изряза от стария календар цифри и започна да си съставя задачи и да ги решава. Тази вечер я гледахме как се мъчи над по-дългите думи и с баща й си припомнихме какво човече беше като се роди - мъничко(1 800г), слабичко, беззащитно, борещо се за живота си. Тогава се бореше с 20 г мляко на хранене, а сега си криви езичето с по-сложните за нея съчетания от букви и пита"Мамо, каква е сричката с .......?." Как минава времето и колко бързо се променят нещата! Трябва да се наслаждаваме на всеки един такъв момент, защото докато се усетим децата ни ще се откъснат от нас и ако сега те търсят нашето внимание, ще дойде ден, в който ние ще се стремим да сме по-близки с тях, но те може да не искат. Извинявайте, ако съм ви досадила, но днес мислите ми са в тази насока и реших да ги споделя с вас.
Иве, много се радвам, че всичко е наред със сина ти, все пак здравето е най-важно, дано бързо да се възстанови и да забравите лошите моменти, все някога ходенето по мъките трябва да свърши.
Желая ви приятна и спокойна нощ!
Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет яну 28, 2011 7:12 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/aKYafpfWD7s" frameborder="0"></iframe>

Добро мразовито утро в петъчния ден :)

Спокоен и усмихнат ден ви желаяИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет яну 28, 2011 7:15 am

Добро утро! Приятен ден, мили момичета!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 28, 2011 3:10 pm

Днес е един от дните, които не искам да се повтарят често - мрачно и студено, мен лично такова време много ме подтиска. :(
Да изпием по едно кафе за ободряване и за повишаване на настроението.
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет яну 28, 2011 3:10 pm

Здравейте момичета,
хайде да изпием по едно кафенце :D ,
днес при нас тук е доста студено и през деня,
всички деца в Габровска област са грипна ваканция до 06.02.11
явно е ,че и при нас грипът се е настанил :wink: .
Моят работен ден свърши и сега си почивам малко с вас.
Приятен следобед!!! :D

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 28, 2011 3:29 pm


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 28, 2011 3:47 pm

Ето е още един поздрав от мен
<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/N3WOVnTz-Yo" frameborder="0"></iframe>


Заключена