Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » вт яну 11, 2011 11:02 pm

Момичета, благодаря ви за вниманието. Ще бъда кратка, защото от вчера не ми остава време да седна да ям, а какво остава за компютър:) Моят любим си е вече в отпуска и препускаме по задачи, а и с децата и техните задължения... И така- беше интересно, но очаквах повече... Един готвач приготвяше различни ястия, които отчасти успях да снимам, а другият правеше пици и питки. Оказа се, че това е организирано от една фирма-дистрибутор (която и в България е известна), продаваща тенджери, тави и тигани (немско производство), по повод 40 години в Гърция. Не помня името, с което са известни в Бг, но са много скъпи:) Та всъщност готвеха в тези уреди. Почти от всичко успях да опитам, но понеже съм мноооого капризна на почти всичко намерих кусури- хахаха. Бяха го измислили като състезание между готвачите и обясняваха рецептите и начина на приготвяне. Като остане малко време тези дни ще пусна и няколко рецепти. Готвеха от 11 сутринта до 9 вечерта. Разбира се не можех да стоя толкова с децата- завираха се навсякъде:)

Желая ви лека нощ и нека всеки нов ден е по-хубав от предишния:)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср яну 12, 2011 7:04 am

Изображение

<object width="336" height="295"><param name="movie" value="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID= ... ram><param name="wmode" value="window"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID=bg-1039214" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" wmode="window" width="336" height="295"></embed></object>

Добро утро :)

Нищо че навън е мъгливо и студено - щом усмивката грее на лицата ни, в душата ти става по-топло :thumup:

Хубав и усмихнат денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

570709
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 13
Регистриран на: нед фев 28, 2010 4:56 pm

Мнение от 570709 » ср яну 12, 2011 7:47 am

:clap: Добро утро и от мен баба Диди,от много време не съм се появявала,нов в това забързано ежедневие е така, работа ,внуци и задачи, но да не се оплаквам, от сутринта пера и готвя-свинско с картофи и зеленчуци в гювеча :chef: и после на работа.Желая ВИ весел и усмихнат ден да сътворите най хубавия готварски шедоьвър. :chef:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 12, 2011 11:32 am

Ивка,днес ли сте на ортопед?Дано всичко мине добре.А за направления ако ти се наложи след 10-12 дата ,мойта личната поне,все няма ....За съжаление това е положението,плащаме нещо ,което понякога не можем да ползваме.Стискам ви палци да се оправите бързо.Здравейте и на всички!Иска ми се скоро да се включа с някоя рецепта,проблема е ,че готвя ,,на око,,но ще гледам да има грамажи.То затова и сладкишите не са моята сила,там се иска точност............Желая ви един страхотен ден ! :hug:


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » ср яну 12, 2011 2:51 pm

Честит празник на всички носещи името Татяня и Таня.
Носете с гордост имената си .Бъдете живи и здрави.

:zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср яну 12, 2011 3:05 pm

Здравейте момичета,
ще трябва да почакаме до неделя с прегледа,защото професора от Плевен
идва в близък до нашият град в неделя и се разбрахме да отидем там,щом се пребера веднага ще ви пиша.
Благодаря ви за подкрепата,
много сте мили.
:hug: :hug: :hug:
Хубав и весел ден ви желая!!!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср яну 12, 2011 3:08 pm

Честит имен ден на всички Тани,
бъдете здрави,щастливи, да носите името си с гордост и чест!!!
Весел празник!!!
:celebrate: :baloons: :celebrate:

Потребителски аватар
elityyy79
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 111
Регистриран на: нед ное 15, 2009 2:23 pm
:: 104 снимки от elityyy79
Местоположение: Пловдив

Мнение от elityyy79 » ср яну 12, 2011 4:17 pm

И от мен Честито на всички ,които носят името Таня! :baloons: Ивка,дано всичко е наред с детенцето,ох тук напоследък ми втръсна :( от лекари.....бях писала,какво ни сполетя точно на Бъдни вечер.Още веднъж,дано всичко е,ок,и пиши,като мине прегледа! Днес целия ден си бях вкъщи,само където на обяд закарах децата до у-ще.Имах доста за гладене,прахосмукачка.....общо взето ежедневната домакинска работа.Моята майка си купи вчера хлебопекарна Мулинекс :thumup: и снощи ми е донесе ,аз да е тествам първа,и тъй като днес не ми остана много време,го отложих за утре.Ако някой от вас има,нека ми сподели мнение и отзиви! :wink:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср яну 12, 2011 4:23 pm

Честито на всички, които носят хубавото име Татяна, Таня! Бъдете щастливи и си носете името със здраве!!!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 13, 2011 7:06 am

Изображение

<object width="336" height="295"><param name="movie" value="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID= ... ram><param name="wmode" value="window"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://bg.netlog.com/go/widget/videoID=bg-891626" type="application/x-shockwave-flash" allowFullScreen="true" wmode="window" width="336" height="295"></embed></object>

Добро утро:)

Elti, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН /с дата вчера/ - нека здравето, красотата и любовта ти бъдат постоянен спътник :hug:
Изображение

На всички желая хубав и усмихнат нов денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена