Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » пон яну 03, 2011 10:04 pm

Изображение
Поздрави и на всички с които се познавам ,както и на тези с които не се познавам.Надявам се да имам време да влизам по често тука,както по рано :thumup:
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон яну 03, 2011 10:36 pm

Веси, чудесно е че се появи отново - липсват ни вкусните и красиви твои ястия :) Дано по-често да имаш време, за да ги споделяш с нас :thumup:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт яну 04, 2011 6:57 am

Изображение

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Gx7DEh5ZXv8?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Gx7DEh5ZXv8?fs=1&hl=bg_BG" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Добро и цветно утро :emotshapka:

Снежно и доста студено е, но ..... все пак е зима :wink:
Който може да грабва шейната, а който не - да се хваща в ръце и да тръгва за работа :)

Свеж и усмихнат ден на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

666
чирак с черпак
чирак с черпак
Мнения: 28
Регистриран на: пет окт 08, 2010 2:06 pm

Мнение от 666 » вт яну 04, 2011 9:53 am

Добро утро, момичета мили!
За много години! На всички желая здраве и радост, осъществени мечти и много нови за сбъдване през новата 2011г.
Покрай всички прекрасни празници стигнах до извода , че човек наистина трябва да приема живота по-леко и позитивно. Прекалено сериозни сме станали, а така обичаме да се веселим. Дано не го забравим и през годината по-често да си правим празници.
Обичайте се!


lu4a
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 387
Регистриран на: ср сеп 30, 2009 2:22 pm
:: 21 рецепти от lu4a
:: 474 снимки от lu4a
Местоположение: пещера

Мнение от lu4a » вт яну 04, 2011 1:52 pm

Специален поздрав за всички вас
http://lossofsoul.com/info/2011.htm
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » вт яну 04, 2011 1:56 pm

Здравейте!Изображение

Днес след като заведох Гого на градина, отидох до татко и му наготвих, после се разходих до един магазин да си купя нова дамска чанта, че старата ми е малка.Не пропуснах да се видя и с две мои любими приятелки, естествено разтеглихме локума Изображение а сега готвя у дома.

Успях да заснема затъмнението, или това което се вижда от нашия квартал:
към 10,30ч:
Изображение
и в 11,45:
Изображение

Какви късмети ви се паднаха от новогодишните баници? Аз да се похваля - и в моята, и в тази на свекървата, ми се падна парата :clap: Дори във втората парата я захапах без да искам :P

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт яну 04, 2011 2:54 pm

Момичета,в седма седмица съм :thumup: ,всичко засега е наред.Много Ви благодаря за вниманието вчера,усещането ,че хора ,които не познаваш намират време за теб за да ти пожелаят успех е страхотно!Има прекрасни хора-Вие сте едни от тях! :flow2: :hug: От тези хормони вчера чета и рева,но вие знаете как е :) Един ден,вече нямам търпение ,ще ровя пак тук ,но за бебешка и детска кухня :love: Успешен ден ,милички.

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » вт яну 04, 2011 3:47 pm

Здравейте,
Много хубави пожелания и дано, дано, дано да стигнат до всички нас!(Посмях се искрено на това от neli.mag :clap: )
didurana, с най-топли чувства ти честитя. Коледната магия те е докоснала.Много здраве, късмет и да не забравяш да се глезиш. :love:
Makaweli, усмивка ( :) ) специално за теб. Много ми хареса това "Усмихни се..." Зарежда позитивно.
BABY, добре дошла отново и гледай да си редовна, че ще искаме отчет за отсъствията. :dots:
Lu4a, това наистина е трогващо. Благодаря ти.
magi71, дано тази година си късметлийка. Явно ще е така щом си събрала всички парички. И дано си намериш подходяща и добре платена работа.
Приятен ден, момичета.
Аз се захващам с работа, след чаша следобедно кафе
Изображение
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт яну 04, 2011 3:55 pm

Момичета, каня ви на кафенеце!
Изображение
Любче, благодаря за поздрава, много ми хареса, веднага ще го препратя на някои приятели!
Маги, при нас парата се падна на детето, така че ние сме щастливи, че ще намажем покрай нея :P
Диана, на теб ти се е паднал най-големият късмет от баницата, дано всичко да е наред с бременността ти и да се радваш на едно хубаво и здраво бебче! Много е важно сега да си спокойна и да попаднеш на добър специалист(във Варна има доста добри лекари), който да ти следи състоянието, казвам ти го от собствен опит. Стискам палци всичко да е наред! А що се отнася до бебешката кухня ще имаш още много време да събираш рецепти. :thumup:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт яну 04, 2011 5:40 pm

Миленка,знам ,че си от Варна още като разглеждах снимките от нова година,с детето пред украсата.......Още не мога да се ориентирам към кого да се обърна от тези специалисти........,но ще видим..........Аз съм от Аспарухово,тук последните 2 години украсата е върха,въобще във Варна :thumup:


Заключена