Какво си купих днес [2]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Какво си купих днес [2]

Мнение от Makaweli » нед фев 17, 2013 2:20 pm

И ние мислим като Миленка :wink: Казвам ние, защото мъжът ми е на същото мнение, а при него е и професионално. Освен това той и ремонтира при нужда. Сега до 27.02. както писах, в Метро има промоция"Плати 1, вземи 2". Гаранционния срок е 2 години. А ги пускат в промоции и в други магазини - така че Иче, не се чуди много :roll:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон фев 18, 2013 8:39 am

Честито, Бони, много вкусотии да сготвиш в нея :thumup:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

CVETETO3101
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 161
Регистриран на: пон авг 08, 2011 5:29 pm
:: 10 рецепти от CVETETO3101

Мнение от CVETETO3101 » чет апр 18, 2013 12:13 am

Бях се зарекла да не купувам вече нищо за кухнята, че вече няма игла къде да се сложи. Имам лошия навик да купувам разни джаджи - дори веднъж да използвам в годината - ама да го имам. :? . Та миналата седмица в Лидл гледам пуснали форми за печене - немски на Зенкер.
И щото точно разглобяема форма за печене на блатове за рола нямам и се прежалих тутакси. Та покрай нея и още една (четвърта поред у дома с различен диаметър) кръгла тортена форма - пръстен. Сега ще търся по сайта рецепта за солено роло. :chef: :hungry:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет апр 18, 2013 7:06 am

Честито Цвети - със здраве и удоволствие да ползваш новите си придобивки :thumup:

И аз като теб все така си казвам, но после се изкушавам и резултата е същия :roll: Миналата седмица и аз си купих от Лидл Великденска силиконова форма, но не съм я ползвала още. И да не остана назад си взех и силиконово килимче на следващия ден. Луда работа ...
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 18, 2013 10:58 am

Цвети,Бони -Честито момичета,много вкусотии да сътворите с новите придобивки - никога не е излишно да си купим по неещо новичко,рано или късно влиза в употреба,казвам го от личен опит, успех милички!!! :hug: :hug: :hug:

CVETETO3101
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 161
Регистриран на: пон авг 08, 2011 5:29 pm
:: 10 рецепти от CVETETO3101

Мнение от CVETETO3101 » чет апр 18, 2013 9:08 pm

Да ви се връща стократно! От сърце ви пожелавам - квото душа ви поиска да сте здрави и парични и да си го купвате! :clap: :chef: :thumbsup:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон май 20, 2013 8:16 am

Вчера мъж ми ми купи тиган с керамично покритие :D Бил подарък за рождения ми ден, ама той е през януари :wink: :tongue:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон май 20, 2013 8:46 am

Натали,честита придобивка - няма значение повода,важен е жеста - много,много вкусни блюда да приготвиш в тигана. :music: :music: :sun: :music: :music: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :winkiss: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » вт май 21, 2013 12:36 am

Наталия, честито. Великолепно е да те сюрпризират с такива подаръци :gift: . Независимо дали е с повод или не. Наистина е хубава придобивка . Да си я ползваш за много вкусотии. :giflo1: :giflo2: :winkiss:

CVETETO3101
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 161
Регистриран на: пон авг 08, 2011 5:29 pm
:: 10 рецепти от CVETETO3101

Мнение от CVETETO3101 » ср май 22, 2013 8:46 pm

Makaweli написа:Честито Цвети - със здраве и удоволствие да ползваш новите си придобивки :thumup:

И аз като теб все така си казвам, но после се изкушавам и резултата е същия :roll: Миналата седмица и аз си купих от Лидл Великденска силиконова форма, но не съм я ползвала още. И да не остана назад си взех и силиконово килимче на следващия ден. Луда работа ...
---------------------------------------------
Благодаря за пожеланията! :D
От мен честита силиконова формичка! Със здраве да си хапва цялото семейство вкусотийки, които ти ще извайваш в кухнята! :thumbsup:
Ако все още не си ползвала формичката (макар, че се съмнявам да си надвила мерака досега! :hungry: ) - един съвет от мен - както тефлон, така и силикон формите траят по-дълго, ако първо ги измиеш с препарат, подсушиш и намажеш с олио. Оставяш ги така намазани за 24 часа и после пак миеш и подсушаваш. То нищо вечно няма, ама все пак ... - колкото повече, толкова повече неслучайно казал Мечо Пух :D


Заключена