Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » пет фев 25, 2011 10:51 pm

:) БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИ4ЕТА!!! :hug:
Ще пиша като се върна :wink:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб фев 26, 2011 8:59 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/XwK9G7q2408" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Отново е студено, но пък е светло и бяло. Да се надяваме че това са последните зимни изблици и като започне Баба Марта няма да има повече сняг :wink: Макар че и тя понякога се разлютява, но като на всяка жена, бързо й минава :roll:

Аз вече си изпих и второто кафе и ставам да се правя на работна. Всъщност днес ще си отидем до село, че там ще има малко работа.

Хубав и спокоен съботен ден ви желая Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб фев 26, 2011 9:21 am

Добро утро и от мен,
сядам на кафенце в този бял и снежен ден със вас :) ,
днес се очертава да си прекарам денят в къщи със домакинските си зъдължения.Навън е бяла приказка,при нас още продължава да вали,макар и слабо.
Лек и ползотворен ден!!!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб фев 26, 2011 10:36 am

Здравейте, милички!

Аз пак имам гости :oops: Кой какво прави, аз все гости посрещам и изпращам. Сестрата на мъжа ми ни е на гости, за 10 дни. Пристигна снощи. Трябват ми идеи с какво да я гощавам. Тя е от Мароко и е за първи път в Германия. Снощи направих Имам байълдъ, по настояване на мъжа ми, за десерт имаше Омлет сюрприз. Всъщност вчера беше рождения ден на мъжа ми, но в момента на никого не му е до празнуване. Детето на брат му е болно. То се роди на 12.02. със спина бифида, претърпя 2 операции, които минаха много успешно, но сега пък му откриха вода в мозъка, като следствие от операциите. Уж казват, че не е опасно, ама да гледаш едно малко същественце, 2 педи, а как се бори за живот е доста опустошително. На никой от нас не му е до празници. Честно казано не ми е и до готвене, но няма как - трябва да готвя и за нас, и за гостенката, и за майката в болницата, че и за моята снаха, която пък е вече мнооооого бременна и едва успява да иде до магазина, да не говорим за други дейности. Брат ми е на работа на много километри, така че трябва да се поддържаме, няма начин. Само да не ми беше толкова отрепано настроението :( Седя и мозъкът ми е празен някак си...

Дайте някакви предложения, ама да не оспамваме темата тук. Незнам, да отворя ли тема в общите дискусии? Ако админите преценят - нека преместят постингите.

Желая ви приятен уикенд!

:flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2:
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб фев 26, 2011 10:49 am

Рали, нещата, които ти се случват напоследък наистина са много неприятни, но се опитай да гледаш с надежда, друго не ти остава, а и скоро ще си имаш внуче :)
При мен понякога готвенето ми помага да се разтоваря от тежките мисли, а ако приготвиш пък нещо сладко, със сигурност ще доставиш мъничко радост на семейството си! :thumup:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб фев 26, 2011 11:11 am

:D :D :D :D :D :D :D

Снахата е съпруга на брат ми, няма да си имам внуче, а племенник :wink:

Не че има нещо лошо във внучетата, ама синът ми е мноого млад за подобни събития. Наистина да взема да направя нещо сладко, май ще е добра идея. :)
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб фев 26, 2011 11:25 am

Ау, извинявай! :oops:
Но все пак е нов член на семейството, така че съм сигурна, че ще донесе на всички ви много радост!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб фев 26, 2011 11:49 am

Рали,мога да пожелая успешно възстановяване на малкият човек,дано всичко приключи добре :thumup: .
Не унивай мила,бъди бодра и мисли само за хубави неща настрой се позитивно,от това което чета много хора в този момент разчитат на тебе и
точно сега ти трябва да бъдеш силна,зная,че ще ти е трудно, но нали трудностите ни правят по силни успех ти желая,а идва и едно много хубаво събитие очакваш племенник :) .

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб фев 26, 2011 12:52 pm

Здравейте момичета!Рали дано бебо да се пребори със всички трудности и това да ви остане само лош спомен в най скоро време :hug: .Много се мях за внучето :D.Тук е студено и заледено,има малко сняг.Реших да си намеря занимание и се хванах да приготвям Кадир Кадир.В момента в който карамелизирах захарта и изсипах яйчната смес,купата се спука и настана потоп навсякъде :roll: Имаше чак в шкафовете и се наложи да мием всички съдове :eek: .Сместа за блата оцеля и сега се пече.Мисля да си направя един крем и да го намажа пък каквото стане :wink: .После отивам малко на фризьор-започнах едни процедури за подхранване на косата.След това мисля да поиграя карти.Хубав уикенд на всички :love:

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » съб фев 26, 2011 1:24 pm

Здравейте
Рали мила неприятно но и това ще мине стискаме палци всичко да мине добре . Бъди силна както се казва след буря излиза слънце :hug:


Заключена