Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » вт мар 22, 2011 8:47 am

Здравейте момичета!Сядам да изпия едно фрешче с вас :) Благодаря на всички за милите думи и пожелания :love: Радвам се ,че съм провлачила крак за нещо толкова хубаво!Дано да има все повече такива новини :hug:
Аз мисля да се поразходя малко сред природата и втората част от денят да си я уплътня с подготовка за сезона!Надявам се да съумея да съчетая двете неща бебе и работа :P
Маги честит празник!И аз много харесвам В.Търново.Нека величието на вашият град да пребъде за поколенията :flow2: :flow1:


Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » вт мар 22, 2011 9:27 am

Добро утро момичета :clap:

Маги мерси за почерпката :D чудесна е :clap: и градът ви е много хубав. Нека този празник бъде и Ден на Българския дух :love:

Закарах малкия юнак на градинка, изпихме си кафето с тати и трагваме по задачки :clap:
Днес имам много работа :wink: трябва да отида да ми сменат маслото на колата, малко шопинг, разходка и после като взема юнака отиваме на детския кът :love:
Така денят ми ще мине после ще си сготвим нещо за вечеря ( още не сам решила какво да е то ) но има време :P
ХУБАВ ДЕН ВИ ПОЖЕЛАВАМ ИЗПЪЛНЕН С КЪСМЕТ, ЛЮБОВ И МНОГО УСМИВКИ :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » вт мар 22, 2011 11:25 am

Честита пролет приятели!Много усмивки,любов и пролетно настроение ви пожелавам.Дай Боже още бебчета,Ани честито!Пожелавам и на теб и МАНИ лека бременност.Много се радвам :clap: :clap: :clap: :clap: .

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт мар 22, 2011 2:17 pm

Здравейте и от мене ,
Маги днес е много хубав празник на В.Търново най ми харесва
звук и светлина много е вълнуващо.
Хубав и спокоен следобед!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср мар 23, 2011 8:30 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/M8uPvX2te0I" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Баба Марта като че ли все още не иска да се усмихне истински - ден е слънчево, два - не е :wink: Крайно време е вече да започне пролетта :thumup:
Мислех си тези дни като съм в къщи да се поразвихря, но май както се очертава няма да се случи. Само вътре малко поразчистих, не смея да изнеса цветята навън. Струва ми се още студено :?
Днес имам работа из града, ще напазарувам, ще се разходя и ... така.

Хубав и спорен ден ви желая Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср мар 23, 2011 8:53 am

Всички вие сте чудесни дами:) Благодаря ви много за милите пожелания:) Аз съм все още в началото, а Мани скоро ще се гушка с бебчето- затова пожеланията за нея са леко и безпроблемно раждане:) Мани, не се притеснявай за нищо- спокойствие е нужно и ще се справиш с всичко:)
Един чудесен ден ви желая:)



Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » ср мар 23, 2011 9:59 am

Здравейте милички, и аз сядам на кафенце при вас, а после ще чистя и ще водя малкия на лекар че много кашля :( Да ви покажа малко снимки от празника вчера - забавления и игри с децата от детски градини:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » ср мар 23, 2011 2:57 pm

Ей,Маги май е било весело,това показват снимките.Боби много се зарадва като видя Мики Маус.Само повтаря колко е голям :D :D :D .
След малко ще излизам,ще дойдат нашите да гледат Боби.
От сутринта правя 2 кекса,едвам успях да ги направя.Снощи си купих яйца и едно развалено :eek: хайде с него още 2 в кофата.Така е като не ги чупя по отделно :/ .И като ми тръгна наопаки,нямам думи.Ще видим после резултатът.
Май ще изместим и тръгването на Боби,на ясла с 1 месец.Вместо от май от Април.Нещо се объркваме :shock: :shock: :shock: искаме за кратко време много неща да направим.То си е казано:"Бързата работа,срам за майстора."Дано и нашата не е такава.

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » ср мар 23, 2011 6:00 pm

Здравейте момичета :) Днес отново се събудих мн рано :shock: нямаше 5 и направих една баница за закуска да си уплътня времето.После поработих малко.Бях си поръчала бебешко спа и пристигна :clap: много му се зарадвах.После малко ангажименти,записах се на училище за родители :oops: да видим какво ще покажат.В събота съм на урок :D Времето тук е мрачно.Прикапва ,спира :x Дано до края на седмицата да се пооправи.Честит имен ден на всички,които носят или имат в близки с името Лидия :) Хубава вечер на всички

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » ср мар 23, 2011 6:01 pm

Здравейте момичета :D
Днес сутринта закарах детето на градинка, пихме кафенце с мъжа ми направихме си плановете за деня и всеки потегли в различни посоки :clap:
Времето днес беше хубаво и цял ден бях навън с кучето :D разходка, кафенце с приятелки, ходих да си мия колата, взех юнака от градинката и така ми мина деня :D
Сега запрятам ръкави и започвам да :cook: защото след 2 часа мъжете ми ще са на масата. :love:
Леле ужасно е от 40мин. се опитва да пиша, а тока само спира - идва и много се ядосва :cursing: по някакъв начин съм побликувала съобщението недовършено :?
Но пак през това време докато нямаше ток почти зготвих :clap:
Е хайде малко се поувляках с писането днес :D ЛЕКА И СПОКОЙНА ВЕЧЕР МОМИЧЕТА :hug:


Заключена