Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед мар 27, 2011 3:11 pm

Здравейте! След вчерашния слънчев и топъл ден днес отново е мрачно и превалява. Въпреки това от вчера изключихме климатика и смятам вече да не го включваме. Трябва вече да свикнем на пролетните температури.
Иче, не се притеснявай, почти винаги се получава така - като бърза човек и се старае, все нещо ще се случи, но от това, което си написала разбирам, че си успяла да излезеш от положението и да прикриеш дефектите по питката. Майсторлъка е точно това, да можеш да импровизираш и да се справиш във всякакви ситуации. Браво на теб! :thumup: Между другото май се сетих кой е актьорът :wink:, навързах инициалите и това, че скоро му се роди детенце. Но всъщност кой е няма толкова голямо значение, важното е да е живо и здраво мъничето и да има много късмет в живота!
Ани, много си права, че децата ни растат бързо и докато се усетим отлитат, важното е, че колкото и да са далеч те винаги ще имат нужда от сигурността, която има дава родния дом, а за родителите остава да се наслаждават на всеки час прекаран с тях, това е най-хубавият подарък!
Желая на всички един приятен неделен следобед в компанията на любимите ви хора!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед мар 27, 2011 3:54 pm

Здарвейте приятели много сте прави за децата така е те си растат и си хващат пътя :) ,но сега да ги оставим тях на страна :)
Иче, :clap: успяла си да замажеш гафа супер си,както казва Миленка точно в това е майсторлъка и аз се сетих за актьора :D .
Току що си изпратих момчето и отивам да се отдам на моето хоби цветята :flow2: .
Хубав слетобед!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед мар 27, 2011 7:45 pm

Благодаря ви момичета.Голяма упора сте ми да знаете,и то не за първи път.
Малко ми е по спокойно,но само за това си мисля.Дано всичко да е минало ОК.
Днес при нас беше страхотно време,с малчо си направихме една голяма разходка до майка ми.Тя е на 2 км от нас.Беше много хубав ден.

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » нед мар 27, 2011 8:06 pm

Mили моми4ета ,да ви разкажа какво си изпатих днес...Нали неделя и имам свободен ден ,та решаваме с приятелка гъркиня по- луда от мене да идем на риболов. Казано ,направено.. МЯТАМЕ СЕ НА МОЯТА БАБА ЯГА И .ГАЗ.Стигаме след около 4ас на уре4еното място и запо4ваме както си му е реда .,отварят се такъми ,та въдици, та захранки и ......... уж вси4ко наред .Оба4е духа един вятър ще ни отнесе.С първото хвърляне уцелвам някаква риба., това добре оба4е хладилната 4анта на маината си ,а на среща ми едно коте .рибата ли да хвана а пък тя хлъзгава .,котето ли да гоня или за 4анта да ти4ам :shock: Решавам аз 4е сте успея да отър4а до 4антата и без много да му мисля оставам въдицата ,ама не от4итам факта 4е духа доста .Разгонвам котето и хуквам............Естествено нали съм си късметлиика въдицата пада във водата, априятелката ми по улисана и от мен дори не забелязала Как се вади въдица от водата 4е има и вълни. е пак добре 4е неиния мерник по то4ен от моя та я докара до дока ,а аз по корем та си изкарах ама станах вир вода. На вси4ко отгоре вятър и слънце та ми изгоря лицето и сега боли. :eek: ДААААА свърших ги днес едни прекрасниииии........
Пойелавам ви лека и спокоина ве4ер :wink:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед мар 27, 2011 8:56 pm

Иче, всичко е добре, щом свършва добре. Важното е че старанието ти е възнаградено, макар и с толкова перипетии успя да се справиш успешно :thumup:

Маги, как завърши риболова все пак - в полза на вас, на котката или на вятъра :wink: Ние също много обичаме да ходим за риба, но рядко успяваме да отделим време за това :roll:

Спокойна вечер и успешна нова седмица :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон мар 28, 2011 7:11 am

Изображение

<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/p0jv2p9H2g0" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Свеж, усмихнат и красив ден ви желаяИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон мар 28, 2011 8:28 am

Добро утро! Бони, благодаря за кафенцето и красивите пожелания! Сядам с теб и желая на всички хубав ден и повече усмивки!!!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » пон мар 28, 2011 11:56 am

Благодаря за кафенцето.От доста време не пия кафе,но вчера изпих едно.Днес пак си направих едно слабичко,и сега ще го пийна във вашата компания.След малко ще ставам,трябва да изчистя основно,малчо започна снощи :shock: /изсипа една паница със домати на килима :shock: :shock: :shock: /Сега килимът е навит до секцията и чака половинката да се прибере от работа,да го изнесе.
Стягам менюто на майка ми за РД,май ще си кани наколко приятелки.
Лек ден и успешна нова седмица.

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » пон мар 28, 2011 5:52 pm

Здравейте,
Не си бях в къщи 4 дена. Направихме си екскурзия до Сърбия – пак Нови сад, че си имахме повод.
Намеря ли време, ще пусна нови снимки. Сега прочетох как са минали и вашите дни.

ivkaa75, успех на новата работа – по-малко нерви, повече спокойствие и качествено заплащане. Когато работата ни доставя удоволствие се свиква бързо.
quick_v, много изтощително работно време, но дано си струва. Успех и на теб. И дано пак намираш време за форума.
i4eto3421, milena75, надявам се, дечицата ви вече да са по-добре. И тук върлува някакъв вирус – температура, кашлица, после ангини, бронхити, пневмонии. Масово се оплакват хората. Племенникът също е болничък.

i4eto3421, значи мина суетнята около питката и то сполучливо. Браво на теб – не съм се съмнявала, че ще е така. Ама това със снимките.... как можа да забравиш. То и при мен много често се получава така – колкото повече се старая, толкова по не стават нещата. Една приятелка ми каза, че зависело от човека, за който го правя. Ако бил капризен, взискателен, педантичен, тогава не ставало от първия път. А за „по-лажерни” хора – ставало от раз. Може и да има нещо вярно. Сега вече ще следя, за да мога да потвърдя или отрека това твърдение.

magi12311, развесели ме твоята история, макар, че днес ми се плаче. На мен ми се запали колата :cry: – късо съединение. Откарах я на майстор, защото не работеше както трябва. Майстора каза, че имало проблем с токовете и трябва да я откарам на ел. специалист. И .... не издържа до електротехник. Радвам се само, че на дъщеря ми нищо и няма, защото тя е шофирала по време на инцидента. Със сигурност се е изплашила, а аз докато стигна до мястото сърцето ми щеше да пръсне.
Сега количката ми ще я пласирам на части (което е останало) или отива за вторични. Но...Здраве да има.
Вчера като пътувахме към България другата кола също ни даде проблем, но благодарение на добри хора в Сърбия я оправихме и се прибрахме (е, с голямо закъснение и хабене на нерви, но все пак благополучно). Ще мина май на колело :)
Хайде дано при вас нещата са хубави и добри. Слънчев и успешен ден.
Изображение
Моето блог-местенце - http://elti-spodeleno.blogspot.com
Моята facebook страничка http://www.facebook.com/SpodelenoOtKuhnataNaElti

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон мар 28, 2011 9:09 pm

Добър вечер приятели!!!
ELTI, като прочетох твоята история, направо се зарадвах, че сте живи и здрави ти и детето ти(и на мен ми се е случвало такова нещо и знам колко е страшно). Както казват хората пари се изкарват, но здраве не се купува. Добре, че всичко е минало благополучно! Дано и при мен нещата се развият добре, че днес спешно постъпи в болницата майка ми със сърдечна недостатъчност, отоци, едва диша. Веднага и включиха кислород и други манипулации и направиха, та малко се подобриха нещата и аз се прибрах в къщи, но много ме е страх, мъчно ми е. Споделих с вас, приятели, защото ми тежеше. Да сменим малко тона - сега желая на всички вас приятна и уютна вечер! Благодаря ви!!!
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена