Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юни 12, 2011 8:01 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/DUT5rEU6pqM" frameborder="0"></iframe>

Добро утро:)

Хайде днес да помързелуваме - сервирам кафето в леглото. И без това е дъждовно и сиво - само за почивка.
Стели, благодаря ти миличка:hug: ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО, ДА УСПЯВА В ЖИВОТА СИ, ДА ПОСТИГА МЕЧТИТЕ СИ И ДА ВИ НОСИ САМО РАДОСТ!!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!:happybd: :happybd: :happybd:

Хубав ден на всички и си отдъхнете на воляИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед юни 12, 2011 8:58 am

Бони благодаря за богатата закуска.
Стели,Честит рожден ден на момчето ти.Да е жив и здрав.Попътен вятър,успех,щастие и късмет да го съпътстват занапред.

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед юни 12, 2011 9:52 am

Забравих да ви се похваля.Вчера за първи път приготвих компот от ягоди и сладко от ягоди сама.Сладкото стана както искам ,да не се разварят ягодите и с повече сироп.Днес ще ходим с малчо до майка ми.Ще видим как ще стигнем,че вали.Ако вали леко ще стигнем и с триколката иначе трябва да се обаждам на сестра ми.
Ох,похвалих се,че Боби вече е добре :cry: ,Ушенцето му е още възпалено.Научих си урока вече.Има ли нещо ,дори и незначително ще звъня на докторката/новата,която викаме от скоро за Боби/.Идва жената , прави пълен преглед,изписва лекарства,идва след 2-3 дни пак,да види как вървят нещата.
Ето ,това е,много съм доволна,а и вече по спокойна.За пореден път се убеждавам,че е по добре да си платиш и да получиш необходимото внимание и лечение.Много е жалко,но така се получи и с раждането на Боби и с операцията ми.
Лек неделен ден.
Ей,щях да забравя.На моят мъж брат му има днес рожден ден.Да е жив и здрав и това,което си е пожелал да се случи много бързо,е не веднага,но поне до края на годината. :cake:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед юни 12, 2011 10:49 am

Здравейте и от мене в тази неделна хладна утрин :) ,
Благодаря на Бони за кафето и закуската,
на Стелка за почеркката,
нека е здрав,щастив и мнго успял младеж, синът ти!
:celebrate: :happybd: :celebrate: :happybd: :celebrate:
Иче, :clap: справила си се със сладкото,а компота е лесен,
за жалост много си права в нашата страна всичко е така първо плащаш после получаваш,но това е :( важното е ,че детенцето се подобрява :)
Хубав неделен ден ви желая!!!!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед юни 12, 2011 11:02 am

Стели, честит рожден ден на сина ти! Да ви е жив и здрав и въпреки, че е вече голямото момче на мама и тати да ви носи дълги години радост и щастие! Весел празник ви желая!
Иче, честит ви рожденник и на вас! Когато човек желае много силно нещо, то винаги се случва!
Радвам се, че детето вече е добре. :thumup: Много си права за съжаление, но наистина, за да получиш качествено лечение трябва да си платиш. Аз също съм го изпитала. Майка ми е лекар и обикновенно тя се занимава с болестите на малката, но имаше един период, когато не беше тук и тогава имахме много проблеми с личната лекарка - за една година два пъти боледувахме от пневмония и един път от бронхит. :x Започнахме да ходим на частен лекар и нещата коренно се промениха. В крайна сметка, когато става въпрос за детето ти не жалиш пари. Преди сменяхме по няколко антибиотика, за да разберем кой ще е подходящ, а при този лекар всичко се получаваше от първия път. Можело значи! Е, за какво си говорим?! Мисля, че сте взели много правилно решение да се насочите към друг лекар. А и наистина трябва да се вземат мерки още в началото, така по-лесно се повлияват малките деца. Ще видиш като порастне още малко малчо сам ще ти казва, когато не му е добре и все по-рядко ще стигате до антибиотик.

Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » нед юни 12, 2011 3:46 pm

Честито на всички,които имат повод за празнуване в днешният ден !
Желая им здраве и късмет във всяко начинание !!!
Изображение

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » нед юни 12, 2011 10:07 pm

STELKINA, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК в семейството! Да ви е жив и здрав рожденникът! Да има успешен старт във всяко едно начинание, да побеждава и да върви все напред и нагоре! :cake: :happybd: :beer:

i4eto3421, радвам се, че малчо се оправя. И честит рожден ден на... как ти се пада - девер, нали? Здраве и успех! И сбъдване на всички мечти.

Здраве и късмет на всички през новата седмица! Спорна и успешна!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед юни 12, 2011 11:58 pm

Днес цял ден мързелувах :wink:! Излежавах се и четох книжка, отдавна не ми се беше случвало. Утре отново съм на изпит, това е последният за тази сесия и после ще има малко почивка и за мен. :clap: Да ви се похваля - вчера получих на електронната си поща писмо от моя студентка, която си е взела изпита с шестица и ми благодари за съвместната ни работа през семестъра. За мен това е голямо удовлетворение!
А иначе моето порастнало момиченце вече се гледа самичко - докато съм на изпит не викаме дядо й да стои при нея, за да свиква и тя е много горда със себе си :P. Освен това май взе да й харесва, защото както казва тя "играя си и никой не ми се кара" :wink: !
За нас тази седмица е доста важна - във вторник ще разберем дали сме приети в училището, в което подадохме документи за първи клас и при коя учителка ще бъдем.
Това е за сега от мен! Желая ви един слънчев и изпълнен с хубави емоции понеделник!
Лека нощ!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон юни 13, 2011 7:17 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/TChazq0npVQ" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :chef:

И ето че пак е понеделник - и кафето е бързо :wink: Няма време за много мотане пред компютъра, но здраве да е :thumup: На работа още едно - за тонус и...така :)
Иче, чудесно е че детенцето вече оздравя. А и ти си намерила добър лекар - това е много важно. Да ви е жив и здрав девера и нека постигне мечтите си :love:
Миленка, наистина е голямо удовлетворението, когато получиш чисто сърдечна благодарност. За това си струват и нервите, и напрежението. А когато след време завършилите вече студенти те търсят за съвети и помощ в работата - тогава значи че си оставил следа у тях. На моя мъж често му се случва - вълнението си струва :)

Хубав ден и успешна нова седмица на всичкиИзображение

П.П. Хареса ми това и реших да го споделя с вас:

Да учиш, означава да откриваш онова,
което вече знаеш.
Да правиш, значи да показваш, че го знаеш.
Да преподаваш, значи да напомняш
на другите, че те го знаят толкова добре,
колкото и ти.
Всички вие сте ученици, изпълнители,
учители.


Ричард Бах
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон юни 13, 2011 7:37 am

Добро утро,
Бони благодаря за кафенцето
сядам да си го изпия с удоволствие :) .
Миленче,найстена си заслужава да се гордееш с твойте студенти,
щом от сега се справя сама дъщеричката ти значи вече е голямо момиче и ще бъде напълно подготвена за началото на учебната година,пожелавам ви да сте приети където желаете и всичко да е наред.
Успешна нова седмица!


Заключена