Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '11

Мнение от vg » ср юни 01, 2011 4:27 am

Нов месец - нова тема :chef:


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » ср юни 01, 2011 8:32 am

Здравейте, мили приятелчета:) Загубих се за известно време и много ми липсвахте:)

Честит 1-юни на всички дечица и на тези, които се чувстват такива:) - здрави и винаги усмихнати:)

Благодаря на всички за милите коментари и съобщения:) :love:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
elityyy79
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 111
Регистриран на: нед ное 15, 2009 2:23 pm
:: 104 снимки от elityyy79
Местоположение: Пловдив

Мнение от elityyy79 » ср юни 01, 2011 11:30 am

Здравейте приятели(ки)! :hug: Честит 1 юни на всички дечица! :baloons: Да са ни живи и здрави и винаги да ни радват! Приятели, искам да споделя нещо много важно и съкровено с вас- миналата седмица разбрах,че аз отново ще ставам МАМА.....за трети път! :eek: Признавам отначало бяхме стъписани с нашия татко и аз бях с доста смесени чувства :? .....Бях на лекар,в началото на 2 месец съм бременна,близките ми ме подкрепиха и много се радват,особено девойките(имам 2 дъщерички,на 7 и на 13 г) и таткото най-вече!Дано всичко е наред и да си родя,безпроблемно третата рожба! Бях забравила,какво е чувството.....но е адски приятно! Много съм щаслива! :clap: :hug: Живот и здраве,догодина на 10.01.12,ще очаквам бебето си! :love:

Потребителски аватар
Jordanka1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 436
Регистриран на: нед сеп 20, 2009 4:03 pm
:: 4 рецепти от Jordanka1
:: 28 снимки от Jordanka1
Местоположение: Белослав-Варненско

Мнение от Jordanka1 » ср юни 01, 2011 11:37 am

Честит 1 юни на всички малки и големи-покрай децата и ние празнуваме
ЕЛИ дано всичко да е наред няма по хубаво от това да ставаш майка даже и за трети път и тъй като имаш две дъщери дано това да е момче- и каквото дае да се роди живо и здраво


Потребителски аватар
Jordanka1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 436
Регистриран на: нед сеп 20, 2009 4:03 pm
:: 4 рецепти от Jordanka1
:: 28 снимки от Jordanka1
Местоположение: Белослав-Варненско

Мнение от Jordanka1 » ср юни 01, 2011 11:40 am

ами каде е новата тема -Какво сготвих днес

Потребителски аватар
elityyy79
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 111
Регистриран на: нед ное 15, 2009 2:23 pm
:: 104 снимки от elityyy79
Местоположение: Пловдив

Мнение от elityyy79 » ср юни 01, 2011 11:41 am

Благодаря Дани! Много се вълнувам и за всичко ще Ви държа в течение! :hug:
Когато най-малко очакваш,се случват най-хубавите неща!

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » ср юни 01, 2011 12:30 pm

Здравейте момичета.Отдавна не съм писала :) Първо честит празник на всички деца!Да са ни живи и здрави , усмивките никога да не слизат от лицата им и да са благословени с безгрижно детство!
Искам да поздравя със закъснение всички които са празнували и близките им :hug: Абитуриентките и булката са много хубави!Желая им попътен вятър!
Ние сме добре.Вече отворих магазина.От днес и едното ми момиченце е на работа,така че се надявам да има повече време :roll:
Специално искам да поздравя Ели и да и честитя благата вест :hug: Желая и лека бременност.Тя ще получи най-хубавият новогодишен подарък живот и здраве :love:
Както някой беше пожелал аз като бях бременна май наистина провлачих крак :P :clap: Дано да има все повече такива новини.
Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср юни 01, 2011 2:04 pm

Честит празник на всички деца! Да са ни живи и здрави, усмихнати и безгрижни!
Ели, споделяш с нас чудесна новина! Желая ти лека бременност и едно здраво бебе след седем месеца! Възхищавам ти се за смелостта! :thumup: Дано всичко да мине добре! Поздрави и за щастливия татко, а и за каките. :)

Потребителски аватар
elityyy79
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 111
Регистриран на: нед ное 15, 2009 2:23 pm
:: 104 снимки от elityyy79
Местоположение: Пловдив

Мнение от elityyy79 » ср юни 01, 2011 3:44 pm

Благодаря,благодаря момичета! Сега ,като споделих и с вас радоста си,съм още по-щаслива! :clap: Дано всичко да е на добрата страна! :D :D :D
Когато най-малко очакваш,се случват най-хубавите неща!

Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » ср юни 01, 2011 11:02 pm

elityyy79, ЧЕСТИТО! Това е чудесна и наистина вълнуваща новина. Лека бременност и ще чакаме с нетърпение бебчо да проплаче. Много здраве и много късмет!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички малки и пораснали дечица :baloons: . Аз днес бях на много вълнуващо тържество, което ме зареди с огромно количество положителна енергия. Много добро впечатление ми направиха активността на децата (с какъв хъс представиха всичко), участието на учителките (активно и плътно до дечицата), сценария, декорите...... всичко беше на ниво. Стана ми много приятно като видях, че има места на които се работи качествено и с любов. Останах очарована и приятно развълнувана. Племенничката ми се представи чудесно, другите дечица също.
Хубава вечер :flow2:


Заключена