Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
akva7
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 403
Регистриран на: нед фев 21, 2010 10:14 pm
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7
Местоположение: София

Мнение от akva7 » съб юли 02, 2011 4:03 pm

Ооооо ninka71,
Добре ни дошла!!!!
Радвам се,че пак се появи на хоризонта.
Пускай парата навън и бушоните няма да гръмнат.
То въртележката я има при всеки човек,но не всеки я приема навътре.
Пожелавам ти ведри и успешни дни,въоръжи се с търпение и всичко ще се оправи :hug:
Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юли 02, 2011 7:01 pm

НИНКА, ДОБРЕ ДОШЛА :hug: :hug: :hug:
Радвам се че си успяла да ни се обадиш - тревожехме се за теб, а Ивелинка дори ни напомни за рожденния ти ден :)
Опитай да намалиш темпото, давай си твое лично време и разтоварвай - това което сам направиш за себе си, никой друг няма да направи. Установих че колкото и много да се раздаваш на другите, за себе си трябва да помислиш сам :roll: УСПЕХ!!! И по-често наминавай тук, ние ще ти помагаме с положителни мисли :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб юли 02, 2011 11:15 pm

Нинка добре си ни се завърнала :hug: :hug: :hug: ,
както Бони казва намали темпото и каквото сам си направиш такова ще е.
Днес си ходих на село помогнах малко на майка ,а то на село работата няма край,синът ми замина за риба на палатки и ние сме сами с дъщеря ми,релаксирах малко и след мако се паркирвам в леглото,
а на вас желая спокойна нощ!
:yawn: :yawn: :yawn:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб юли 02, 2011 11:43 pm

Честит имен ден със закъснение на всички, които са празнували тези дни. Аз няколко дни бях без интернет и много ми липсвахте. :( .
Днес бяха последните поправителни изпити и вече съм в отпуска до края на юли. В момента и мъжът ми си е в къщи, защото му направиха малка операция на ръката - от един кокоши трън, който го мъче вече трета година се получи доста голяма беля, сега ще е известно време в болнични. Използваме, че сме заедно и сме по цял ден навън. Днес, докато аз бях на работа, те с детето ходих в зоологическата градина, а после гледахме фолклорният фестивал, който се откри вчера във Варна. Беше много интересно, утре смятаме пак да отидем в морската градина, дано да имаме късмет с времето и да успеем да видим и други състави. Сега не е много подходящо за плаж, а и мъжът ми не трябва да си мокри ръката, така че ще се отдадедм на разходки и почивка, а плажът ще остане за малко по-нататък.
Слънчева неделя ви желая!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед юли 03, 2011 8:40 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/3r99DIRPE2s" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Ивка, добре че си успяла да свършиш нещо на село. Ние вече 2 седмици се каним да си идем и да помогнем с ваденето на мед и все времето не е подходящо. Вчера не тръгнахме, че духал вятър и не можело да се разбутват кошерите, а днес направо заваля дъжд :(
Миленка, чудесно е че операцията на мъжа ти е минала успешно и сте решили проблема - кокошите тръни са много неприятно нещо /всъщност никоя болка не е приятна/. Успешно възстановяване и хубава отпуска :thumup:

Както изглежда и днес ще сме си у дома и ще домакинствам. Синчето ни се прибра от София за ваканция и сега го омайвам с любими ястия :P

Хубав и мързелив дъждовен ден на всичкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед юли 03, 2011 10:30 am

Добро утро и хубав ден на всички:)
Бони, мерси за кафенцето;) :hug: Прибавям и вафлички, че днес не ми се прави закуска:D Затова и обяда ще е лесен, летен и бърз:D После пак на плажа. На нас тук поне хубавото време не ни липсва (в тази криза). Прибираме се късно вечер и децата са се наиграли на воля:) Аз пък си седя на сянка в заведението, което е на 2-3 метра от морето и се изявявам като фотограф. Тази година няма да почернявам:D, а и като заседна с този корем не ми се мърда:D
ЧЕСТИТО на всички рожденници и именници, които съм пропуснала да поздравя! Здрави и щастливи да са!
Много приятни емоции желая :clap:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед юли 03, 2011 12:24 pm

Здравейте дами :) ,
днес съм в къщи,синът ми се върна от палатка без риба :shock: ,
но целите мокри и мръстни,така, че ми се събра една камара пране :/,
всичко е мокро даже и палатката разпънала съм я на терасата да съхне,
но това е да си майка и съпруга на страстни рибари има хубави и лоши моменти :) .
Миленче,радвам се,че със съпругати всичко е приключило добре,моят син имаше преди около две години един доста голям кокоши трън на кръка,но свекърва ми го води при една жена в нашето село и какво му бея какво прави изчезна,на мене изобщо не ми се вярваше но след като видях резултата повярвах.
Поне сега ще сте заедно по-цял ден със съпруга ти, ще можете да се отдадете на заслужена почивка.
Ани и на мене ми се доходи на плаж при нас все вали ли -вали :/ ,
наслаждавай се на времето и децата макар и на сянка предполагам,че се чувстваш добре,а щом кореме ти расте това е хубаво ще му се наслаждаваш,лека бременост ти желая,
а на всички вас приятели хубав и неповторим ден!!!

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » нед юли 03, 2011 11:42 pm

Здравейте, момичета!
Аз пак се губя от екрана, защото от две седмици започнах нова работа.
Отвориха шивашко ателие в Щръклево, и аз съм там :clap: .Шиенето ми е страст от дете. Винаги съм предпочитала малките фирми, пък и шефовете, и колектива (засега сме 5 жени), са страхотни :thumup: Всеки ден по 100 пъти се моля да сме започнали на хубав час, да се канализират нещата час по-скоро, та всички да сме доволни. Сега обаче нямам много време за вас и Готвача, и много ми липсвате! Поздравления на всички празнували, и целувки на всички! Нинка, :hug: !
Лека нощ, сладки сънища, и успешна нова седмица! :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пон юли 04, 2011 7:17 am

ДОБРО УТРО!
Днес ще изпреваря Бони и ще я отменя в поднасянето на кафенцето:) Нейното е по-ароматно обаче;)
При нас още от рано слънцето се е усмихнало и аз рано-рано станах да приготвя закуска, че днес съм замислила до обяд да се занимавам с готвене:) Следобед отново ще сме на плажа:)Харесва ми лятото и се радвам, че живея близо до море- само горещините не понасям никак, но тази година все още не е имало жеги.
Иве, хубаво е, че си започнала работа и дано да потръгне:)
Ивка, благодаря ти:) На мен ми харесва да съм бременна:D и не ми пука за килцата- просто се шегувам със себе си;)
Започна нова седмица и дано да е по-добра за всички:)

Изображение

Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон юли 04, 2011 7:30 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/v6NyIQ63xx4" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Иве, УСПЕХ В НОВАТА РАБОТА :thumup: Дано е добра фирмата и да има поръчки. Като има работа, ще има и доходи :)
Ани, Благодаря за кафенцето - и твоето е СУПЕР. Пишем заедно - значи и заедно си пием кафето. Да ти е сладко:bliz:

Хубав понеделник и успешна нова седмицаИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена