Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон авг 01, 2011 6:22 am

Добро утро момичета :) ,
сядам набързо с чаша кафенце в тази прохладна утрин и потяглям за работа,като ви желая един страхотен ден!!!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон авг 01, 2011 8:00 am

Изображение

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/6Dpxb3sZZzI" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Ивка, благодаря за кафенцето - вече съм на линия.
Маги, стискам палци за Симона - дано успее :thumup: Имали сте си доста емоции, но всяко зло - за добро. Важното е хората да са живи и здрави :thumup:
И около нас еуфорията попремина - сега стягам куфарите за Балкана. Дано да е хубаво времето. Компанията малко се поразреди тази година, но какво да се прави - не всичко зависи от нас :roll:

Хубав ден и успешна нова седмицаИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пон авг 01, 2011 8:40 am

Добро утро момичета!Благодаря за пожеланията и милите думи :hug:
И аз се присъединявам да си изпия кафенцето с вас!Мери вече се нахрани и заспа отново и сега я чакам да се събуди за разходка.По обед ще водя котето на ваксинация и след това в магазина.Аз още не съм стигнала до плажа,а вече е 1 август :shock: Потресена съм как бързо мина лятото.Маги,пожелавам на Мони успех !Нищо случайно няма-може да е за добро!
На всички пожелавам слънчев Август,повече свободно време и много положителни емоции с любимите хора!Спорна седмица!
http://www.radikal.ru]Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон авг 01, 2011 11:09 am

Малко позакъсняло добро утро и от мен/кой ,когато стане/. Едно силно кафе без захар може да даде един добър старт на деня:) Не влизам много често, но мисля да променя това, искам и аз да съм част от веселите ви редици и да ви опозная по-добре. Като видя някой път сутрешните ви кафенца и хубавите ви пожелания ми става приятно.
MANI, и на мен ми се струва,че това лято се изниза за секунди, може би защото нямаше пролет и дълго време беше студено. Какво котенце имаш?
Хубав ден на всички! Дано се покаже малко слънце днес.


Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пон авг 01, 2011 1:41 pm

Нели персийка-екстремал е котето.То си е цяло котище :P
4.300кг
http://www.radikal.ru]Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон авг 01, 2011 5:56 pm

Голяма котка. Моят котарак е кльоща, не е лаком и е 4 кг, а е вече на 3 г. Като иска да е фин и лек какво да го правя.:) Той е руски син и за породата му това си е ниско тегло.

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пон авг 01, 2011 6:50 pm

Здравейте момичета,
Браво за котенцата . Утре ще ви кача снимки на нашия котарак.
Е, не е породист но си е цели 6 кг. Сега и ние го лекуваме. Хвана някаква алергия ,че го водихме през 3 дена на инжекции, а той милия от 3 години не е излизал от къщи. Седем годишен е. Първите години го водихме с нас тук там , но сега през отпуската ще го занеса при голямата дъщеря. Дано стреса да не е чак толкова голям. Той нея си я обича най- много.
Спокойна и прохладна вечер.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон авг 01, 2011 9:56 pm

latkova, дано не се стресира котарака, моя също не излиза от нас, като се наложи го оставяме при майка ми. Там стои по цял ден под леглото, а по цяла нощ се разхожда и отваря всички гардероби из стаите и вдига шум.:)/купонясва тайно нощем/ Твоят ще е с човек , с когото е свикнал и може да не се стресира изобщо. Пусни снимки да го видим сладура. Моят Бъгси не е с родословие, има белезите на тази порода, защото майка му е синя руска. Много е добричък, но и много страхлив.
Ето го от периода , когато беше на 7 месеца.
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт авг 02, 2011 4:39 am

Изображение

<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/2yRsGl7Fbx0" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Нели, много е сладък котарака ти - личи си че е елегантен и не е дундьо :wink:
Пети, покажи ни и твоята красавица. Доста отдавна тя стоеше в клипчето на подписа ти и в аватара ти :roll:

А на всички вас пожелавам да се събудите както на снимката, да ви е силно и ароматно кафето и да е хубав и усмихнат деня виИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт авг 02, 2011 9:55 am

Добро утро на всички:)
Makaweli, много добре изглежда тази закуска в леглото с вкусни плодове. /направо ми иде да събудя мъжа ми , който спи в съседната стая и да му покажа какво да направи утре сутрин:D /Сега е малко по-прохладно и сутрешното кафенце е истинско удоволствие. Преди две седмици бях в Русе и хванах тен само докато се разхождах из парка в 19 часа:) Имаме роднини там и често ходим, вече посвикнах с температурите като сме на гости.:)


Заключена