Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт сеп 27, 2011 6:24 am

Добро утро :) ,
да пием кафенце и хайде на работа.
Хубав ден!!!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт сеп 27, 2011 7:14 am

Добро утро :)

Изображение

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/9vEvMC-j0BM" frameborder="0"></iframe>

Ивка, благодаря за кафенцето - сядам и аз набързо с моето горещо и горчиво кафе.
Миленка, чудесен музикален поздрав си ни поднесла вчера :hug:
Тези дни около мен всичко протича на бързи обороти - крайно време е вече да утихнат нещата и да се подредят. Все търча напред-назад и не усещам как минава деня. Снощи вече окончателно си прибрах и печения патладжан във фризера. Това не ни попречи после да излезем с приятели - имаха годишнина от сватбата си - цели 29 години :love:

Хубав и усмихнат ден ви желаяИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт сеп 27, 2011 8:44 am

Здравейте, приятели :D
Изображение
Хайде и аз на бърза кафе с вас :D
Трудовата седмица започна, а аз си броя дните до отпуската, че ми беше дълго и тежко лято.
За разлика от Makaweli аз още не съм изпекла патладжана, но в събота и това ще стане.
Хубав и лек ден Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт сеп 27, 2011 11:00 am

Здравейте! Вчера като взех малката от училище до 21.15 писахме домашни. Тя писала в час, но на мен не ми харесва - трия и пак наново. Накрая чак я съжалих. Реших, че вече няма да й го причинявам. Както го е направила в училище, така ще си остане в тетрадката. И без това им дават според мен прекалено много домашни. Поне се успокоявам, че схвана как трябва да пише ченгелчетата и не са чак толкова грозни като в началото. С нетърпение чакам да започнат да смятат и да четат, това го може и за мен ще дойдат по-спокойни дни.
Днес смятам да купя малко пипер и да изпека за салата. Ще започна да купувам вече и продукти за туршийките, в събота може да направя една-две дози, по-нататък пак.
Наталия, доста неприятно е цяло лято да си край морето и да си на работа, но погледни го от добрата му страна - сега, когато на всички вече отпуските са свършили, ти ще си почиваш, така поне ще ти е по-спокойно!
На мен днес ми е последният ден почивен ден и от утре ми почват часовете. Добре, че ще са само в един ден от седмицата, за да имам време през останалите дни да си напиша дисертацията. Поставила съм си за задача да е готова до декември, но ще видим :/.
Това е от мен. Желая ви слънчев и приятен ден!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 28, 2011 6:48 am

Изображение

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Mp8oOHzTPE8" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Кафе, кафе, кафе..... Сутрин аромата му е божествен. С удоволствие споделям моето кафе с вас и ви желая един прекрасен денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср сеп 28, 2011 8:33 am

Добро утро! Бони, благодаря за красиво поднесеното кафе!
Сядам и аз на кафенце. Желая на всички една хубава сряда, още повече, че Емил Чолаков обеща много хубаво и слънчево време. Да се насладим на прекрасната и топла есен. Хубав ден!!! :hug: :hug: :hug:
Изображение
От мен закуската............
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 28, 2011 9:19 am

Добро утро :D
Благодаря за вкусното кафе, момичета.
Днес нямям много време даже и за кафе, но не мога да не ви обърна внимание. При нас началниците се връщат от отпуск и става......
Но докато те се връщат и работата расте аз ще изляза в отпуск :wink: , така че не съжалявам много за изминалото лято, все пак и на плаж успях да отида.
Много се разприказвах, лек и успешен денИзображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср сеп 28, 2011 1:53 pm

Току що се прибрах от работа и сега малко си почивам във вашата компания. От кога си мечтая да ми остане малко време само за мен :love: . Днес няма да върша никаква домакинска работа поне още два часа, а после се заемаме отново с домашните :cry: . Това слънчево време навън ми действа много дезорганизиращо, но пък му се радвам, като знам какво ни чака през зимата. Вяра, дано Емил Чолаков все такива прогнози да има. :).

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет сеп 29, 2011 6:24 am

Добро утро приятели :) ,
да пием кафенце и всеки по задачки,вече утрините са хладни,а през деня е топло усеща се полъха на зимата колкото и да не ни се иска.
Хубав ден!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет сеп 29, 2011 6:56 am

Изображение

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/9R4RgHvPOjo" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Ивка, ето ме и мен с кафето Изображение
Вярно е че сутрините са хладни, но толкова топло време до края на септември отдавна не е имало. Случвало се е по това време вече да ползваме отопление. Много обичам такава есен - топла и златна :love:

А сега ви желая един усмихнат и слънчев денИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена