Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб окт 01, 2011 5:55 am

Добро утро ви казвам в хладната съботна утрин :)
и ви каня на кафенце :) .
Хубав ден приятели!!!
:flow2: :flow1: :flow2:


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » съб окт 01, 2011 9:06 am

Вяра,честит празник /на патерица/Да е жив и здрав брат ти.
Да споделя как мина сватбата-НЕВЕРОЯТНО.Без гафове,необичайно но факт :) Всичко мина като по вода.Естествено сестра ми беше най-красивата булка,която съм виждала/не се сърдете тя ми е сестра и в мойте очи няма по хубава :love: /Кумците им направиха страхотен подарък изненада-лимузина.Всички останахме мноооого изненадани защото до последно не знаехме.Аз се представих блестящо,ще има снимки.
Имаше много млади хора,все техни приятели,който направиха невероятен купон.
Снимките ми станаха малко размазани ,а тези от фотографа не са стигнали до мен,още :? Изображение


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб окт 01, 2011 11:16 am

Здравейте! Днес ни е ден за почивка:clap: ! Учудващо, но детето вчера си беше написало цялото домашно в занималнята и сега два дни ще сме по-свободни. Това не се беше случвало, всяка вечер пишем до 21.30ч. Вече бях решила да я оставям в къщи, за да не си губи времето следобед и аз да се занимавам с нея. Сега обаче ще се замисля, може би ще дам шанс на занималнята още една-две седмици и тогава ще реша.
Иче, страхотни снимки! Сестра ти е много красива булка! Честито! Желая на нея и на съпруга й много семейно щастие!

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » съб окт 01, 2011 11:23 am

Здравейте момичета!Ето ме отново и мен :wink: Изтървала съм много поводи на вас и близките ви,за това желая на всички здраве,щастие и много обич :hug: Иве честито и на сестричката ти!Желая и много хармония в отношенията и пламъкът от сватбеният ден ,който е бил в очите им никога да не изгасва :love:
Аз другата седмица приключвам със сезона и се прибираме във Варна.Така цялото ми време ще е за малката-имаме да си наваксваме :D Тя се държа много добре и с това ми улесни работният процес :roll: Да благодаря на господ прекрасна е и е много усмихнато дете :love: От тази седмица вече я захранвам и имаме много весели моменти :P Купихме си книга с около 200 рецепти за пюренца ( които ще споделя и с вас) и се отдаваме на готвене и опознаване на храната :lol:
На всички желая един хубав месец и много поводи за усмивки!
http://www.radikal.ru]Изображение


Потребителски аватар
Elti
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 678
Регистриран на: чет окт 08, 2009 10:07 pm
:: 31 рецепти от Elti
:: 1236 снимки от Elti
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнение от Elti » съб окт 01, 2011 6:16 pm

Здравейте.
Включвам се, че немога да остана безмълвна пред красотите на i4eto3421! :clap: ПОЗДРАВЛЕНИЯ - всичко е много красиво! :thumup: И тортите, и нагиздените пилета, и тази специална кошница, и пиринският таралеж, и платата (които видях в новите снимки) - всичко е прекрасно!!! :gold_cup:
Представям си колко напечено ти е било, но се радвам, че всичко е минало по мед и масло :) Нека така, по мед и масло, да върви и животът на младото семейство. Сестричката ти е била много красива булка.
Нека винаги в живота и на двечките ви, да има много красота и разбирателство.
Изображение

Vyra59, извинявай, че съм пропуснала да те поздравя по случай Рождения ден на братчето. Да е здрав, винаги щастлив и да е до теб (за всичко) като истинско братче.
Изображение

Milena75, сигурна съм, че малката се справя добре, а с времето ще започне да се справя още по-добре. Децата леко се стресират първите дни, точно защото изведнъж изискванията към тях се променят. Търпение и много нежност.

MANI, твоята малка принцеса не мога да спра да я гледам - изящна е и много лъчезарна. Има омайващо излъчване. Да ти е жива, здрава и винаги така усмихната.

При мен нещата са постарому и всеки ден едно и също. Дъщеричката започна училище, ние с таткото ходим на работа и чакаме с нетърпение да дойде петък, та детето да си дойде.
А моят татко тази година се представи като отличен градинар :gold_cup: . Родиха се много домати и аз доста буркани затворих (доматен сок, доматен сос (нещо като домашно пюре), лютеница, лютивка).
Скоро ще вадим картофи (и там май има добра реколта), зелето също е перфектно и има едни огромни зелки. Не случайно за Цветница му спретнах торта с мотив зеленчукова градина :)

Приятни почивни дни!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед окт 02, 2011 7:12 am

Добро неделно утро ви казвам и ви каня на кафенце :) .
Иче,всичко около свтбата е страхотно :thumup: :clap: .
Мани, радвам се,че отново се появи и малката кукла е добре.
Миленче,хубаво е ,че детето се справя само виж,че бавничко но напредва,дано моментите с писането до21-22h.стават все по малко.
Хубав ден от мен!!!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон окт 03, 2011 6:56 am

Добро утро :) ,
хайде на кафенце и да започнем новата седмица с усмивка :) .
Спорна седмица и хубав ден!!!
:flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон окт 03, 2011 10:29 am

Здравейте :D :chef:
Тези дни нямах много време, нападнаха ме камби, карфиоли и моркови :D . Дойде и моят ред за туршиени страсти, справих се благодарение на Д-р Йоткер, но и доста се изморих. Сега вече на работа се приготвям за командировка във В. Търново, надявам се да случа хубаво време и да имам повече време за разходки.
Лека и слънчева нова седмицаИзображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пон окт 03, 2011 8:54 pm

Добър вечер и от мен!Благодаря за милите думи Elti иivkaa7 :hug:
Днес времето беше страхотно и изкарахме почти целият ден на вън с малката,което и се отрази доста добре :P ,но аз и майка се поизморихме.Ужасно бързо мина това лято,курортът е почти празен вече.Това спокойствие е и малко странно след еуфорията,сякаш някой изведнъж е отвел хората :( Дано и другата седмица да е хубаво времето,защото искам да отидем на гости на моята баба на вилата.Решила съм да се пробвам и аз с някоя туршия :roll: но да видим дали ще ми се получат нещата.Утре моето момиче става на 5 месеца и сигурно ще си спретнем скромно парти у дома :love: Хубава и спокойна вечер на всички!
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт окт 04, 2011 7:20 am

Изображение

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/MizszjwDDUo" frameborder="0"></iframe>

Добро утро :)

Няколко дни не мога да стигна до компютъра, но да се надявам че всичко тръгва по нормалния си ред.
Пропуснала съм празници - да са живи и здрави всички, които са имали повод и техните близки :love:
Верче, нека брат ти винаги ти е опора - чудесно е да имаш близък човек с който можеш да споделиш всичко:thumup:
Ива, НЕВЕРОЯТНО КРАСИВИ НЕЩА си приготвила за сватбата. ПОЗДРАВЛЕНИЯ :clap: От сърце желая много здраве, много обич и щастлив семеен живот на младоженците :love:
Миленка, все по-успешно ще се справя Весито с домашните и уроците - тя е старателно дете. Всяко начало е трудно - ти самата си преподавател и знаеш как е :)
Пети, чудесно е че цяло лято малката госпожица събира морски въздух и слънчеви лъчи. Нека е здравичка и не ти създава здравословни проблеми през дългите зимни дни. Сигурно вече е много забавна - покажи ни снимки :wink:

А сега ви желая един прекрасен есенен ден и много усмивкиИзображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена