Подаръци ще има за всички ... ? [2011]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Re: Подаръци ще има за всички ... ? [2011]

Мнение от i4eto3421 » пон дек 12, 2011 8:42 am

Ето и от мен малко подаръци:Душ-гел за мъжете,плетен шал за сестра ми,някой ще се зарадва на елхичка от бонбони и букет от бонбони/ръчно правени/.Купила съм и син свещник/много е красив/,сигурно за свекървата/тя има синя ваза и мисля,че ще седи добре до нея/.За дечицата в яслата-бони-бон,по едно малко шоколадче киндер и по една калинка/бонбонка/.Всичко това закачено на Дядо Коледа/направен от плат/той ще остане за яслата/.За малчо купихме детски компютър и голяма кола/за яслата/.Ами май това е за сега.


Потребителски аватар
cvetkQ
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 114
Регистриран на: пет окт 15, 2010 10:41 pm
:: 6 рецепти от cvetkQ
:: 2 снимки от cvetkQ

Мнение от cvetkQ » пет дек 16, 2011 6:13 pm

Здравейте за сестра ми кукла за мен парфюм за майка ми и баща ми и за баба ми не съм решила а за най - добрата ми приятелка - ще и изпратя картичка :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » ср дек 21, 2011 12:58 pm

Аз още не мога да усетя Коледния дух. :(
И аз съм без работа, но не това е причината. Преди години , когато децата бяха млки и ходихме да избраме подаръци
някакси се вълнуах , а сега ми е тъпо. В понеделник тръгнах да търся на племеницата си подарък, за да почувствам Коледа.
Избрах една кухня с мивка , пералня, котлони и съдомиялна.Много се кефя, а мисля ,че и малката ще е във възторг, когато се сглоби ще е на нейната височина. Племенницата ми е на 3 год и 10 месеца и е на леля съкровището. Връща ме в годините когато и дъщерите ми бяха на нейните години и се вълнуваха , пишеха писма на Дядо Коледа. Сега вече са големи / едната е омъжена /, подаръците за тях ще са под формата на финикийски знаци :) .
Младото семейство има нужда от нова маса и столове за хранене, малката ще ходи на зимен лагер и ще и трябват джобни за ски лифтовете.
Преди украсявахме цялата къща много преди Коледа, а тази година отлагаме , защото искам да го направим двете с дъщеря ми - тя е на 17 г. , но сега са им класната в училище , пък и ходи на курсове, здраво се труди детето и се съобразявам с нейните ангажименти. Дано успеем да се справим навреме.
Но Коледнта нощ предполагам , че ще е изпълена с емоции.
Трябва да купя и по някое подаръче и за приятелките си , нещо малко, но от сърце , затова обмислям днес да поизляза. Аз получих моя подарък от съпруга - нов GSM .
Весела Коледа на всички :chef:


Отговори