Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '11

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '11

Мнение от milena75 » пет дек 16, 2011 10:08 pm

Бони, Elti, благодаря ви за поздравите!
И аз мисля като Бони, че човек сам си кове съдбата и всичко на този свят се връща, но все пак неприятното чувство още не ме напуска. Въпреки това си казвам, че съм имала късмет - обикновенно си държа двата телефона в едно калъфче, понякога там слагам пари и личната карта(като не ми се носи друго портмоне). Този път малко преди случката говорих по другия телефон и после съм го пуснала в чантата без да го прибера в калъфчето, което ме спаси от двойна загуба :). Естествено още на втората минута се обадих на оператора и блокирах картата(поне с някоя сметка да не ме завлекат).
В тази връзка се сблъсках с още едно безумие - теб се те обрали, на всичкото отгоре трябва и да плащаш за това(за преиздаване на каратата). Същото е и с документите за самоличност - ако ти ги откраднат вместо да се опитат да хванат крадеца, те изкарват теб виновен и ти пишат акт(защото си бил "безотговорен" и си позволил да те оберат :? ).
Да го погледнем от добрата му страна - мъжът ми реши да ме успокои след неприятната случка и ме изведе на разходка. Живеем почти в центъра на града, но напоследък много рядко ни остава време за забавление. Ако не беше това днес, кой знае кога щяхме да излезем. Ходихме да видим коледната украса, хубава е, но май вече взе да ни омръзва да гледаме всяка година едно и също. А и някои от лампичките са поизгорели и светлинките са пооредели. Дали заради кризата :wink: или заради повреда, но чувалът на Дядо Коледа липсва :thumdown: , явно тази година ще е по - скромна от към подаръци :roll: .
Разбрах, че в един от моловете има лунапарк, утре сигурно ще го посетим, надявам се да е забавно. А докато мъжът ми и детето са там, аз мога да поразгледам и базара.
Желая ви приятна и весела събота!


Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » съб дек 17, 2011 7:34 am

Добро утро.Днес Православната църква чества Св.Данаил.
Честит имен ден на всички именници.Да сте живи и здрави.Честит празник и на всички бъдещи майки и тези с малки сладки дечица/и аз съм от тях :D /.
Нещо ми е неспокойно станала съм рано,а умирам за сън :? .Може би е от напрежение,предколедно .
Лек и приятен почивен празничен ден.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 17, 2011 9:10 am

Добро утро приятели :) ,
Иче, раничко си станала :wink: ,
а аз ви каня на кафенце в съботната сутрин :) .
Миленче браво за детето :clap: ,а толкова се беше ядосала,но видя ли и твоето дете може да се справи без
да му се подсказва :clap: ,жалко за откраднатият ти телефон,но както се казва всяко зло за добро.Приятно забавление днес на лунапарка :thumbsup: .
Днес или утре си мисля,че е крайно време да украся и аз като Бони съм купила едни топки за елха и съм ги сложила просто ей така на шкафа да
ми напомнят,че е време за украса.
Честит имен ден на всички!!!!
Хубав уйкенд!!!
:eleni: :emotshapka: :eleni:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб дек 17, 2011 9:29 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/3so77-_oUwg[/youtube]

Добро съботно утро :)

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ :clap: :clap: :clap:

Миленка, ето че всяко зло е за добро - след неприятната случка ти се случват хубави неща. Приятна разходка днес и дано намериш хубави подаръци :hug:
Ние снощи си изкарахме едно чудесно Коледно тържество - бях поканена на университетския празник :love: Хубава музика и много танци в приятна компания. Най-доброто беше, че не си служебно обвързан с тези хора и не е нужно да се притесняваш какво и как си казал :wink:
Днес до обяд съм сама и ще поразчистя, а после ще се занимая с украсата :elha: :zwyncheta: :candle:

Хубав почивен ден и спорна домашна работа Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед дек 18, 2011 7:16 am

ஐ.♥.ஐ ДОБРО УТРО, ПРИЯТЕЛИ!
Великолепна неделя изпълнена
с положителни емоции,
радост и много поводи
за щастливи усмивки!
:emotshapka: :zwyncheta: :emotshapka:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед дек 18, 2011 9:14 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/alf7q-t-JAw[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, :hug:
Вчера всички явно много са шетали и украсявали. Никой не се е поавявал в темата :roll: Ние си ходихме след обед до село, така че днес ми е денят за тези занимания :wink:
От сутринта е пекнало едно слънчице сякаш идва не Коледа , а Баба Марта. Иначе духа доста силен вятър :whistle:

Хубав и спорен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед дек 18, 2011 10:52 am

Здравейте! Вчера от разходки не ми остана време да седна пред компютъра. Времето беше чудесно. За разлика от днес. Останаха ни още някои подаръци за купуване, днес ще трябва и тях да вземем, за да можем да ги изпратим на свекърва ми, че с тези наши пощи човек никога не е сигурен дали ще пристигнат навреме. Следобед ще пишем домашни, мъжът ми ще помогоне с чистенето, а аз ще се завъртя в кухнята, че от хайманосване няма кой да сготви :wink: .
Приятна неделя!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон дек 19, 2011 6:35 am

Добро утро да пием кафенце :)
Хубав ден,успешна нова седмица!!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон дек 19, 2011 6:58 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/fGFNmEOntFA[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, :hug:
Вече и у дома грее Коледната украса :elha: :zwyncheta: :candle:
Остава да напълним чувала на Дядо Коледа и всичко ще е ОК :emotshejna:
Тези дни както обикновено ще са доста натоварени, но това са приятни мигове - пазаруване, празничнa суетня :wink:

Желая на всички вас хубава и вълнуваща седмица Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
irinchicata
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 342
Регистриран на: ср авг 12, 2009 10:51 am
:: 49 рецепти от irinchicata
:: 187 снимки от irinchicata

Мнение от irinchicata » пон дек 19, 2011 9:28 am

Изображение


Заключена