Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » ср яну 25, 2012 10:54 pm

Ох, Elti, така ми се иска да съм ти на гости в момента! И при нас вали, вали и вали цял ден, но за съжаление само дъжд, което е доста подтискащо. Вече не помня от колко време не съм излизала да подишам чист въздух на спокойствие. Навън е мрачно, влажно и студено. Искам мека снежна зима и по-бързо да идва лятотоооооооо!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 26, 2012 7:10 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/_YCDAKQQ6Mg[/youtube]

Добро утро :)

Миленка, не е нужно да ходиш чак до Перник - ела в Русе :) Сняг има в изобилие, а вятърът е ураганен - имам чувството, че сме в ракета и излитаме. Цяла нощ духа жесток вятър - навяванията са доста големи. Не зная как ще си подам носа навън и как ще стигна до работа :?
Да си пожелаем топъл ден е малко, нека си спомним за най-горещите летни дни и да се потопим в тях :)

Хубав ден на всички и внимавайте в студа и леда Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет яну 26, 2012 8:33 am

Добро утро :D
Миленчето седи в къщи, а аз се чудя как да изляза за работа :?
Духа и ще ни отвее, а с моите килца мислех че ще го озоря този вятър, ама не :o
Бони, при вас не е ли "код червено"?
Сега се настройвам за работа, каня ви на кафе и топли приказки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет яну 26, 2012 8:40 am

:yee: :yee: :yee: И ние си имаме доволно количество сняг :yee: :yee: :yee: .Голяма радост.Дано да се задържи до почивните дни да направим поне един снежен човек тази зима.А за тази събота имам толкова задачи ,че трябва да е 58 часа за да ми стигне времето :eeek:
Искам да попитам има ли някой следният проблем:На рецептите със снимка не ми се отваря снимката :? .Трябва да вляза в рецептата за да ги видя.
Лек ден на всички.


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет яну 26, 2012 9:10 am

Добро утро приятели :) ,
благодаря ви за поднесените кафенца :D .
Вече и при нас има мноооого сняг и продължава да вали,много е красиво,но да го гледаш от вкъщи на топличко :thumup:
Бони, при вас положението е много тежко код червено,как ли си стигнала на работа :? ,но това е то зима.
Иче,аз имам абсолютно същият проблем,така по ме затруднява но щом се налага отварям рецептата :confused: .
Моята дъщеря снощи се оплака,че много я болят сливиците,дадох и лекатрства,но днес е на училище,срока свъшва и трябва да оформя оценки.
Желая ви прекрасен снежен ден!!!!
:snejenchovek: :emotshapka: :snejenchovek: :emotshapka: :snejenchovek:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет яну 26, 2012 10:38 am

Здравейте! Днес и при нас заваля сняг, но е примесен с дъжд и не го усещаме. За сметка на това пък си имаме силен вятър, комбинацията е просто убийствена! Права е Наталия, че ако има начин човек носа си няма да покаже навън, но няма как като се налага да се ходи на работа. Бони, благодаря за поканата, с най-голямо удоволствие бих прескочила до Русе :). При вас зимата явно е с екстри :roll: - сняг и ураган, какво повече може да иска човек :wink: . Май наистина само спомените от лятото могат да ни стоплят в това време.
Детето вече оздравя и от днес е на училище. При нас сроковете още не са от значение, защото официално нямат оценки, но все пак не е хубаво да изпуска от материала. А и на нея там повече й харесва, с мен каза, че й се налагало повече да учи. Така, че сега поне до обяд съм свободна да си върша моите си задачи, а после ще мисля как да я прибера - училището не е далеч, но докато се приберем ще ни отвее.
Желая ви ползотворен ден и много сгряващи усмивки!

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » чет яну 26, 2012 2:35 pm

Ох момичета ,ако знаете как ви се радвам ,че има сняг.То не е хубаво ама чак малко ви завиждам ,а тук като е греинало едно слъце ,та се чудя кои сезон сме.Порадваите се на белотат и заради мен.ОБИЧАМ ВИ

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » чет яну 26, 2012 3:02 pm

Здравейте веселушки, не съм писала скоро, защото нямаше с какво да се похваля. Вчера изживях нещо страхотно, заредих се с много позитивна енергия, защото направих нещо хубаво. Имах дрехи, които ги събирах след разчистване из гардеробите на село - 7 чувала, и ги дарих в нашата църква Катедралата, освен това на този ден /25 януари/ било и празник - на Св.Григорий, та Отеца ни благослови след като изслушахме празничната литургия. И заради доброто ми дело сега ще ни споменава имената в проповедите си /доколкото разбрах за една година/. Но както и да, важното е че това ме направи много щастлива! Много е зареждащо когато се прави добрина, опитайте :clap: :clap: :clap:

Изображение

От вчера не е спирало да вали, но днес натрупа много, ще има пързалки през уикенда и малчуганите ще са доволни :thumbsup:

Пожелавам ви хубави зимни дни, и всички болни да се излекуват по-скоро! :hug:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет яну 26, 2012 7:26 pm

Маги,здраво си чистила.БРАВО на теб за доброто дело, което сте направили цялото семейство.
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Представям си колко много хора ще са щастливи и ще им е топло.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет яну 26, 2012 8:24 pm

Маги, браво за доброто дело....
Мисля за Бони, там при тях е ужас, поне така разбрах от новините. Дано всички сте добре. Тук навява и утре май ще се ходи пеш на работа, преди години счупих крак и много ме е страх от леда, но трябва да се мобилизирам...
Лека и топла вечер.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена