Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » съб май 12, 2012 6:25 pm

Мили момичета, Верче, Миленка, Дианка /dianakatou/, Наталка, Дианка /didurana/ благодаря ви :hug:
Човека се справи много добре - с няколко пипвания и сгъване на крака го освободи. Аз си го усещах, че е захапан, но сама нищо не можех да направя. Снощи цяла вечер лежах да не го товаря. Все пак от притискането леко има възпаление, но сега си тропам в кухнята и макар и малко да ме боли - все пак ходя.
Ако до понеделник остане болка, все пак ще ида на лекар. Аз си имам стара травма на това коляно и явно ще си му нося последствията :?

На всички вас желая една спокойна и щастлива вечер :love:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб май 12, 2012 9:59 pm

Здравейте, момичета! Моля за помощ, с мъжа ми сме поканени на абитуриентска, ще изпращаме негов племенник, но момчето не сме го виждали повече от 10 години и бих казала, че не го познаваме като характер, предпочитания, вкусове и т.н. знаем само, че обича електротехниката. Моля, дайте ми идея за подарък, не искаме да даваме пари в брой, а да е нещо стойностно и подходящо за млад човек. Нашия син отдавна завърши и не помня много от подаръците :)
Благодаря ви предварително за помощта :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед май 13, 2012 7:15 am

ДОБРО И УСМИХНАТО УТРО,ПРИЯТЕЛИ!
НЕКА ДЕНЯТ ВИ БЪДЕ ВЪЛНУВАЩ И ИЗПЪЛНЕН С МНОГО КРАСИВИ МИГОВЕ!
А СЕГА ,СПОДЕЛЕТЕ СУТРЕШНОТО КАФЕ С МЕН!ЩЕ МИ БЪДЕ ПРИЯТНО!!!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1:
Бони,радвам се,че се чувстваш по-добре,
дано отихне болката ,но все пак посети лекар.
:thumup:
Днес ще сменям една колежка и след малко отивам на работа колкото и да не ми се иска :wink:
така,се бях настроила за дълга почивка,но се налага.
Хубав ден!!!
:flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед май 13, 2012 7:32 am

Добро утро!
Бони, Дианка, Ичето, Миленка, Наталия и другата Дианка, благодаря ви за поздравленията! Обичам ви :love:
Ивка, благодаря за кафенцето, желая ти приятна работа! Едно кафенце и от мен
Изображение
Хубава неделя Изображение
Забравих да попитам - Бони, как е коляното, пожелавам ти бързо възстановяване :thumup:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед май 13, 2012 8:31 am

Добро утро,мили момичета!Денят отново ще бъде прекрасен и най-вече защото ние си го правим такъв :thumbsup:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед май 13, 2012 8:43 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/prh0Dxhk-S4[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, Верче,Дианка, благодаря за кафенцата :hug:
Тази сутрин крачето ми е още по-добре. Снощи го наложих със намачкан пресен зелев лист - отдавна бях чувала и чела за чудесните му качества, но не ми се беше налагало да опитвам. Наистина има ефект от компреса - като станах болката беше изчезнала. Сега като постоях права около закуската малко усещам лека болка, но всичко е далеч по-добре.

Наталия, наистина трудна задачка :? Първи вариант - питаш майката за предпочитания и интереси. Втори вариант - след като си намислила колко парички ще отделиш за подарък да се огледаш за нещо подходящо напр. цифрова рамка за снимки, MP3 player, уред за ел.измервания, златна гривничка или кръстче с верижка, хубав марков парфюм. Успешен избор :)

Хубав ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед май 13, 2012 9:25 am

Добро утро, приятелки :D
Идвам при вас с кафето си
Изображение
Бони, радвам се, че си по-добре и благодаря за идеите за подарък, това за рамка и плеар ми допада, като не знам предпочитания не смея да мисля за козметика.
Хубав и весел ден, момичета :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед май 13, 2012 1:19 pm

wallpaper_1353-7.jpg
Щом има толкова компания на кафе,присъединявам се и аз :) Добър ден на всички !!!Бони ,радвамсе,че и след нощта си о.к.Пази се малко,защото и аз така нали съм "пушка" :yee: и искам винаги сама да се оправям и да не разчитам на никого си бях пукнала костта на малкото пръстче на крака и все още ме боли .Остави ,че като трябва да обуя по-високи обувки направо ми се вие свят...Днес ,тук е ден на майката .Получих много картички и пожелания от децата,като най-малкия бе нарисувал 2 сърца ,едно до друго и пишеше:ЗА ТЕБ ,НАРИСУВАХ Я С ЦЯЛАТА МИ ОБИЧ КЪМ ТЕБ.Как да не ги обичаш,ядосват ни ,тревожат ни,но в крайна сметка живеем за тях ,да ни радват и да ни дават смисъл на живота. :love: MAMI 48,къде си тия дни ,надявам се,че си добре,весел и спокоен неделен ден!!!Magi12311, как си ,ела да пийнеш едно кафедаки,работата няма край

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » нед май 13, 2012 7:57 pm

Хаиде и аз да се разпиша .То маи вече е късничко за кафе ,че после да не броя овце. :eek: Диана права си че работата краи няма ,но и като трябва да се свърши и чака мен .....Гледам да наваксам ,от утре пак на педали.Пожелавам ви една красива и романтична вечер момичета. :winkiss:

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » пон май 14, 2012 6:50 am

Добро утро момичета и успешна нова седмица. :flow2: Дано сте си починали и заредили през уикенда.Аз естествено пак хуквам по задачи. :cursing:


Заключена