Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » вт авг 21, 2012 11:06 am

Бони, честит рожденик
Да е жив и здрав, много да ви радва
С пожелание за здраве и безброй незабравими мигове, правещи го винаги усмихнат
Това е за мама
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 21, 2012 2:49 pm

БОНИ ,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ СИНА!МНОГО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ В ЖИВОТА!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 21, 2012 5:30 pm

Момичета, прави ми впечетление, че Маги \ Гърция \, скоро не ни е писала - МАГИ,къде си, пиши мила, дано всичко да е добре около теб. РЕНИ,има ли подобрение при теб,когато прочета за проблем при която и да е от вас, го изживявам, все едно,че се отнася за мое дете - така ви приемам, като мои деца и затова насочвам цялата си положителна енергия към вас, не искам да боледувате, нека сте здрави и да се грижите за семействата си.Простете ми, днес ми е едно по -особенно,малко носталгично, леко тъжно, но съзнавам, че много ви обичам, всички вас, мили момичета.

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » вт авг 21, 2012 5:53 pm

Кате, благодаря за загриженоста.При мен малко се пообъркаха нешата,но ще се оправим.Не е нещо кои знае какво.Моята половинка нали лятото има много работа ,става сутрин в 4ч и хуква.Като се разбута тои ,ставам и аз,и от тук от там та до обед не мога да седна.После съм като пребита,а и артрита ми взе да се обажда и не мога да си свърша работата така бързо както искам и все се ядосвам на себе си.Днес вадих всичко от диваните и гардеробите ,че бях сложила нафталин,та да ги проветря и сега съм малко като.................Та така.Слез ,качи се и малко се разкапах.А на Бони да и е жив и здрав рожденника,много да я радва и много успехи :gift: :cake: :giflo1:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 21, 2012 6:29 pm

Привет, Маги, много се радвам, че сте добре, дано да е така винаги,относно работата - тя,никога няма да свърши, затова гледай да си добре и си пази нервите, не се ядосвай на себе си,не е малко това, което правиш, не бъди максималистка, карай по -спокойно.Прекрасна вечер, Маги, на теб и семейството ти,прегръщам те -Катя.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 21, 2012 7:36 pm

Мила ,Мами,имаме нещо специално за теб ,пръстчето на Зарко се спря на ето този букет

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт авг 21, 2012 8:46 pm

Изображение

Бони,Честит Рожден ден,на твойто голямо лъвче!
Нека изворът на щастието поръси с кристалните си водни капки пътя на твоите копнежи.
Живей, предай се на обятията на младостта и нека всяко твое намерение бъде сбъдната мечта!

Бъди,живо и здраво,голямо лъвче и нека щастието,озарява всеки ден,от твоя живот,за да са щастливи всички около теб!
Изображение

И нещо за любящата мама:
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 21, 2012 9:07 pm

Милички, Дидка и Зарко, нямате си дори представа, как ми въздейства този прекрасен букет, направо ме стопли - цвете се дарява от обич, благодаря ви, душици сладки, от сърце ви благодаря.Дидка, днес,без особени причини,ми стана едно тъжно,навярно всеки има подобни моменти, но как да тъжа, щом две мили същества ми изпратиха букет, дано никога при вас да няма тъжни мигове, само щастие и радост да ви спохождат.Още веднъж -благодаря ви, слънчица мили,лека и спокойна нощ.

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт авг 21, 2012 9:08 pm

Катенце,не унивай миличка.И на мене често ми се случва да съм в подобно настроение.Но,не се притеснявай,защото имаш нашата безрезервна любов!Ако мога да ти помогна с нещо,веднага ще го направя.За всяко момиче от тук.
Обичам ви!

Катенце,нещо за теб,миличка

Изображение
Изображение

Изображение

Спокойна нощ,на всички!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 21, 2012 9:16 pm

НИНКА,благодаря ти миличка, още в самото начало бях сигурна,че ти си едно момиче с голямо и добро сърце, ето, не съм се излъгала, за пореден път, с внимание и такт действаш успокояващо, за което от сърце ти благодаря.Лека и спокойна вечер, мило момиче.


Заключена