Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » вт авг 07, 2012 8:07 pm

Ей че маси и коктейли ,браво,но нали сме все пак кулинарен форум..... :thumup: :thumup: Голяма работа сме ние.Нинка,мерси -супер маса!Ивка,нямам търпение да се видим!Бони,с такъв хумор ни каза,че си паднала ,миличка,че не драснах нито ред.Дано да си добре,мисля за теб !И въобще за всички........ :winkiss: :winkiss: :winkiss: Диди,видях ,че си на линия,как сте вие,накъде сте?Миленка знам,че си почива........Мами :hug: Сигурно пропускам някой,но не е нарочно...Сега ще ровя в сайта за питка за прощъпулник,да я пробвам предварително,че като го гледам ,може да е скоро.Лека нощ,милички!Маги,на теб ти пиша ,но здрасти и от тук!


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт авг 07, 2012 8:14 pm

talasina.jpg
midia.jpg
dakos.jpg
Добър вечер,момичета!!!БОНИ,независимо,че си контузена,предложила си коктейлче и си готова за емоции....Браво,и така трябва да е ,само ако не можем да се движим и пак не трябва да шпадаме духом.Желая ти бързо възстановяване напълно и готова за почивка.И аз евентуално другата седмица ще пътувам за БГ.Тук е толкова голяма жега до 43 гр. стигат температурите,надявах се,че в БГ. е по-нормално,но виждам,че и вас ви мори жега.Единствено плаж,по-леки яденета,сянка и климатици,иначе ....жив ужас.Друго ново почти няма,виждам,че сте на линия по-вечето,но на мен ми е малко трудно да съм активна,защото предпочитам лятото да го уползотворя възможно най-рационално.Иска ми се сутрин повечко да спя,разлияни мероприятия,концерти или вечер разходка покрай морето,нещо,което поне ме
suvlaki.jpg
н ме релаксира страхотно,и обикновено се прибираме по малките часове,затова и сутрин нещо не ми се става,дане си мислите,че съм поспаланка :yee: :yee: На всички Веселушки лека и спокойна вечер,на празнувалите здрави и щастливи ,и не забравяйте,че щастието на всички ни се крие в дребните неща от живота!!! :) :) :)
morski rakovini i t.n..jpg
Както разбрахте понеже липсвам доста,и понеже все пак сме не само готвачи,а и ВЕСЕЛИ ГОТВАЧИ,тази вечер вечерята я поднасям аз,тъй като в последно време даже за кафе ме няма ,заповядайте на гръцка маса :) ,менюто ми е малко разнообразно,опитвам се да ви представя малко по-различни вкусове...и накрая и сладка и узо от нашия остров,който е и производител,да Ви е сладко!!!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт авг 07, 2012 8:59 pm

bugaca.jpg
torta s more.jpg
greek kouzina.jpg
uzo kraj moreto.jpg
Дидка,тук съм,но както виждаш готвя,за виртуалната ми вечеря,За да не пропусна някой лека вечер на всички,наистина сме супер!!!Отивам за десерти и пиене :hungry: :yee:
gliko tu kutaliu.jpg

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт авг 07, 2012 11:14 pm

Здравейте, мили приятели!

Напоследък нямам много време да се отпусна във вашата приятна компания.
Искам да ви почерпя за рождения си ден (макар и малко късничко).
Изображение

Лека нощ ви желая!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 07, 2012 11:51 pm

Сладкишче/Таня нали?/,да си жива ,здрава,щастлива и все така сладка,като псевдонима,който носиш :flow2: :flow2: :flow1: :wine: :heart: :giflo2: :giflo1: :sun: :music: От всичко хубаво да имаш в живота!
Дидка,кво ме направи ти!?То наистина трябва време за такава софра!Наистина това е кулинарен форум гледаш и огладняваш при вида им.......Едно е да подредиш всичко в чинията,свещи ,покривки,цветя,друго е да /извинете/пльоснеш яденето в чинията :D .Дори и да няма свещи все пак малко естетика като се вложи .......да ти е кеф да седнеш.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср авг 08, 2012 7:18 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/NQSLsgKLIhk[/youtube]

Добро утро :)

Йоанка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - БЪДИ ЗДРАВА, УСМИХНАТА И ЩАСТЛИВА И НЕКА ДОБРОТО ДА Е ВИНАГИ С ТЕБ :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1: :flow1:

Рени, щом трябва да лежиш и да си почиваш, ще го правиш - сега ще се въртят около теб и ще разберат че могат и да ти помагат малко повече в ежедневието :roll: Желая ти бързо възстановяване - във Варна има добри лекари, слушай ги :hug:

Дианка, такава разкошна маса си сложила - как да не се изкуши човек :D

Ани, Дианка, почти нищо ми няма вече на крачето - остана лека болка, но то е от натъртването :wink:

Аз приключвам вече с първото кафе и зачезвам - на вас желая хубав, усмихнат и спорен ден с много усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср авг 08, 2012 8:08 am

Добро утро!Има ли сънливки тук или само ранобудни :D Станала съм рано да ви направя кафе ,айрян и топли закуски.Заповядайте!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср авг 08, 2012 8:14 am

sladki64e ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Изображение
Бъди здрава и много щастлива :cake: :giflo2:
Бони, внимавай с балета :wink: поне още 3-4 дена се пази.
Момичета, бъзро поднасям по кафе, днес ме чака повечко работа
Изображение
Хубав ден и много усмивки :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср авг 08, 2012 8:15 am

Хоп и банички........

Потребителски аватар
borissova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 79
Регистриран на: вт авг 07, 2012 10:13 am
:: 10 рецепти от borissova
:: 34 снимки от borissova

Мнение от borissova » ср авг 08, 2012 8:17 am

milano_25.jpg
Добро утро, didurana! :)
"То целият свят е болен, синко. Едни от това, Други от онова. Няма здрав човек на света. Гледаш, тялото желязно, а душата — гнила." /Елин Пелин/


Заключена