Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » ср окт 24, 2012 4:33 am

293711_499640210070988_14701649_n.jpg
Добро утро с усмивка!
Кафето пристига горчиво и черно :)
Доброто начало не е без значение, макар,
че се започва от незначителното....
Вчера е било само сън, а утре - блян!
Но добре изживяното днес прави вчерашния
ден щастлив сън, а утрешния - прекрасно видение.
Затова обърни взор към новия ден и поздрави зората!
Добър и хубав ден, и...не
забравяйте голямото значение на малките жестове!

Нинка, радвам се,че сте добре,
то ежедневието се върти ли върти :eeek: .
Дианка и аз като Миленка се разсмях от сърце :D,
е все пак си имала и друг вариант,което е добре :thumup:
Миленче,работата няма край така е,аз също като тебе съм направила доста турший и
пак се изкушавам да правя още и още,но като си ги обичаме :) ,
успешно приготвяне на камбито днес.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср окт 24, 2012 7:07 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/IDlCBkEMGwo[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, благодаря за кафето - и аз съм на тази вълна в момента :coffee: и с невероятната мелодия на Теодосий Спасов :music:

Нинка, радвам се че се "обаждаш" :hug:

Дианка, нека все така къщата ви е пълна с гости по щастливи поводи, а и без :wink: Ние също много обичаме гости - то си личи от това, което пиша. Не е нужно да са специално поканени и със специална подготовка - важно е душата ти да е отворена и приказките да са сладки :D Много се радвам за Ани - тези дни си мислех за нея и защо не се обажда :thinking: Поздрави и от мен и дано скоро да се появи :giflo1:

Миленка, бъдете здрави - това с тичането насам-натам ми е познато. Колегата ти е така и той непрекъснато, но този семестър му е толкова наситен, че е от сутрин до вечер :roll:

Кате, :hug:

Хубав и слънчев ден на всички с много щастливи мигове Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср окт 24, 2012 10:24 am

Добро утро и красив ден и мен, момичета :)

Диана, посмях се с твоята баклава :D да е живо и здраво детето, какъв хубав спомен ти е подарило :)

Кафетата ви ухаят чак при мен, само като отворя сайта на тази тема и ми се допива :)
Седнала съм сега с кафето и ви чета. Отдавна не съм имала възможността да отделя време за тази тема, както е разказала Нинка, завърти ли се ежедневието по-шеметно, личното време е винаги първото, което се ущърбява.

Първото и най-важното, което искам да ви кажа, е, че много се радвам, че всички за здрави и в добро настроение!
Радвам с всички празнували, да са им честити поводите и да се честят!

Аз днес късно станах, защото вчера цял ден и цяла нощ от болки не можах да си намеря място, и съм заспала едва призори... Сега също не е кой знае колко по-добре. Така като гледам, май няма да се размине без лекар, за жалост :confused: Поне в момента нямам поръчки и мога да си позволя да бездействам. През изминалите месеци напрежението беше неимоверно, една приятелка сега твърди, че може болките да са психосоматични, за да дръпна аварийната спирачка, както тя се изразява. Така или иначе, принудена съм да седя и вместо да бездействам, реших да пиша тук :)

Липсваше ми времето сред вас :love:

Приятен ден на всички, предлагам ви предиобедна пауза и закуска :)

ИзображениеИзображениеИзображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 24, 2012 10:40 am

Привет, мили момичета, чета ви и ми става весело за случая с баклавата - да е живо и здраво детенцето,другото са подробности.Рали,дано скоро намериш , разрешение на проблема с краката,действай по - експедитивно.Прекрасен ден, на всички. :winkiss: :sun: :winkiss: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср окт 24, 2012 11:04 am

esen.jpeg
Добро утро, и от мен! Да ,РАЛИ ,чудесен спомен,всичко лепнеше ,сякаш се намираме в цех за лепило ,дъщеря ми понеже сиропираните сладки и са слабото място ,негодуваше и мърмореше ,че сто пъти по-добре е било да приземи тортата и ....всичко това и с гости....един да събира счупени стъкла ,друг да се смее и трети да чисти ,каквото може,добре,че са наши хора и не се засягат :yee: Есента влиза с пълна сила,трябва в скоро време и килими те да застеля,защото почти всички се разхождат боси и носталгично си миослят ,че лятото ще се върне ,след сравнителното топлите дни,които имаме....но аз хубаво нареждам да се обуват пантофи :read: не,че някой ме следва ,но и затова ги наболяват гърлата и лееееко подсмърчат....ами зима идва,бе хора .Вчера ,малкия ми се разхожда по едни бермуди и гол,и бос...Ужас и миналата година ,същия кошмар бос и това е...сякаш след 10 тина минути ще отиваме на плаж ?! Не зная при Вас как е ,но това мъжкото нито се води,нито се кара ,дето има една приказка ,виж момичетата са по-различно,след втората забележка е приключило.Ох,търпение....ще пораснат и с друго ще ми се опъват нервите ,но дотогава :eek: :? Днес ,много кафета поднесени,МАМИ ами ти къде си,мила дето питаш за всички?! :love: Ето го и моето кафе,заповядайте и кекса ,и надявам се денят ни да е пълен само с хубави мисли и усмихнати хора!!!Ползотворен ден!!!
kafes filtrou.jpeg
keks s krema kafe.jpeg
КАТЕ,пишейки току-що те видях и се радвам,че си добре ,вярно е да сме здрави всичко останало е подробностти.РАЛИ,отиди на лекар ,защото и аз съм самозван доктор и ме боли ужасно и мен левия крак и все чакам да отмине болката,както дойде ,но уви.... :huh:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср окт 24, 2012 2:14 pm

Привет и от мен!Имам много работа тия дни и затова съм толкова кратка!Дианка,поздрави специално Ани от мен,кажи й че много ги мислех как са и я чакам и тук,и в скайп.Алиана,страхотни вкусотийки си поднесла,няма да откажа.Утре чакам с нетърпение сестра ми с децата да дойде.В събота ще обикалям за дебело яке и топли обувки за малчо,че да не ни изненада баба зима рязко.Вече всичко е възможно,свидетели сме на това.......Приятен следобед,ако имам възможност,довечера ще пиша пак.Целувки.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср окт 24, 2012 7:07 pm

Дидка, тъкмо се чудех къде си :?
а ето ти се появи радвам се,че си добре :)
47445_415667928500999_789779553_n.jpg
Скъпи приятели, пожелавам ви прекрасна
вечер с много настроение и незабравими
мигове! Бъдете истински щастливи!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 24, 2012 10:01 pm

Мили момичета, някоя от вас знае ли нещо за Верчето,нещо лошо й се бе случило и от тогава не е писала, дано всичко лошо да е минало и тя да е добре,моля, ако знаете пишете.Спокойна и лека вечер. :winkiss: :night: :winkiss: :hug:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » ср окт 24, 2012 11:33 pm

И в този късен час,при вас пристига.............КОЙ? Баба Нина..... :D
Дианка,при мене положението е същото,мила.С дъщеря ми,никакви проблеми до сега не съм имала,но...като гледам момчетата,няма да ми се размине.Като ги помоля да си обуят пантофките,се скриват някъде и след малко се чува едно потропване и кикотене.Гледам-мойте обувки,с най-високите токчета и то,най-новите.На въпроса ми,е защо така,отговорът е:така ни е по-удобно.Представи си само,колко е "удобно" ,след като се кършат като някои примадони от старите ленти... :wink: А,понякога и с грим и червило,което толкова "добре" поставят,че все едно устните им са напомпани със силикон....и какви ли не още подобни циркови изпълнения.За сега-добре,но като пораснат,направо да си призная честно,много ме е страх.
Въпреки,че аз усетих разликата преди и след майчинството ми,и то в положителна посока,сред младежите,с които съм по цял ден,но все пак,има и такива,които все се замесват в скандали и в неприятни сцени и си представям,че един ден,такива може да са и моите деца......А,иначе,толкова са сладки всичките и няма да преувелича,ако кажа,че си ги обичам като мои деца и на всяко бих помогнала,ако имам тази възможност,само да се чувстват добре защитени.Все пак,те са още деца,макар и на 20....И точно на тях,се падна най-трудната мисия,а именно да израстнат като ЧОВЕЦИ,сред озверилото ни се общество.Но,дано да са ни живи и здрави всичките!Това е най-важното!За всичко останало,се намира решение и така.....

Хайде сега,спинкайте спокойно............
Целувки от мен,за лека нощ. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :yawn: :yawn: :yawn: :night: :night: :night:

О,Катенци и аз се притеснявам за Верчето.До колкото си спомням,последно като писа,нещо не беше в настроение.Само дано,не й се е случило нещо лошо.Дано,всички да са добре!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » ср окт 24, 2012 11:41 pm

Рали,виждам те :) ,ЛЕКА НОЩ,мила!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена