Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » чет окт 18, 2012 9:29 am

Добро утро и от мен!
Бони, Иве, Русовелка, благодаря за :coffee:
Иве, и аз бих постъпила както Бони те посъветва. Дано да не са се развалили бурканите! :thumup:
Сервирам и аз по едно :coffee:
Маги, честит рожден ден! Желая ти много здраве, късмет, обичта на хората, които и ти обичаш! Бъди щастлива и обичана! :giflo2:
Изображение
Хубав слънчев есенен ден :sun: :sun: :sun:
Кате, честито ново телефонче - да си го ползваш със здраве! :hug:
Последна промяна от vyra59 на чет окт 18, 2012 9:58 am, променено общо 1 път.
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет окт 18, 2012 9:32 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,МАГИ,ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА!
Ивка,споко,всичко ще е наред с туршията.
Кате,честита нова придобивка,да си я ползваш със здраве!
Вчера реших да почистя кухн.шкафове,но като отворих тях стигнах и до килера..И хайде да прибера летните и омалелите дрешки,и още това и онова/възползвах се ,че мъжете :wink: излязоха по мъжки/.Изхвърлих доста неща.Защо прибираме разни неща с мисълта,че ще ни потрябват :thinking: :thinking: .Вие така ли сте?Всичко,което отдавна не е ползвано ,,излетя,,.Стари обувки изчезнаха,май правят място за нови :innocent: :roll: Както и да е днес ставам и все още съм уморена...оф,трудно ми е,дори с успешна операция,не е вече същото.
Хайде,мили,много се отплеснах,приятен ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет окт 18, 2012 9:55 am

Добро утро,милички, правите ме толкова щастлива с вашите неподправени и сърдечни пожелания - БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ.ДИАНКА, думите ти отекват дълбоко в душата ми,аз също те чувствам, като моето мило момиче,ти си невероятно реална,мила и много сърдечна - благодаря,че има такива положителни и прекрасни хора,като теб,обичам те, Дианка :winkiss: :heart:.Прекрасен ден на всички. :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :winkiss: :sun: :music:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет окт 18, 2012 10:00 am

Здравейте!
Тук отново струи такъв позитивизъм,че на човек не му се отделя от екрана на компютъра!
Бони, благодаря за прекрасната мелодия!
Маги, честит рожден ден със закъснение! Пожелавам ти много здраве, късмет и добри приятели, на които да се облегнеш в трудни моменти!
Изображение
Ивка, аз също бих те посъветвала първо да отвориш туршията и да провериш как е на вкус. Ако е хубава започвайте да я ядете. Знам, че зелето като е готово се пресича с натриев бензоат, ако искаш провери дали на същия принцип не можеш да спреш ферментацията и на твоите буркани.
Кате, със здраве да си ползваш новия телефон и по-честичко да се чуваш от него с дъщеря си!Като чета как ти и Дианка пишете за близките си, които са далеч, и аз като Нинка се замислям какво ли ще стане ако и моето дете реши да излезе едни ден в чужбина. С мъжа ми понякога даже в кръга на шегата си говорим, че ако това се случи, ще зарежем всичко тук и ще отидем при нея(стига да има кой да ни иска :wink: ).
Дидка, Вяра, виждам, че и вие сте тук, днес няма да си пия сама кафето.
Дидка, аз съм същата като теб - трупам, трупам и после се чудя къде да прибирам, докато не ме хванат дяволите и не реша всичко да разчистя. Дрехи на детето не обичам да изхвърлям и ги давам на една приятелка, чиято дъщеричка е с две годоно по-малка от Весито, тя пък после ги прехвърля на други. С обувките е малко по-сложно, те почти винаги потеглят към казана, защото са вечно ожулени или деформирани. Преди една седмица реших да изпера едни маратонки, които бях по-запазени и да й ги дам. Сложих ги пералнята, но в бързината съм объркала градусите и съм ги сложила на 80 :ooppss: - резултатът беше отчайващ - подметките и на двете се бяха отлепили от обувките, та и те отидоха на боклука.
Навън времето е страхотно, днес явно пак ще ни очаква топъл октомврийски ден. Смятам като взема детето от училище да се поразходим малко.
Желая ви много приятни емоции и спорни дела!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет окт 18, 2012 10:26 am

МАГИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - Пожелавам ти, здраве,щастие,късмет и много,много успехи - :giflo2: :giflo1: :giflo2: :gift: :cake: :hug: :winkiss: :hug: :celebrate: :flow2: :celebrate: :flow2: :celebrate: :baloons:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет окт 18, 2012 12:26 pm

Наборче,Честит Рожден Ден!ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Маги,от сърце,ти пожелавам,да си жива и здрава,все така лъчезарна и добричка!Бъди много,много щастлива и обичана!И те моля,да влизаш по-често в нашия форум,защото много ми липсваш!

И на всички приятелчета,пожелавам прекрасен ден,с много усмивки и любов!
Изображение
ИзображениеИзображение

И специален поздрав,с любимата ми гръцка песничка и изпълнител.


Който си го може,си го може!Две мнения по въпроса НЯМА!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет окт 19, 2012 7:10 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/4bDI2WtS3Dw[/youtube]

Добро петъчно утро :)

Толкова ми е хубаво че идват почивни дни - очакваме отново гости. Обичам къщата ни да е пълна - така се чувстваш жив и обичан :love: Намислила съм менюто - остава като се върна от работа да действам :tongue:
Надявам се и времето навън да е слънчево и усмихнато, за да става за разходки :sun:

"Настоящето е това, което минава неусетно покрай нас, докато премисляме миналото и се тревожим за бъдещето."

Хубав и усмихнат ден на всички и приятен уикенд Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет окт 19, 2012 8:10 am

58313_481313848556875_118123866_n.jpg
ДОБРО,ТОПЛО И УСМИХНАТО УТРО
НА ВСИЧКИ В ПЕТЪК!ХАЙДЕ НА КАФЕ!
Кафето е радост и почивка,повод за размисъл, усмивки, вдъхновение и споделеност,
един наистина прекрасен ритуал,време за приятелски разговор и за усмивка!
Нека се насладим на днешната доза ароматно кафе!
Приказно вълшебен Петък имате от мен Приятели!

Бони :hug:
Приятно посрещане на гостите,
много забавления и разходки :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 19, 2012 8:33 am

Добро утро,мили приятелки - Бони,Ивка, големи сладурчета сте, пак примамливо поднесено кафе и много настроение и пожелания,ето и от мен :coffee: ,Бони, весело изкарване с гостите,Ивче - чудесен ден на теб :hug: :hug: :hug: Весел и успешен ден на всички - :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :flow2: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 19, 2012 9:05 am

Добро утро и от мен!
Миленка,и аз не ги изхвърлям.Засега ги прибирам с надеждата да имам второ.Ако бях по-млада,по-здрава ,може би щях да имам три,както съм си мислела ...Ако пък остана с едно,ще ги дам на познати да ги ползват.
Лека работа ,спорен ден!


Заключена