Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » ср окт 31, 2012 11:33 am

esen.jpg
Добро утро ,присъединявам се към поднесените кафета ,днес искам да съм от сутринта ,защото тия дни ми липсвахте осезателно и разбирам защо форума води до пристрастяване....ами това е приятелски настроени момичета , ,съпричастни и супер. :clap: ВЯРА,радвам се , че настроението и духа са на ниво ,все така.МИЛЕНКА,и аз ще съм наоколо ,виждам ,че и Ивка е на линия и една приятна изненада МАГИ12311,аз очаквах ,че се обаждаш от БГ.Да ти кажа честно ,и на мен куфарите ми са стояли в изходно положение доста време до "второ нареждане",но така е когато сме по острови и се влияем и от времето ,и от бюрокрация и какво ли още не.Бързо оздравяване на Христо и много поздрави и ....търпение му е майката,радвам се ,че си добре ,бъди здрава.Колкото до МАМИ ,две двадесетгодишни ги слага за майтап в джоба си .МАМИ,много си ми мила и винаги с една ,блага дума.Една бг. поговорка гласи"Блага дума ,железни врати отваря ."За теб важи с пълна сила и затова :hug: БОНИ,вчерашната ми виртуална екскурзия ,малко бе посветена на теб,усетих,че Гърция ,толкова близка ,а същевременно непозната ти е тръпка, :love: След хубавата компания ,отивам да пошетам ,тук им казвам (отивам да се правя на домакиня),пък прави и обратно ако можеш.....клиентелата(домашната ,разбира се ) мен чака .РАЛИ,винаги си ми правела впечатление ,още преди да започна да пиша.Сега ,разбирам защо...една интересна личност ,един талант по начина на изразяване и "една мъжка жена",радвам се ,че имам възможност да поделям кафето си с всички вас.Колкото до Патрик ,от всичко внимателно прочетено ,лично аз стигам до заключението ,че е силен характер и ще вземе правилно решение .Аз също се замисл;их доста и ме провлиматизира всичко ,което ви се е случило ,защото и аз съм майка ,но и по друг повод .Тук,бях свидетелка на подобен случай ,в крайна сметка всеки си намери пътя,но извода за мен остана ,че децата трябва в такива случаи страдат ,някак нечестно...и аз като майка бих страдала още по-вече,малко късно пиша ,но днес прочетох всички .Желая вичко,което е най-добро,а на теб тая искра ,която носиш да пламти гордо!!!Лек ден :heart: :sun: :heart: Още сме на 22 гр. .топло и приятно,да видим какво ни очаква ,"САНДИ",направи толкова поразии в САЩ,горките хора....без да искам мисля за всички!!!


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср окт 31, 2012 12:38 pm

Здравейте момичета Ето на това се смях от сърце Не знам дали ще ви хареса
Семейство се кани да отива на театър. Облечени официално както се полага. Мъжът оставя включено осветлението в хола. За всеки случай. Покрива клетката на папагала да не се тревожи птицата. Изгонва котката на двора, включва алармата и вика такси. Таксито пристига на време. В момента в който излизат обаче котката се шмугва вътре. / Животинчето много добре знае че когато стопаните ги няма може да си поиграе спокойно с папагала. / Жената тръгва към таксито, а мъжът се връща да изгони котката. Жената влиза в колата и на учуденият поглед на таксиджията отговаря :
. Мъжът ми се върна да каже лека нощ на мама и ще дойде.
Котката обаче усетила че положението се влошава избягала по стълбите на втория етаж. Мъжът след нея. Докато я хване се позабавил и когато най-накрая се качил в колата жена леко изнервена го попитала къде се мотае толкова. Той отговаря :
- Тоя звяр ме забави. Като ме видя и се шмугна под леглото. Наложи се да я измъкна от там със спининга. Изподра ми ръцете, но аз и метнах едно одеало на главата, и след това я изсурнах надолу по стълбите. На края я захвърлих в градината, и вече съм готов за една приятна вечер.

scleri
Кана кафе

Мнения: 562
Регистриран на: Съб Юли 10, 2010 12:14 pm
Пол:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 31, 2012 1:32 pm

:winkiss: :giflo1: :winkiss: :giflo1: :music: :sun: :music: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: Привет,мили и сладки мои приятелки, напълнихте ми очите и душата - толкова красиви изгледи,кафета,кошница с плодове и т.н.,много ви се радвам, а като виждам сайта пълен -направо съм щастлива.ДИАНКА,благодаря ти за поредните топли и сърдечни думи,мога само да ти кажа - обичам те,ДИАНКА.МАГИ,съжелявам, че така се е получило при вас, дано Христо скоро се оправи и ще потеглите към децата, благодаря за милите думи, не разбрах само защо ме зачеркна в скайп - да си жива и здрава,така си мислила, така си направила, аз бях ти споменала в разговор,че не мога да се сърдя или да мразя.ВЕРЧЕ,само така миличка, точно такава ми допадаш - само напред и само нагоре.Сега, пожелавам на всички прекрасен, успешен и спокоен ден,бъдете щастливи.

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср окт 31, 2012 1:35 pm

А на мен пък ми се развали настроението...и ще ви занимая с това :( Започвам да се чувствам много изолирана и някак си сякаш съм от друга планета.
Днес една прителка ми изпрати линка на едно дванайсетгодишно!!! българско момиченце, което било спечелило титла за най-красива на планетата. Приятелката ми го изпраща като нещо хубаво, с което можем да се гордеем. Аз отварям и виждам снимките на едно гримирано като голяма жена дете, на което е отнето всичко детско. С рози на главата, по червени бански и българското занаме като ешарп. С кърваво червени устни и с дебела очна линия. На другата снимката е с изкривен хълбок, в доста педофилска поза. Мен такива снимки ме натъжават и разгневяват. И не спирам да се питам какво всъщност кара хората да се чувстват горди, като видят едно опошлено детство. Има коментари от рода на "това е българската красота" и "ние сме най-красивите". Това ли ни е останало на нас, да се мислим за най-красиви и да го мислим за най-важно?! Непонятно ми е как може майки да допускат невръстните им дъщери да позират съблазнително и ДА СЕ ГОРДЕЯТ с това...Не всички снимки на момичето са тикива, но има И такива. Аз съм на мнение, че българката е била много по-хубава, когато не е показвала толкова от плътта си, защото е излъчвала чистота. Да се гордееш с това, че дъщеря ти има стегнат задник или се снима с нацупени устни, на мен ми напомня за сводничество, съжалявам много...
И аз съм ходила по бански и къса тениска, и по монокини на плажа, почти всички ходехме така. Но на нас ни липсваше мръснишкия поглед и желанието да съблазняваме, а само някой да ни загледаше по-дълго, се изчервявахме до дъното на душите си и се възпротивявахме решително! А не да се чувстваме комфортно в ролите на лолити и сексуални обекти... (И недай си Боже баща ми или майка ми да ме бяха видели така! И двамата бяха много модерни и напредъчни хора, но не бъркаха напредъка с безморалност.) Тук, където живея, момичетата са далеч от тези евтини начини на самоппезентация, по-точно има ги и тези, но те са представителки на най-низките прослойки на обществото. И обществото се бори с педофилията. Затова пък дъщерите на приятелките ми в БГ масово позират с устички като скумрийки и изкривени настрани дупета :( Тази тенденция е едно от нещата, които най-много ме нараняват, когато става въпрос за България.

Слагам ви линковете...
http://dete.bg/n/12godishna-bulgarka-na ... .7221.html
http://en.redmodels.bg/model/5094
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 31, 2012 2:08 pm

РАЛИ,напълно споделям мнението ти и се радвам,че има такива, като теб - трезвомислещи хора,но,мила,огледай се и виж - колко пошлост,колко е изкривена представата за етика,красота и гордост, тук в ВГ,това не прави впечетление,важното е да си известен,да си в шоуто,в играта.

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » ср окт 31, 2012 2:10 pm

Кате така се получи със скаипа,нали отказах интернет и в БГ имам друг скаип.Помислих си ,че като си ида ще пусна ново пълномощно и пак ще си приказваме.Да ама не .То не било както аз си го мисля и искам .И сега се чудя още колко време ще съм тук и изобщо да го започвам ли пак наново. Даи акъл какво да правя?
Така обърках и оплетох конците ,че няма на къде.А това дето си го мислиш .......генерална грешка правиш ..Ами .......... в общи линии това се получи и съжалявам ,ако си помислила нещо .Просто грешката е моя,и маи двата скаипа трябва да ги обединя. :ooppss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср окт 31, 2012 2:15 pm

МАГИ, не се притеснявай, нищо не се е случило, за мен оставаш, като един приятен и мил човек.Всичко добро ти пожелавам, весело и щастливо пребиваване в ВГ.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср окт 31, 2012 6:15 pm

Днес обещах да съм активна и го правя....РАЛИ,току-що разглеждах снимките на 12 годишното момиче.Аз също имам почти 12 г. момиче (11,5г.) В моите очи най-красивото,нали си е мое ,но не е точно така.Зълва ми веджъж я бе взела на разходка ,и връщайки се ми разказаха ,че са били заедно на кафе с нейни приятели и в компанията са били и рекламни агенти на известна рекламна агенция.Тогава живеехме още в Атина.От една страна ,столица ,голям град и разбира се хиляди възможности за изява ,от друга ....жив хаос.Виви беше много ентусиазирана и само дето не подскачаше от радост.Колко малко му трябва на едно дете ,защото ще ме извинят ,но става въпрос за деца ...Аз съм съвременен човек ,модерен ,бих казала ,но се учудих как за елементарно време може да се промие мозъка на едно дете.Без недомлъвки и аз ,и съпруга ми и обяснихме ,че искаме да набляга на учението ,приоритета на този етап е то ,пък занапред ако иска да я знаят по-вече хора има много варианти.Писах и по-напред ,че сме плътно до децата ,без много приказки ,разбра за какво става въпрос.Баща и също не пропусна да и обясни рисковите ,които се крият зад блясъка ,които се афишира ,мръсотията и въобще всичко на тая тема.Лятото ,когато бяхме в БГ. посетихме един ,многолюден плаж във Варна .Какво да ви кажа ,детето седя до мен и на няколко пъти ме попита "къде ме доведе ,не се чувствам уютно",как сестоят уплашените птиченца ....Брат ми до мен ,не смея да се огледам наоколо ,какво им става на тия момичета ,това разголване ,грозотия,сякаш само те имат гърди :? и на всичко отгоре майки ,и децата до тях ,моето дете умря от срам.Тук ,поне опазил ни Бог такова нещо рядко ще видиш,виж изключения винаги има ,но масово?!И една наперена походка ,златото тежи и ....не мога да разбера какво целят ?!МАМИ ,много правилно си се изразила.Който живее далеч от БГ. и се връща по за месец ,тия работи направо шокират....,но важното е да имаш пари да си в играта ,много точно си го казала.Ох,не зная искам децата ми да станат добри хора ,човеци ,....много сме далеч от това мислене,по-точно изкривено мислене .Бях ви писала ,че сутринта деня на децата ни от 1клас до завършване започва с "Отче наш.....и не ни въвеждай в изкушение ,а ни избави от лукавия...и т.н.",може на някои да му се струва смешно ,но аз се радвам,че деня им започва така...Аз съм горда с дъщеря ми ,тая година бе първа на острова на скок височина ,тренира,има хубаво тяло ,но дотук...учи ,занимава се с английски извън училище и съм горда ,най-вече ,че едно ,изключително разумно дете ,едно малко,голямо момиче....Другото всичко с времето ,годините са трудни ,в които живеем ,,живота напрегнат...моралните ценности са преди всичко ,на всичко друго му се намира цаката,както казваше дядо ми някога.И си мисля ,че тия деца ,които главите им от малки се пълнят с въздух ,разбира се от родителите им в стремежа им да станат "нещо голямо ",най-често са нещастни пораствайки ,опитали вече какво ли не...Това е мое мнение и.....просто го споделям с вас.Много писах ,бих продължила ,защото темата е обширна ,...за жалост! Лека и спокойна вечер :night: :heart: :love:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср окт 31, 2012 9:23 pm

Привет!

Колко е хубаво, когато форумът е пълен. Здравейте на всички завърнали се и на новодошлите!
Ние оцеляхме след урагана. Този път нямаше прекъснати ел.кабели в нашия район. Днес е отново слънчево.

Изображение

Лека и спокойна нощ!

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » ср окт 31, 2012 9:58 pm

Хей, Сладкишче, през последните 2-3 дни все за теб си мисля. Ра
двам се, че те виждам пак, и че сте добре! :hug:

Приятелки, аз пак има причина да почерпя! Днес съпругът ми има рожден ден! След 15 години заедно отново му казах:
Щастлива съм, че съм омъжена за теб!Харесвам го, уважавам го и го обичам толкова много, че чак свят ми се вие!
Да ми е здрав още 300 години, за да продължавам да си го обичам. Той е по-голямата ми половина :love: !
Изображение
Изображение


Заключена