Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
luda_jaba
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 18
Регистриран на: ср сеп 29, 2010 7:26 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от luda_jaba » пет ное 09, 2012 3:32 pm

Още веднъж БЛАГОДАРЯ сърдечно на всички Ви за толко сърдечното ни приемане с Даниел тук! За мен ще бъде чест да се сприятелим, да си помагаме и окуражаваме покрай усмивките с великолепните ви рецепти!
Работата ми е на компютър :confused: и ще имам честа възможност да ви навестявам и да споделям къде сполуки, къде не с Вас!
Мил поздрав от вече облачен Пловдив :rain:
Последна промяна от luda_jaba на пет ное 09, 2012 3:35 pm, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 09, 2012 3:34 pm

Така е, Ивче, на работа съм и понякога крада от времето, за да съм с вас :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dimitrovi_raz
началник печка
началник печка
Мнения: 14
Регистриран на: чет ное 08, 2012 10:49 am
:: 3 рецепти от dimitrovi_raz
:: 6 снимки от dimitrovi_raz

Мнение от dimitrovi_raz » пет ное 09, 2012 4:01 pm

Някой готвил ли е Бяла мряна? Купих си една 1,200 кг и съм я нарекъл за утре и сега съм се хвърлил в размисли как да я сготвя! Ще съм благодарен ако помогнете с някоя свежа идея :cook:
Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » пет ное 09, 2012 4:05 pm

Добре дошла, Миленка! Морски поздрав за теб.Дано се чувствате удобно и уютно тук.Момичетата са прекрасни, мили и отзивчиви и добри събеседници.
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет ное 09, 2012 4:08 pm

Веднъж купих тази риба, пържена е вкусна, особено ако обичате повече кости :wink:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет ное 09, 2012 4:13 pm

Здравейте момичета , здравей и на съгражданина ми
Два дни с дъщеря ми обикаляхме по задачи после на работа и не ми остана време за компа
Сега прехвърлих набързо изпусналите страници
Честито на всички които са имали повод да празнуват :hug: :hug: :hug: :flow2: :flow2: :baloons: :baloons: :baloons:
Това с възрастните хора и при моята майка го опитаха на два пъти но тя беше предупредена предварително
Ще легна пред телевизора да си почина малко и после пак ... като всеки ден
Желая ви весели и слънчеви почивни дни :sun: :sun: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dimitrovi_raz
началник печка
началник печка
Мнения: 14
Регистриран на: чет ное 08, 2012 10:49 am
:: 3 рецепти от dimitrovi_raz
:: 6 снимки от dimitrovi_raz

Мнение от dimitrovi_raz » пет ное 09, 2012 4:41 pm

Sirena написа:Веднъж купих тази риба, пържена е вкусна, особено ако обичате повече кости :wink:
Значи са ме излъгали на рибната борса :yee: Казаха ми че е бяла риба и има само една централна кост :facepa:
Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет ное 09, 2012 4:43 pm

Здравейте!
Благодаря на всички за вчерашните пожелания! Дано и вие, и вашите близки да сте живи и здрави и да ви очакват прекрасни моменти заедно!
Добре дошли на новите весели готвачи! Сами ще се убедите, че тук винаги е наситено с положителни емоции и много топлота. Очакваме вашите нови и свежи идеи!
Желая на всички ви спокойна петъчна вечер и приятни почивни дни!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет ное 09, 2012 5:19 pm

Милички, здравейте!

Бони, Кате, Ивка - благодаря за загрижеността! :love:

Откакто писах тук до сега - не съм си вдигнала главата от една торта :eeek: . Захванах се и мислех, че ще стане бързо. Никога не бях правила такива мотиви. А то.... думи нямам каква игра и какъв въртел! Гърба ме заболя, врата ми се схвана, д-то си не усещам.... :ooppss: Смятам да сложа рецептата тук, но няма да е скоро май, не знам. Сега почвам да украсявам една друга торта, а в 18 часа ще отивам в ресторанта, банкет 30 човека :cry:

Видях, че четата има нови постъпления :) Добре сте дошли, Даниел и Милена :clap: Ще ви разпитвам повече, като имам време :roll:

Танче, Наталка, Дидка, Миленка, Кате, Даниел, Ивка, Бони, приятна петъчна вечер! Ако съм пропуснала някого - още по-приятна вечер му пожелавам :) :love: :love:

Целувки!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет ное 09, 2012 6:40 pm

Добър вечер,и добре дошли Милена и Даниел !!!Днес за трети път сядам ,да съм с вас ,но все нещо се случва и трябва стана,но сега смятам да поостана.Ами,интересна изненада два весели :chef: в един ден и най-сетне и един мъж ,пък знам ли по-вечето големи готвачи са мъже ...може и да ни сложи очилата ,не розовите,разбира се :yee: ,така ,че момичета стягайте се .. :) Днес ,много и приятни неща при мен ,а ако не са се опитвам по-възможно най-бързия начин да ги променя.Благодаря ви момичета за съпричастността към мен ,съжалявам ,че живеем в 21 век и съществуват подобни екземпляри ,за които единствено парите иомат стойност ,просто съжалявам ,Бог е отгоре ,просто е много грозна картинка...Освен това ,имам възможност и контактувам почти всеки ден с БГ. и предния ден си легнах доволна и спокойна ,че всички са о.к
_tiria krasi.jpg

РАЛИ ,как успяваш да си на крак при толкова малко сън ,аз просто 8те часа си ги търся като наследство . :) И то не за друго ,ами съм направо като парцал .Не се преуморявай ,ти си много активна и жизнена ,но с мярка :read: после организма почва да се обажда...и да си търси правото :love: МАМИ,ти къде си ?!Предполагам,че приключи с приготвянето на киселото зеле ....след толкова горещо лято ,май и зимата ще е по-тежка ми се струва...така,че слагай по-вече . :) Лека и спокойна вечер , утре е събота ,искам много усмивки ! :) :heart: :) MAMИ,наздраве от мен ,видях те по-рано и винаги много мила,къде се скри БОНИ,каза към неделя вечер ще се появи ,но ...не вярвам да остиска без нас,освен ако е заминала някъде.ДИДУРАНКА,радвам ,че си отново на линия и бойна както винаги. :love: :) :) :) :flow2: :flow2: :hug: Бъдете здрави!
esenna kartina.jpg


Заключена