Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Aliana » чет ное 08, 2012 10:43 am

Изображение


Добро утро, радобуднички!

Честит празник на празнуващите!

Бони, дълги семейни години в обич и сговор ви желая! Взаимството не две души е извор, от който човекът черпи сила и благородство! Желая ти да е непресъхващ!

Ивка, Вярче, Наталка, Танче, Ичето - на всички вас желая денят ви да е пълен с усмивки и сила, да ви спори каквото захванете :)

Ичето, тук от септември насам са изложени коледните артикули. И се получава обратния ефект: човек им свиква и даже не ги вижда, мисли си, че има още мнооооого време, а когато се усети - то първо че не останало време, второ, че много от нещата не се намират. Миналата година например: 2 дни преди Коледа в Лидл махнаха всичко коледно от щандовете и наредиха новогодишните фойерверки, коминочистачи, саксии с четирилистни детелини :eeek: Нямаше ни шоколодави дядо Мраз - фигури, ни украса, нищо!

Нинка, мила, наистина си се депресирала нещо, гледай да не задържиш в това състояние, че се задълбочава и после си е сериозно! Гледай мила с малко спорт и дневна светлина да овладееш нещата. А ако ли не стане (позната история за мен) - билкови препарати на базата на кантариона действат безотказно и вършат чудеса! Приеми съвет от може би най-опитната тук в депресиите (не се гордея), не искам да те засегна, само да те предпазя :love:

Аз днес започвам да гледам какво ще взимаме с нас, да посъбера куфарите. Има още време до 23-ти, но пък се очертава да съм заета и не искам в последния момент да се стресирам.
Сега имам да се занимая с моите сладкарски нещица, искам да поръчам и едни допълнения към желязната лейди.

Чудесен ден с чудесни хора!

Изображение
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет ное 08, 2012 11:33 am

честит празник,мили приятелчета!

Бони,Изображениеспециално към твоето семейство,отправям най-сърдечни поздрави,с пожелание,да сте здрави,щастливи заедно,всяка посока в живота,която поемете,да ви събира в един общ път,с една цел-любов!Обичайте се и късмета,да е винаги с вас!
Изображение

И за младежа,разбира се,специални поздрави!
Изображение

Желая,прекрасен,усмихнат и щастлив ден,на всички тук!
Поздрави!
Нина
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 08, 2012 11:43 am

Добро утро и Честит празник на всички празнуващи !!!
proini romant.ikona.jpg
БОНИ ,да ти е жив и здрав МИШО ,късметлия в живота ,щастието да го съпътства ,а вас да ви радва !!! :love: Предварително се застраховам,че каквото и да пожелая ще е много малко ,в сравнение с това ,което чувствам към теб ,миличка!!! :love: Хората понякога лично не се познават ,но впечатлението е ,че напротив се знаят години... :) Нека романтичната разходка ,която започнахте и се роди това красиво и сплотено семейство ,продължи завинаги.Нека любовта,която отдаде заслужено след толкова години местото си на обичта е плътно и неотлъчно с вас,обичайте се и си помагайте .....и всичко ,което ви прави щастливи е в дома ви ....здраве ,взаимно разбирателство и много щастливи мигове!!! :love: :love:
wallpaper_1900-1.jpg
Днес,е може би първия по-хладен ден при нас ,вълнението на морето е 9 бала ,добре,че съм си хапвала лятото ,че излизайки на улицата ,при тоя силен вятър ,ще се чувствам сигурна. :yee: ,имам 5-6 кг. за смъкване ,и никак не е за смях ,но ....все още не съм го сложила на преден план :ooppss: ,за съжаление.НИНКА , нормално е и времето да ни влияе и какво ли още не ,но аз не обръщам внимание ....излизам по магазините , не е задължително да пазаруваме ,важно е да ни лъха ветрец ,да търсим скритите слънчеви лъчи и да се усмихваме ,сред хората ....Предполагам ,че няма човек ,който не го е почувствал това състояние ,горе главата и ,аз,като Рали от опит ти пиша ....Вчера например в БГ. са се обадили на майка ми ,че съм в интензивно отделение със счупен гръбначен стълб и то на 3 места,....опазил ме Бог.Жената е изпаднала в шок ,само примисълта ,че може и да е вярно .Когато ми се обадиха ,след 5 минути ,след обаждането горката не можеше от плач да си поеме въздух и настоятелно ме молеше да и кажа ,че съм аз.Направо вчера ,първо побеснях от тая простащина ,която цари в някои хора ?! Но как можеш да звъниш и да притесняваш хората с такива ПРОСТОТИИ и второ ,съжалих милата ми майчица,че е и хипертоничка и добре ,че всичко мина без особени последствия .Майка ми ,лятото като си бях у нас ми разправя за тия типове ,които са притеснявали въобще много хора в БГ.,бях спокойна ,че евентуално ,ако някой звънне ,поне са подготвени ...,но уви майка ми сподели ,че когато става въпрос за детето ти ,не ти остава много време да се замисляш ... ,просто ,че детето ти е в особено критично състояние....Опитвам се да го забравя ,и да спра да мисля за случилото се .Извинявам се ,че ви описах всичко това,но не мога да си успокоя нервите от вчера .Лек и приятен ден ,и весело изкарване на днешния празник!!!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет ное 08, 2012 11:45 am

Здравейте!
Честит имен ден на всички празнуващи! Бони, специален поздрав за вашия двоен празник! Бъдете дълги години заедно и се наслаждавайте на чувствата си! Дано синовете ви скоро да ви направят едни много щастливи баба и дядо! А на именника пожелавам само хубави неща да му се случват за напред!
Днес се оказа, че и аз съм сред празнуващите, така че се възползвам да ви почерпя скромно за мое здраве
Изображение


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет ное 08, 2012 1:27 pm

Бони,честит празник:
Пожелавам Ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана!
Живейте така, че всеки ден да си казвате: „Беше по-хубаво от вчера!
545430_472773619427995_1806394819_n.jpg
и Честит именник,да ви е жив и здрав
това пожелание е за него:
534609_429273153805753_1575398134_n.jpg

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет ное 08, 2012 1:39 pm

Миленка,мила да си здрава,весела засмяна!
550309_429273113805757_1259757078_n.jpg

Потребителски аватар
nikoline
началник печка
началник печка
Мнения: 78
Регистриран на: пет фев 18, 2011 11:40 am
:: 2 снимки от nikoline

Мнение от nikoline » чет ное 08, 2012 3:11 pm

Привет слънчеви момичета :) Хайде да ви поканя на следобедно кафенце
022587887.jpg
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
untitled.png
Бони, честит празник :giflo1: Желая ви от все сърце да съхраните любовта, разбирателството, приятелството, уважението и хармонията в семейството ви още много години!
swans-in-love-kissing.jpg
Приятен ден на всички :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 08, 2012 4:19 pm

Привет,прекрасни мои приятелки, сега сядам -от сутринта готвя и слагах зелето,знаете как е,но после ще е добре.Виждам, скъпи именници - БОНИ,ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК - МИШО,преди всичко да е здрав,много щастлив и да следва мечтите си,а вие, скъпа моя - да сте живи и здрави, вечно да пиете от извора на любовта,щастието и радоста,Бог да ви благослови и само доброто да спохожда дома ви, обичам те, мила БОНИ. Мила Миленка,бъди жива и здрава, много щастие,радост и любов ти пожелавам,остани все така упорита и постигай само успехи.Дианка,много се разстроих от това, което се е случило на майка ти, милата женица, само си представям, как бих реагирала аз, каквато съм паника, не, не знам,пази Боже, дано никой не преживявя подобно нещо,обаждай й се по -често и я успокоявай, не й е лесно сега.Весел и приятен следобед.ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :music: :wine: :music: :celebrate: :flow2: :celebrate: :flow2: :baloons: :flow1: :baloons: :dancing: :beer: :dancing: :baloons: :flow1: :baloons:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет ное 08, 2012 4:31 pm

8 ноември - Архангеловден
Имен ден празнуват
Ангел, Михаил, Ангелина, Ангелинка, Емил, Емилия,
Милен, Милена, Мила, Милко, Милка, Михаела, Михо,
Радка, Радко, Радослав, Радостина, Райна, Райко, Райчо, Рафаил, Руска, Руси, Руслан,
Гаврил, Серафим, Огнян, Пламен, Пламена...


Миленка,така си е,мила;трябва да почерпиш.
Съжалявам,че не се сетих по-рано да те поздравя.
Но,още не е късно.

Изображение

Изображение

Честит Имен Ден,на всички празнуващи днес!

[youtube]http://youtu.be/NDmrj2yGDYk[/youtube]
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет ное 08, 2012 4:49 pm

Дианка,твоята майчица,е попаднала в капана на едни български изверги!Това е ужасно!И аз го преживях същото,но беше от самото начало на този модел гавра.Не им повярвах,защото не уцелиха,нито пола на детето ми,не познаха също,че точно в този момент,всички си бяхме у дома.
На следващото такова позвъняване,ми казаха страшни неща,които се отнасяха до сестра ми/този път оцелиха само това,че имам сестра/.Аз ги изслушах,дори се разбрахме,на кой адрес да занеса поисканата от тях сума,и точно,когато бяха убедени,че са хванали поредната си жертва в мръсният им капан,аз им казах следното:О,извинете,аз имам брат.И такава псувня ми теглиха,че още я помня.Да,но трябваше разговорът,да бъде по-продължителен,защото се обадих в полицията и те записваха разговорът ни.Заловиха ги,но впоследствие какво е станало,незнам.
А,още какво ли не измислиха тук.На тези пошлости и простотий,равни нямаме в цялата планета!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Заключена