Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Aliana » ср ное 14, 2012 2:07 am

Мили момичета, сега сядам пак да ви видя... :)

Толкова хубави думи, толкова красиви душички - благодаря ви :love:

Кате, ти направо стигане нямаш, само ме хвалиш и хвалиш :love:

Аз днес не съм много в настроение нещо, на мокро място ми бяха очите по някое време.... :eeek: Излиза ми се, да се махна за малко, да събера нови импулси... На 19 сме на мюзикъл, единия от артистите ни е познат и ни подари билети. Постановката е нова и имам предчувствието, че няма да ми хареса. Аз не съм била на много мюзикъли, т.е. само на 3 - Старлайт експрес, Фантомът на операта и Царят лъв. Всичките ми харесаха - Старлеит експрес беше първият, който гледах и дни наред после не можех да спра да говоря за него! А сега, 15 години по-късно, моят син отиде да го гледа, целия клас, и не му харесал... ами така е, хората НАИСТИНА се пързалят с кънките, а не е компютърна анимация. Не могат да летят по 20 метра във въздуха. А на новите поколения, израстнали със силни ефекти, им трябва все повече и повече, за да се впечатлят. Човешките възможности за тях са старомодни и недостатъчни. Фантомът на операта е класика, няма какво да го коментирам, бих отишла отново и отново. Царят лъв е екзотика, Африка, феерия от цветове, звуци и ритми. Вълшебен свят! А този новия, дето трябва от куртоазия да го изгледам? Дори не го знам как се казва :whistle: :ooppss: Не ми вдъхва доверие....

А вие дето сте толкова мили и добри - да ви почерпя с една от новите торти :) Кафето към тортата щего поднесе някоя от ранобудните :love:

Изображение

Изображение



Лека нощ на всички :)
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср ное 14, 2012 7:07 am

Добро утро :chef:
Рали, прекрасна тортичка, твоите умения край нямат, ти си безспорен талант! Прекланям се пред твоето изкуство :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Сега поднасям към тортичката едно горчиво и ароматно :coffee:
Изображение
Хубав ден мили приятели :rain: :sun: :rain: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср ное 14, 2012 7:11 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/x9rtlyufTgU[/youtube]

Добро утро :chef:

Рали, с огромно удоволствие поднасям кафето към разкошната ти торта :coffee: :cake: :giflo1:
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА КРАСОТИТЕ, КОИТО ТВОРИШ :giflo2: :giflo2: :giflo2:
А за психологическия ти анализ - нямам думи :thumup: Когато работата и истинските преживявания са съчетани, успеха е гарантиран - едно е да даваш съвети на база това, което си учил или прочел. Съвсем различно е когато си преживял нещата и си ги усетил със сърцето си.

Дидка, ще се справиш - явно ти си по-силната във вашата връзка. Дай си ясна сметка за какво иде реч и си го отстоявай :hug:

Кате, добре че едната ти щерка е близко до теб и можеш да помагаш и се радваш на внучето си :love: А иначе ти си с нас всеки ден :)

Нинка и всички останали, при които е слънчево - радвайте се :sun: Тук два дни беше само мъгла, а днес валиии :rain:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 14, 2012 7:16 am

Добро утро,мили приятелки, да опитаме тортата на РАЛИ с ароматно кафенце :coffee:.Пожелавам на всички вас, спокоен и успешен ден. :winkiss: :giflo2: :winkiss: :music: :sun: :music: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2:


Потребителски аватар
dimitrovi_raz
началник печка
началник печка
Мнения: 14
Регистриран на: чет ное 08, 2012 10:49 am
:: 3 рецепти от dimitrovi_raz
:: 6 снимки от dimitrovi_raz

Мнение от dimitrovi_raz » ср ное 14, 2012 7:28 am

Добро утро момичета! Аз вече съм на второто :coffee: . Имам лека задачка - закачка за вас. Довечера има мач България - Украйна и за да стане тематична вечер ми трябват украински рецепти /по лесни ако може/.

Сигурен съм, че ще помогнете.
Аз се потапям в работа, но ще следя темата.

Хубав, много хубав ден ви желая. :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср ное 14, 2012 8:16 am

Добро утро на всички :hug: :hug:
Днес се успах и едва сега сядам с кафето и разкошната торта на Рали :clap: :clap: :clap:
Навън е мрачно ,дано в душата ни е слънчево и усмихнато
Хубав ден ви желая :flow2: :flow2: :sun: :sun: :sun: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср ное 14, 2012 8:22 am

Добро утро :D
Рали, невероятна красота си сътворила, поднасям и аз по кафе към това изкушение
Изображение
Кате, ти си душичка, ако мога от разстояние бих те прегърнала :hug: :hug: :hug:
Дидка, и генералите си почиват. Дай си време от мислите, случващото се е неприятно, но не позволявай мъника да усети тревогата ти.
Момичета, обичта и уважението една към друга са неповторими, бъдете щастливи :heart: :giflo1: :heart:
Градски, за мача бих направила пелмени или вареники, а може и риба в шуба, може би са повече руски рецепти, но и в Украина ги готвят :)
Хубав и успешен ден, приятели
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dimitrovi_raz
началник печка
началник печка
Мнения: 14
Регистриран на: чет ное 08, 2012 10:49 am
:: 3 рецепти от dimitrovi_raz
:: 6 снимки от dimitrovi_raz

Мнение от dimitrovi_raz » ср ное 14, 2012 8:30 am

Градска ..."Риба в шуба" не ми говори нищоооо :? ! От къде да намеря рецептата ?
:confused:
Никога не знаеш колко скоро ще стане твърде късно

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср ное 14, 2012 8:46 am

Не съм проверявала дали я има в сайта - трябват ти моркови, цвекло, квасена сметана или майонеза, чесън, пушена скумрия, 2-3 сварени яйца
Морковите се нестъргват и разбъркват с майонезата и чесъна, същото е и с цвеклото но първо го свари не обелено, рибата се обезкостява, яйцата се настъргват.
Реди се в кристална купа, отдолу рибата, върху нея цвеклото, морковите и накрая се поръсва с яйцата.
Не казвам грамаж, прави се количество според вкуса и предпочитанията, става красива и калорична салата :hungry:
Ако я направиш сподели впечатления :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср ное 14, 2012 8:52 am

Добро утро!Браво на вас,сервирали сте вече торти,кафета........
Нека да видим какво ще ни поднесе днешния ден.Ние със Зарко най-вероятно днес ще излезем да му купим ботушки :)
Дани,във сайта има рецепта месо под шуба /ако не бъркам,изпробвала съм рецептата,но не помня оттук ли я ползвах,останах много доволна/Дано не греша.
Момичета,признавам си,че ми е приятно,че си давате мнението по моя проблем,и бъдете сигурни,че никоя не ме е обидила или пък натъжила.Обичам ви всичките.
едно кафе и от мен с пожелание за приятен ден!


Заключена